Re: Anetorh-owa muza

1
A wstawię też coś swojego.

Muza zrobiona w całości na kompie z gatunku house/trance

Dj ZoZo - Unity Hyper Space
Obrazek

Dj ZoZo - Solar Transmision
Obrazek


ps. ZoZo to moja już nieaktualna ksywa :)

jestem ciekaw waszych "obiektywnych" opinii
Ostatnio zmieniony 02 sty 2012, 12:16 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Anetorh-owa muza

3
Nie jestem specem od tego typu muzy.
Masz sporą wyobraźnię muzyczną, to wielki walor, ale nie przekonałeś mnie do swojej twórczości :ahah:
Nie zrozum mnie źle, wszystko jest na swoim miejscu, ale nie pasi mi taka muza. Pewnie jakiś fachowiec zasypałby Cię komplementami, ale ja się na tym nie znam.

Prosiłeś o opinię wszystkich, nawet takich lajkoników, jak ja :rotfl:

Patrząc na to czysto muzycznie, to ciekawy beat i muzyczne przestrzenie, dobra aranżacja, która świadczy, o wspomnianej wcześniej, wyobraźni muzycznej i wiedzy o tym, jak składać dźwięki, które do siebie pasują. Przy mojej marnej znajomości tego rodzaju muzyki, uważam, że szafa gra :bum:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2012, 13:29 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Anetorh-owa muza

4
nie musisz się tłumaczyć Polli, nie każdy przecież lubi to samo dlatego nie mam i nie będę miał nikomu nic za złe (no chyba że ktoś będzie zgrywał chojraka na pograniczu osta) :)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2012, 13:42 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Anetorh-owa muza

5
E no, ty to normalnie człowiek renesansu jesteś :) (w przeciwieństwie od osób, które się za takowe uważają czasami...hm... :D) Jakbym wiedziała, że to takie długie, weszłabym wcześniej. Polli ma rację. Muzyka elektroniczna to jednak nie jest ''umc-umc'', trzeba dużej wyobraźni żeby stworzyć coś co ma skrzydła, a nie młotek zamiast bitu. Ach, te moje skomplikowane przenośnie :) :) Podoba mi się, ale zaraz mi wygasa czas w kafejce... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron