Re: Polliterowe śpiewanie

151
victoria pisze:Skoro już Ci tak słodzimy :D fajny byłeś z tymi długimi włosami :P :D
No... ale ja tam nie dałem żadnej fotki z długimi włosami, może pomyliłaś mnie z Dylanem (jeśli tak, to miło mi)?... :co:

A poza tym, to teraz nie jestem taki fajny? :lzy:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2012, 22:02 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

153
Baabciu, tyle tego jest...
Masz tu kilka, resztę znajdziesz przy odnośnikach z prawej strony.

P.S.
Dla niezorientowanych, ja tam nie śpiewam, tylko ludzie współpracujący z moim przyjacielem, Jurkiem Sagaszem, albo on sam. Wiele utworów jest jego autorstwa, a wszystkie są w jego aranżacji i w każdym gra na gitarze.

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

I gołe linki, bo zawalę całą stronę:







To, oczywiście, nie wszystko. Jeszcze na koniec koncert zorganizowany dla Jurka podczas Krapkowickiej Nocy Artystów (Jurek przeszedł wylew i do dziś próbuje wrócić do dawnej sprawności w czym my wszyscy gorąco mu kibicujemy, aby na końcu koncertu poakompaniować Ani, przeszedł podobno straszliwe katusze, ale koniecznie chciał zagrać na gitarze...)

[youtube][/youtube]

Baabciu, mam nadzieję, że czujesz się usatysfakcjonowana. :tort:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2012, 22:44 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

155
polliter pisze:
victoria pisze:Skoro już Ci tak słodzimy :D fajny byłeś z tymi długimi włosami :P :D
No... ale ja tam nie dałem żadnej fotki z długimi włosami, może pomyliłaś mnie z Dylanem (jeśli tak, to miło mi)?... :co:
wstawiasz filmiki i nie wiesz co na nich jest :rotfl: to czyje fotki wstawiłeś? Mam na myśli tego przystojnego młodzieńca z końskim ogonem :D brata?
A poza tym, to teraz nie jestem taki fajny? :lzy:
teraz jesteś inaczej fajny :P :D
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 0:20 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

156
Aaaa... chodzi Ci o tego gówniarza na czerwonym tle?
Nie przejmuj się nim, to dekadencki szczeniak zapatrzony w wiersze Bursy. Dobry do podrywania egzaltowanych licealistek, a nie takich inteligentnych kobiet, jak Ty... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 19:19 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

157
nie wpieprzaj się w metryki :rotfl: rwij jak w liceum :rotfl:

do przodu

w klasie maturalnej mózg jest najekskluzywniejszy :clown:

Pani mi mówi -niemożliwe
pani mi mówi - mnie się zdaje
pani mi mówi - niedowiary
pani mi mówi - że to żart
co jest możliwe to mozliwe
co mnie się zdaje to się zdaje
a pani nie wie co ja czuję
gdy śpiewam tango Anawa

[youtube][/youtube]


Kto nie zaznał za młodu ni razu, ten nigdy nie zazna słodyczy i po maturze - czy jakoś tak - na maturze cytowałam dokładniej teraz adekwatniej

:rotfl:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 19:33 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Polliterowe śpiewanie

158
Najnowszy mój filmik, chociaz piosenka pokryła się patyną (niestety nie platyną). Piosenka napisana przez Jurka i wykonywana z zespołem INTRA, który założyliśmy 14 lat temu...

[youtube][/youtube]

Mocne, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba...
Ostatnio zmieniony 02 gru 2012, 18:31 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

161
W pierwszym poście tego tematu mogliście zapoznać się z wersją audio, tutaj w końcu macie z obrazkiem

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, 12:25 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

162
polliter pisze:
victoria pisze:Skoro już Ci tak słodzimy :D fajny byłeś z tymi długimi włosami :P :D
No... ale ja tam nie dałem żadnej fotki z długimi włosami, może pomyliłaś mnie z Dylanem (jeśli tak, to miło mi)?... :co:

A poza tym, to teraz nie jestem taki fajny? :lzy:
http://musictonic.com/music/Sylwek+P%C3 ... 6JpPjmKTX8 tak sobie słucham i oglądam.. ile miałeś lat na tej fotce z "ogonem" że nie powiem warkoczem, czemu pozbyłeś się włosów, żeby nie kusić losu, bo chyba dziewczyny leciały na Ciebie jak osy na miód :ahah:

A tak przy okazji, nie kusiło Cię sięgnąć po coś Petera Doherty, ja wiem, ze to nie Cohen, ale wg mnie pasowałoby to do Twojego głosu i stylu śpiewania np Albion, albo Iam the rain, broken love song, masz mocniejszy głos i to znacznie :)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2013, 14:35 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

163
Ty wiesz, że nie pomyślałem nigdy o Dohertym?
Teraz robimy taki lajcik Uriah Heep "Lady in black" ze specjalnie napisanym, polskim tekstem. Kto wie, może następny będzie Doherty?
tak sobie słucham i oglądam.. ile miałeś lat na tej fotce z "ogonem" że nie powiem warkoczem, czemu pozbyłeś się włosów, żeby nie kusić losu, bo chyba dziewczyny leciały na Ciebie jak osy na miód
Nie wiem, z jakieś 18-19 lat.
Może z tym miodem i osami to lekka przesada, ale nie narzekałem. :rotfl:
Ściąłem pióra z czysto praktycznych powodów, nie chciało mi się ich myć, a przetłuszczały mi się. Poza tym rozczesywanie i kłaki w odpływie... błe. Teraz przejadę ręką i jestem uczesany. :ahah:
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013, 12:38 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

164
[youtube][/youtube]

No i jest "Lady in black". Pierwszy kawałek nad którym pracowałem korespondencyjnie, czyli dostałem z Polski podkład, do którego w Holandii, podłożyłem wokal i wysłałem mailem do obróbki. Efekt? Cóż, taki sobie, ale bałem się, że będzie gorzej... :D
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2013, 1:39 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

168
polliter pisze:Ta piosenka wymaga krótkiego wprowadzenia.
Otoż dawno temu pracowałem w zakładach papierniczych, gdzie dochapałem się stanowiska pomocnika operatora tutkarki. Tutkarka to taka wielka maszyna, ktora robi... tutki. Tutka to taki prawie worek (do takich worków pakuje się cement, mąkę itp.) :D
Ponieważ robota jest jednostajna, a przed moimi oczami przepływała "tutka za tutką, za tutką tutka" więc obraz ten przełożył mi się na tekst "literacki", który w efekcie przekształcił się w miłosny poemat o tutkarce :D
Muzykę napisał Jurek Sagasz, a na klawiszach gra Jacek Patacz. Milej zabawy :D



A, taka ciekawostka. Kiedyś na próbie przy browarach, zawyłem do tych akordów, dla jaj, "Oh, darling" The Beatles. Tak się to wszystkim spodobało, że postanowiliśmy wrzucić króciutki fragment tej piosenki, jako maly przerywnik. Ogólnie pisanie i nagrywanie tej piosenki to była jedna, wielka zabawa :banan:
Podoba mi sie ta piosenka ,niewiedziałam że Półliterek to gwiazda jest i w Holandii se mieszka w jakiejś willi bo tam ładne domy są bo byłam pół roku no i wiatraki bajera i kwiotków masa haha
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2013, 7:57 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............

Re: Polliterowe śpiewanie

169
polliter pisze:W pierwszym poście tego tematu mogliście zapoznać się z wersją audio, tutaj w końcu macie z obrazkiem

[youtube][/youtube]
A ta jaka superowa jest ale masz fajny głos to jak ja patrzyłam ze nie zauważyłam żeś Ty gwiazda jest piosenki
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2013, 8:21 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............

Re: Polliterowe śpiewanie

173
Oj, Viki, to nie skromność.
Czasami wokal rozjeżdża się z podkładem i brzmienie takie jakieś sztuczne, ale jak wspomniałem, bałem się, że będzie gorzej, a wyszło znośnie. :D
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2013, 22:02 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

176
Ja bym tak sobie zamówił jeszcze
Białą Damę i Złotowłosą Damę.

Szkodaby czasu marnować wszak...
i tak niewiele go mamy na tym zakichanym łordzie. A sentimental vocal nie może bezczynnie się bezczynnić.

Może jakieś pomysły macie dziewczyny i chopy (też).

Łosiu podiwiaczpoliterowy
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 10:03 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Polliterowe śpiewanie

177
No skoro biała dama, to może to?

[youtube][/youtube]

:D

Myślicie, że mógłbym zrobić swoją wersję tego? :rotfl:
Ostatnio zmieniony 01 paź 2013, 21:47 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

179
Bez białej damy, ale za to bezkompromisowo o nonkomformiźmie. Brassens napisał tę piosenkę tyle lat temu, a dla mnie wciąż jest hymnem...
Panie i panowie, piosenka świntucha, zbereźnika, alkoholika, barda, który zawsze chadzał własnymi drogami, Georgesa Brassensa w moim skromnym wykonaniu.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 04 paź 2013, 1:24 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Muzyka”

cron