Re: Polliterowe śpiewanie

121
No właśnie, ja chętnie pociągnęłabym ten temat, ale tu jest temat o śpiewaniu-Twoim śpiewaniu, więc zapodaj/użycz nam do słuchania swego ładnego głosu.

Jak jesteś bystrzacha w przenoszeniu wątków, to przenieś kilka postów stąd o Polakach za granicą na inny dział, to pogadamy o tym. :)
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 10:58 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polliterowe śpiewanie

122
Ratri pisze:No właśnie, ja chętnie pociągnęłabym ten temat, ale tu jest temat o śpiewaniu-Twoim śpiewaniu, więc zapodaj/użycz nam do słuchania swego ładnego głosu.

Jak jesteś bystrzacha w przenoszeniu wątków, to przenieś kilka postów stąd o Polakach za granicą na inny dział, to pogadamy o tym. :)
Mówisz i masz :D
Rozmowę na temat emigracji możemy kontynuować tutaj:

http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?pid=195869#p195869
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2012, 14:45 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

123
Oki, polecę tam i wolnych chwilach pogadamy, ale tu bym czegoś posłuchała.
Nie odczytuj mojej wypowiedzi jako nachalność, ale nie ukrywam, że fajnie się Ciebie słucha.
Pozdrawiam Cię i Twą wybrankę. :zozol1:
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 10:54 przez Mahi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polliterowe śpiewanie

124
Jesli stęskniliście się za moim głosem, to tutaj macie próbkę chórków w moim wykonaniu :rotfl:

Standard pochodzący z filmu "Blues Brothers". Tłumaczenie i główny wokal - Jurek Sagasz, facet, za którego szybki powrót do zdrowia trzymam kciuki :powodzenia:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2012, 23:30 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

126
Meza, nie czytam dobrze nut, znaczy, melodię wychwycę., ale bardziej skomplikowane sprawy sprawiają mi trudność. Jeśli masz to rozpisane na gitarę, to wyślij mi tabulaturę, a jesli na inny instrument (często komponuje się na klawiszu), to najlepsze byłoby nagranie. :D

Nuty też mogą być, ale ostrzegam, że nie radzę sobie zbyt dobrze z ich czytaniem. :(
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2012, 13:12 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

127
Może być w midi?

Napisałem linię melodyczną,do tekstu koleżanki,gotowy jest również akompaniament i linia basu.
Wszystko w nutach i tabulaturze.Pliki audio do odsłuchu gotowe,czekają na komendę:"listel ślij" :D

Teraz tylko ktoś musi zrobić wykon i będzie sławny jak 150 :D
Przyślij mi swój adres "półlitra",to Ci prześlę wszystkie pliki(masz etiudę rozłożoną na czynniki pierwsze)i zobaczymy co to wyjdzie z tego,co ludzie powiedzą.Sława,znaność,wyżywanie z muzyki już czekają :D

PS Jeśli ktoś nie wie co to "listel" wyjaśniam że chodzi o email tylko że po Polsku :D
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2012, 16:00 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polliterowe śpiewanie

130
Na razie próbuję sobie to wszystko poskładać w całość. Zapowiada się ciekawie... :radosc:
Ostatnio zmieniony 01 maja 2012, 22:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

132
Zgrałem sobie gitarę. Zacząłem pisać tekst, ale we łbie powstała mi kompletnie nowa melodia do niego (natchniona Twoją muzą) i nie wiem na czym się skoncentrować. Czy pisać nowy tekst do Twojej kompozycji, czy zająć się swoją wizją. :D

Najgorszy jest brak czasu, ale powoli może zadowolę Ciebie i siebie i, po prostu, powstaną dwie piosenki :D
Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 2:21 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

133
Świeżutkie, jak bułeczka z piekarni. Moje wykonanie "When i'm sixty four" The Beatles, w tłumaczeniu (znakomitym) S. Barańczaka, niestety, dla zachowania rytmiki, pan Stanisław troszkę mnie odmłodził, jako przyszłego emeryta i dlatego jest "Lat 63" :rotfl:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 14 paź 2012, 23:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

135
Baabciu kochana do 63 lat trochę mi brakuje (dwadzieścia parę lat), ale mam nadzieję, że tak to będzie wyglądać, jak to opisał pan McCartney i pięknie przetłumaczył pan Barańczak :rotfl:

Dziękuję za ciepłe słowa w imieniu moim i Jurka Sagasza - autora filmiku. :roza:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 0:33 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

136
Czekam i może się doczekam, jakiejś piwniczki artystycznej polliterka :D śpiewać powinieneś a nie zajmować się jakimiś przyziemnymi sprawami :P :D
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 0:49 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

137
Viki, przecież to taka moja piwniczka artystyczna...
Zapraszam każdego. Ten, co ma "doły", ten, co chce się zabawić, wyszumieć, zadumać nad sensem istnienia... W moim repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Tak mi się wydaje...

Przyziemne sprawy to ja mam codziennie przez osiem godzin, później Moja Pani, trochę telewizji, Imladis, Moja Pani, sen... :rotfl:

Tak się zastanawiam... Czermu ja nie mam swojego działu autorskiego? :ahah:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 1:00 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

138
Toż przecież Teoria Kultury, to jeden wielki dział autorski :ahah:

Ale ja o piwniczce całkiem poważnie.... miałbyś wtedy tylko jedną przyziemną sprawę, sen... bo byłoby sen, Imladis, Twoja Pani, piwniczka, Twoja Pani, Imladis, sen... :D
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 1:11 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

139
victoria pisze:Toż przecież Teoria Kultury, to jeden wielki dział autorski :ahah:

Ale ja o piwniczce całkiem poważnie.... miałbyś wtedy tylko jedną przyziemną sprawę, sen... bo byłoby sen, Imladis, Twoja Pani, piwniczka, Twoja Pani, Imladis, sen... :D
No jak? Wybacz...

"Teorie kultury" nie traktują o dziedzinach, w których się udzielam (nie kręcę filmów, nie piszę książek, nie maluję obrazów, nie tańczę...), chociaż mam o tym blade pojęcie, ale jako odbiorca, a nie twórca...

Fajnie opiekować się takim działem, bo ludzie kulturalni, mam mało roboty, ale... No właśnie, to "ale"...

O jakiej piwniczce piszesz? Takiej w przenośni, czy na serio? Składam sobie studio w garażu - to odnośnie tego "serio", wrzucam tu swoje piosenki - to odnośnie tego "w przenośni".
Ale ja o piwniczce całkiem poważnie.... miałbyś wtedy tylko jedną przyziemną sprawę,
Teraz na to wpadłem, może chcesz mnie, po prostu pogrzebać... Ooooo nie, żywcem wziąć się nie dam!!! :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 1:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

141
Mój debiut (w znaczeniu, autor filmiku), więc proszę o wyrozumiałość. Nagranie pochodzie z którejś WOŚP, ale nie pamiętam z którego roku.

Piosenka "The Law" Leonarda Cohena w tłumaczeniu niezastąpionego Maćka Zembatego

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 17 lis 2012, 13:45 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

146
baabcia pisze:podoba!!! podoba!!! podoba!!!
Nie będę udawał, że mnie to nie cieszy, jeśli cieszy :ahah:

Dziękuję baabciu, za ciepłe słowa. :beer:

Informacja dla pozostałych:

"Oświadczam, że Baabcia jest krytykiem niezależnym i nie zaszła żadna próba przekazania korzyści majątkowych na ręce Baabci z mojej strony w celu uzyskania pochlebnej recenzji.
Świadomy swoich praw i obowiązków oraz w pełni władz umysłowych,
Polliter"
Ostatnio zmieniony 19 lis 2012, 18:36 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

148
Moje dzisiejsze dzieło. Chodzi o filmik, bo nagranie stare, jak świat.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 25 lis 2012, 20:46 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron