Re: Piosenki na dobranoc

1
Skoro mamy prężnie działający wątek dotyczący piosenek, przy których się budzimy, może warto też dzielić się ulubionymi kołysankami? :)

Ostatnio najczęściej aplikuję na noc Katie i Alicię, taki zestaw melancholijno- refleksyjny:
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
;)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 22:38 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Piosenki na dobranoc

2
Alicię jak najbardziej popieram na dobranoc :)
Ja przed snem najczęściej zapodaję sobie Pati
[youtube][/youtube]

Natomiast ta piosenka potrafi mnie całkowicie zresetować, jest cudownie cichutka:
http://sosycz.wrzuta.pl/audio/2u3ZbQnGI ... ain_i_abel
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 22:57 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Piosenki na dobranoc

3
Dawno nie słuchałam Pati, a tutaj tak cudna pieśń i kompilacja (nawet jakieś znajome obrazki mi mignęły, co to je pewna dama miała w avkach ;P), że aż dech zapiera :) Muszę się poprawić. Normalsi rzeczywiście epatują wyciszeniem i jeszcze ta gitara...

To jeszcze dzisiaj moja najukochańsza perełka pana Damiana Rice'a- Sleep Don't Weep :
Obrazek

naprawdę mi lepiej, kiedy posłucham tego po ciężkim dniu :)
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 23:34 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Piosenki na dobranoc

8
Sailor pisze:(nawet jakieś znajome obrazki mi mignęły, co to je pewna dama miała w avkach ;P)
No faktycznie była taka :P
To jeszcze dzisiaj moja najukochańsza perełka pana Damiana Rice'a- Sleep Don't Weep
Muszę to sobie w końcu ściągnąć i wrzucić do odtwarzacza, bo to piękna pieśń jest.
Nie może w tym temacie zabraknąć pewnych panów :love:
[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2010, 23:03 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Piosenki na dobranoc

9
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2010, 23:05 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Piosenki na dobranoc

20
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010, 8:45 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Piosenki na dobranoc

21
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2010, 9:06 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Piosenki na dobranoc

24
Tę piosenkę usłyszałem raz jedyny w audycji nieżyjącego T. Beksińskiego 19 lat temu, i od tej pory nie słyszałem jej nigdy, ale cały czas miałem ją w głowie. I dziś ją znalazłem, słucham ze łzami w oczach:
[youtube][/youtube]

Idealna na dobranoc.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 22:59 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Piosenki na dobranoc

25
[youtube][/youtube]
;)
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 23:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Piosenki na dobranoc

29
Kasieńko trafiłaś idealnie z tym utworem w mój dzisiejszy nastrój...:)
Dziękuję.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 23:14 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron