Re: Czego aktualnie słuchasz? :)

2677
Siema Crows, stary Czarodzieju :) specjalnie dla Ciebie to taka muzyczka.
[youtube] [/youtube]
Ja słuchałem dzisiaj tego:
[youtube] [/youtube]
Podoba mi się jak około 3:05, wszyscy którzy zamarzli i padli, zaczynają wstawać i się budzić, takie romantyczne :cool:
Martę też pozdrawiam bo widziałem że się wypowiadała, no i "Ja?!" który też widziałem że się pojawił ;)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2019, 2:59 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Czego aktualnie słuchasz? :)

2678
Conan Barbarzynca pisze:Siema Crows, stary Czarodzieju :) specjalnie dla Ciebie to taka muzyczka.
[youtube] [/youtube]
Ja słuchałem dzisiaj tego:
[youtube] [/youtube]
Podoba mi się jak około 3:05, wszyscy którzy zamarzli i padli, zaczynają wstawać i się budzić, takie romantyczne :cool:
Martę też pozdrawiam bo widziałem że się wypowiadała, no i "Ja?!" który też widziałem że się pojawił ;)
:zulus:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2019, 17:14 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Czego aktualnie słuchasz? :)

2685
[youtube] [/youtube]
https://www.tekstowo.pl/piosenka,distur ... nimal.html
"Dopóki potęga krąży kreatury uciekają" - a tą potęgą/mocą o której tutaj mowa jest ludzkie zwierzę :)
Tekst tego utworu jest "mistyczny", nie znałem go wcześniej choć samą piosenkę słuchałem bo Disturbed to super zespół, ale dopiero dzisiaj postanowiłem sprawdzić dokładnie o czym mowa w utworze, no i okazuje się że mniej więcej o tym samym co ja krótko opisałem na swoim blogu rok temu. Wygląda więc na to że ja i Disturbed, niezależnie od siebie zauważyliśmy to samo, i uznaliśmy to za godne uwagi ;)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2019, 0:15 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Muzyka”

cron