Re: Najlepsze koncerty, na których byliście

39
Najlepszy koncert to był dość kameralny mojego znajomego muzyka. Czułem się jakbym przeniósł się do początków muzyki bluesowej w Południowej Luizjanie. Nie trzeba wcale jechać do USA. :D
Ostatnio zmieniony 30 lis 2011, 15:24 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Najlepsze koncerty, na których byliście

40
Przypomniałem sobie, że przecież mam fotki z koncertu "The Wall" Watersa i nie pochwliłem się Wam
Znalazłem na youtubie zapis z tego, dokładnie, koncertu. Zobaczcie, jak było super:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2012, 11:32 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Najlepsze koncerty, na których byliście

41
Depeche Mode wystąpią latem w Warszawie
Pojawiające się od jakiegoś czasu plotki okazały się prawdziwe. Grupa Depeche Mode wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 21 lipca w Warszawie na Stadionie Narodowym. Zespół poinformował o tym na swoim Facebooku. Przedsprzedaż biletów w cenie od 179 złotych ruszy 19 października o godzinie 10 na www.livenation.pl i www.ticketmaster.pl.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 sty 2017, 10:07 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Najlepsze koncerty, na których byliście

42
Wiadomość dla miłośników Gareta

David Garrett, najprzystojniejszy skrzypek świata wraca do Polski
Choć echa jego spektakularnego występu w Polsce jeszcze nie wybrzmiały, David Garrett ogłosił właśnie trzy dodatkowe koncerty w naszym kraju. Artysta zagra w Krakowie, Warszawie i Gdańsku w październiku 2017 roku, w ramach trasy Explosive - Live.
Obrazek
W ramach promocji płyty "Explosive" David Garrett wystąpi w Polsce na następujących koncertach:

25 października - Kraków, Tauron Arena

26 października - Warszawa, Torwar

27 października - Gdańsk, Ergo Arena

Bilety na koncerty Davida Garretta są już dostępne na www.eventim.pl.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2017, 14:27 przez Kopik, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron