Re: Podoba wam się taka muzyka?

7
Oprócz pierwszego wszystkie pozostałe dały się sluchać.
Ostatnie fajne.
Lubię zabawę dźwiękiem, lecz pierwszy utwor jest po prostu męczący dla ucha,
Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, 2:17 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Podoba wam się taka muzyka?

8
Pierwszy - kompletnie nie. Nie cierpię dodawania do muzyki/piosenki takich "słodkich dźwięków". Po prostu mnie to drażni.
Drugi - Teledysk skutecznie mnie odrzuca. Ale muzyka sama w sobie nawet nawet.
Trzeci - też nie koniecznie chociaż już bardziej.
Czwarty - Śliczna. I nie, nie dlatego, że z mojej działki. Po prostu jest delikatna i miła dla ucha.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, 20:48 przez Chinatsa, łącznie zmieniany 1 raz.
" Tym który umarł tamtego dnia, tak naprawdę byłem ja.
Moje życie było fałszywe.
Tak naprawdę mnie tam nie było"
The saddest
[img]http://www.roll-of-honour.com/Overseas/ ... imated.gif[/img]

Re: Podoba wam się taka muzyka?

11
[youtube][/youtube]
... a taka epicka komuś odpowiada ? :P

PS
Przyznam się szczerze, że mógłbym jej słuchać czasem godzinami :red:
Ostatnio zmieniony 03 lis 2011, 16:16 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Podoba wam się taka muzyka?

19
A powiem, że lubię słuchać tą panią bardziej niż Adele. Lubię takie smęty, dobrze się ich słucha wieczorem, gdy nie możesz zasnąć.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 20:46 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Podoba wam się taka muzyka?

20
Mnie w sumie coraz bardziej się podoba, rzeczywiście lepsze niż Adele jeśli chodzi o ten styl muzyczny ;) Chociaż jak słyszałem tą piosenkę w radio inaczej sobie ją wyobrażałem. Mimo wszystko ładny ma głos piosenki dobrze napisane. Ale i tak nie przepadam za taką muzyką, a za Adele w szczególności :P
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 20:54 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Podoba wam się taka muzyka?

21
to istnieje człowiek, który nie lubi Adele! Nie jestem osamotniona :P
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 21:17 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Podoba wam się taka muzyka?

22
voltaren pisze:

::christmas1
Pierwszy raz to słyszę a kiedyś wkleiłem to na forum . Nawet nie wiem co to za zespół. :stu: Jak Boga kocham nigdy nie słyszałem tej piosenki :rotfl1: Ale kawałek wymiata, więc moja druga jaźń która to wkleiła ma dobry gust ;)
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 21:37 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Podoba wam się taka muzyka?

25
Cioranowe nuty: tfu , fru, bździu, be, be...
..I'm gonna run with the devil's daughter...

Czy żeby być słuchanym trzeba sprzedać swą duszę devilowi...?



Mnie się nie podoba,
ale znam człowieka który tym żył i jeszcze żyje.

Łosiu przeżywacz
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, 4:36 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Podoba wam się taka muzyka?

26
Dio to chyba moja ulubiona postać w muzyce metalowej poza Osbournem. Kiedy Dio nadawał taki mistyczny klimat grupie black sabbath i jego głos oraz energia, którą daje w kawałkach faktycznie napędza myśl, że jest królem metalu ;) Ogólnie jest power. Za to osbourne nadał black sabbath takiej depresyjnej, grzesznej aury i to była po prostu bajka jak dla mnie. Kawałek Loner czy God is dead? są po prostu genialne i tylko ozzy mógbły to zrobić.

Swoją drogą logo DIO jest ambigramem i po obróceniu można przeczytać nieco inny tekst ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, 10:37 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Podoba wam się taka muzyka?

28
Z tego co podajecie....wybiore jednak kawałek majacy 40 lat NAWET PO 40 latach jest lepszy niz Wasze propozycje
Ostatnio zmieniony 20 sty 2015, 21:34 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron