Re: Polliterowe śpiewanie

185
"Boksera" już chyba wrzucałem, właściwie dzielę się tu z Wami wszystkimi nagraniami, które mam na YT.
Dzięki, Baabciu, za prywatne śledztwo, że chce Ci się szukać moich piosenek, no i cieszę się niezmiernie, że podoba Ci się moja twórczość. :kiss:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2013, 18:11 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

187
Skąd wytrzasnęłaś Leszka? To jakaś aluzja że go znam? Skąd wiedziałaś? :)

Nie trawię jego muzy, ale tak, doskonale go znam, w końcu mój ziomal, hehe... :cool:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2013, 23:33 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

189
Jaki link?
Do jego następnej piosenki? Nie, dziękuję, nie trawię jego discopolowej muzy, ale jako kumpel, w porządku. :)
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, 19:30 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

190
link do wyjaśnienia - w komentarze spójrz; takim tropem pospacerowałam po muzie

(nie jest taka zła ta piosenka wyżej - ale wiesz jak mąci wodę w wątku to ją zminimalizujemy' ja też sie wsciekam kiedy coś mnie bardzo razi - rozumiem w pełni )

[youtube][/youtube] :roza:

a tak można wątek uzupełniać?
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, 20:15 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Polliterowe śpiewanie

192
Nie ma obawy, a piosenki Jurka Sagasza, to jakby moje piosenki. Jeśli wypromuje się Jurek, to wypromuję się ja i odwrotnie. Nasze nagrania żyją w symbiozie. Kiedyś mieliśmy koncert pod nazwą "Pół Sagasz - Półgęsek", w którym połowę koncertu zajmowały moje piosenki, a drugą jego. :D
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, 22:22 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

193
Że też Cię tak daleko poniosło... może to tylko 2 godz lotu, ale jednak za daleko, żeby wpadac posłuchać Cię na zywo :D
Jednak pamietaj, nie znasz dnia ani godziny i chyba nikogo z forum :D więc czuj się zagrozony :ahah:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, 22:47 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

195
victoria pisze:Że też Cię tak daleko poniosło... może to tylko 2 godz lotu, ale jednak za daleko, żeby wpadac posłuchać Cię na zywo :D
Jednak pamietaj, nie znasz dnia ani godziny i chyba nikogo z forum :D więc czuj się zagrozony :ahah:
Nie strasz, bo i tak się nie boję, hehe...

Tak na marginesie, kiedyś wspominałaś o tym, żebym nagrał cokolwiek na telefonie i wrzucił tutaj. Mam normalnego neta i mogę zrealizować Twoją prośbę, tylko nie wiem w jaki sposób. Nie chcę tego dawać na jakieś You Tube'y itp. bo jakość będzie fatalna i wstyd coś takiego tam wrzucać, ale tu mógłbym, tylko jak to zrobić bez kompromitowania się na portalach, które przegląda cała Polska? Pomożesz?
Nagrywam, mam plik na komputerze i... No własnie, co dalej?

Baabciu, Teatr Fieter miał świetne spektakle, trochę szkoda, że nie można ich obejrzeć na YT, ale sam z nimi grywałem i robiliśmy takie jaja, że publika zdychała ze śmiechu. Zrobiliśmy "Makbeta" (oczywiście po swojemu i w pełni improwizowanego), "Krzyżaków" (przy tym padłabyś ze śmiechu). Może coś na YT się znajdzie, nawet nie sprawdzałem, ale wątpię.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, 23:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

197
Jest na pewno. :rotfl:
Wszystko na bieżąco tu wrzucam. :D

No patrz, znalazłaś "Krzyzaków". Myślałem, że nie ma tego na YT... Punkt dla Ciebie. :D
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 0:15 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

198
żebyś Ty wiedział ile mam cudeniek - nagrałbyś szybko coś, żeby ruch był :)

wyrzuciło mi że tego linku na forum nie ma - co oznacza bardzo nie wiele :rotfl:

poza tym nawet nie wiesz jak lubię się powtarzać

[youtube][/youtube]
Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 0:34 przez baabcia, łącznie zmieniany 2 razy.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Polliterowe śpiewanie

199
Baabciu, dzięki za wspomnienia...
"Dzikość strzelca" był pierwszym amatorskim serialem w Polsce, hehe... Nakręciliśmy dwa czy trzy odcinki. Grałem w nim sierżanta Henryka Brudnego, nazywanego Brudny Harry, hehe.
Gówno z tego wyszło, bo straciliśmy sponsora, ale głośno o nas było, nawet "Super Express" o nas pisał. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 0:55 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

200
Najprostsze jest umieszczenie filmu na Youtube i oznaczenie go jako prywatny(tutaj to niemożliwe, bo musisz podać listę osób które mogą go obejrzeć) lub niepubliczny i wtedy umieszczasz tu link do filmu i oglądają go tylko ci którym ten link udostępniasz, możemy wtedy zrobić ten temat niedostępny dla gości i oglądają go tylko zarejestrowani użytkownicy.

Tutaj jest to dobrze opisane https://support.google.com/youtube/answer/157177?hl=pl :D
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 10:19 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

201
ale jeśli to ma propagować - to jak temat zatrzasnąć
chyba, ze aneksik w skrytce tylko :)

ale szczerze myślę, ze spokojnie tu w widocznym wątku mozna pokazywać dema, wprawki i prywatne nagrania okazjonalne

kolejne etapy pracy nad utworami na przykład wstawia do odsłuchania DP44 - bardzo fajnie towarzyszy się powstawaniu muzy

mnie to kręci
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 10:49 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Polliterowe śpiewanie

202
Takie decyzje podejmuje sam zainteresowany :D prosił o pomoc, podałam możliwości, tu moja rola się kończy... A słuchać będę z przyjemnością :)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 11:26 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

203
Właśnie chodzi mi o to jak to robi DP44, albo na początku watku zrobił to Nebo. Tutaj to swojacy wszyscy będą wiedzieć, że to kiepskie nagranie i nie ma co blokować wątku.
Właśnie jak pokazywać dema i wprawki nie bawiąc sie w żadne YT?
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 11:35 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

206
victoria pisze:Ale polli, nie da się tak od razu na forum :D DP44 też korzysta z www.youtube.pl , www.wrzuta.pl , albo https://soundcloud.com
Ach, wrzuta!!! Zapomniałem o wrzucie. Przecież sam tam kiedyś wrzuciłem piosenkę. :D
Tak, to dużo lepszy pomysł, niż YT. Dzięki.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2013, 23:01 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

207
W takim razie macie. :D
Nagrane na telefonie, stąd ta straszliwa jakość, ale skoro Viki tak prosiła... sami tego chcieliście. :)

Kołysanka napisana przeze mnie dla Mojej Pani. Chyba się udała, bo Moje Kochanie popłakało się ze wzruszenia, gdy jej to pierwszy raz zagrałem i zaśpiewałem, hehe...

http://polli1.wrzuta.pl/audio/8LPJif5pZ ... dla_ciebie
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 3:02 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Polliterowe śpiewanie

208
Jakość kijowa :) ale gdybym była Twoją Panią też bym się pewnie poryczała ;)

A skoro technika opanowana, to nam teraz będziesz codziennie coś nucił do poduszki, przeżyjemy ten telefon nawet :D
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 3:39 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polliterowe śpiewanie

209
polliter pisze:W takim razie macie. :D
Nagrane na telefonie, stąd ta straszliwa jakość, ale skoro Viki tak prosiła... sami tego chcieliście. :)

Kołysanka napisana przeze mnie dla Mojej Pani. Chyba się udała, bo Moje Kochanie popłakało się ze wzruszenia, gdy jej to pierwszy raz zagrałem i zaśpiewałem, hehe...

http://polli1.wrzuta.pl/audio/8LPJif5pZ ... dla_ciebie
mam defekt muzgó, który doceniam:

świetne i nie przeszkadza mi nic - nie wiem czy studyjne nagranie będzie lepsze; może kiedyś koncertowe :tak:

może
może
może

usłyszałam to co ważne

mnie jest lepiej na świecie z tym nagraniem

nie skasuj go nawet gdy już zrobisz jakąś profeskę
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 8:53 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Polliterowe śpiewanie

210
Nie mam w zwyczaju kasować tego, co wrzuciłem. Nikt oprócz Was na wrzucie mnie nie znajdzie, bo utworzyłem specjalnie nowe konto, żeby nikt mnie nie rozpoznał, więc mogę tam wrzucać takie "koszmarki" i podawać Wam linki, tylko jaki to ma sens?
Tutaj chciałbym się prezentować, w miarę, profesjonalnie. :D

Obecnie Jurek dogrywa gitary do dwóch piosenek, gdy będą gotowe, to nie omieszkam się z Wami podzielić efektami. Ponieważ dopiero dochodzi do siebie po wylewie, to może to trochę potrwać. Póki co macie moje mruczenie zagłuszone gitarą, hehe... :rotfl:

Poszukam jakichś starych piosenek na płytach i porobię jakieś filmiki do nich, ale to też wymaga wolnego czasu. W każdym bądź razie, coś Wam tu jeszcze zapodam. :D
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 22:38 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Wróć do „Muzyka”

cron