Re: Zapomniane zespoły

1
[youtube][/youtube]

Zespół jednego przeboju. Zupełnie już nikt tego chyba nie pamięta Babilon Zoo (czy raczej Babylon zoo ;) ) , chociaż piosenke pewnie słyszeliście. Według mnie mieli potencjał, a generalnie ten hindus co to śpiewał i piosenki pisał. Troche słuchałem reszty płyty po necie, i wcale zła nie była, ale troche specyficzna muzyka i intrygująca.

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Dla mnie to połączenie Jane Addiction z Placebo, przynajmnmiej tak mi się kojarzy. Ciekawe, szczerze to nie wiem co po nagraniu pierwszej płyty robił ten kolo że poszedł w zapomnienie.
[youtube][/youtube] -bardzo fajne
Ostatnio zmieniony 29 lis 2011, 18:57 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Zapomniane zespoły

4
Czy ktoś pamieta taką kapele, Livin' Blues i ich "Shylinę"?



Większość kojarzy rockowych Niemców: Scorpions, Accept, Helloween, ale o Running Wild malo kto pamieta, a szkoda...
Ostatnio zmieniony 02 gru 2011, 0:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Zapomniane zespoły

5
A pamiętacie takiego pana co się nazywa John Farnham ?
Tu nagranie z 2003 roku
Uwaga! przy 2:30 minucie tego utworku, możliwość występowania dreszczy na plecach.
[youtube][/youtube]
A tu gdy pan John gdy był młody, czyli 20 lat wcześniej:
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 02 gru 2011, 0:27 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapomniane zespoły

7
Fajny ten Down Under - pierwszy raz ich słyszalem :D

Men at work pamiętam...
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 9:26 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Zapomniane zespoły

10
Pamiętam tych Australijczyków, wyskoczyli z jednym przebojem :D

A pamieta ktoś Zdrową Wodę? Zagrali parę razy w Jarocinie, parę na Rawie Blues i słuch po nich zaginął
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 19:53 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Zapomniane zespoły

12
Rzeczywiście, mało kto pamięta Cream, ale o Claptonie pamiętają chyba wszyscy :D
O Blind Faith - takiej supergrupie też wszyscy zapomnieli :(

Ja zachowuję w pamięci koncert Jacka Bruce'a w Kongresowej podczas Warsaw Summer Jazz Days, na którym byłem. Obawiam się, że należę do nielicznych, którzy pamiętają Jacka Bruce'a. Więc dla przypomnienia:



Cream składał się z trzech osobowości i liderów. Najmniej pamiętamy o perkusiście Gingerze Bakerze, niesłusznie
Ostatnio zmieniony 09 gru 2011, 12:14 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Zapomniane zespoły

13
Limahla&Kajagoogoo nazywacie zapomnianym zespołem? Moja 16-letnia kumpela wrzucała ostatnio non stop ich teledyski na facebook, jeszcze sobie zdjęcie z plakatem zrobiła.
Cream znam z czasów słuchania rocka progresywnego i wtykania mi ''dobrej muzyki'' przez pewnego ''znawcę''
Midnight Oil to dla mnie gwiazda jednej piosenki...
A zresztą wydaje mi się, że nie ma zapomnianych wykonawców, są tylko zapomniane piosenki.
Za czasów kiedy miałam z 15 lat i słuchałam Roxette (taaak, taaak, nie żartuję) to mówiło się, że są ''zapomnianym zespołem'', bo nic nowego nie wydali, a teraz nowa płyta, słuchają tego 14 letnie dzieci nawet, nowy singiel na czwartym miejscu numerów granych najczęściej w stacjach radiowych na całym świecie, 800.000 sprzedanych biletów na trasę koncertową.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 15:32 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Zapomniane zespoły

14
[youtube][/youtube]

To był super zespół/ I jaka lisica fajna :kocham: ta druga to chyba króliczek, też niczego sobie :banan:

Lapicorda no Kajagogo to każdy zna tylko jedą piosenke, ale zespół zapomniany, każdy zna "Shy", ale kto grał mało pamięta. A ha Limahl czasami występuje w Jaka to Melodia ;) Czasem warto oglądać ten program bo są takie niespodzianki.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 16:49 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron