Re: apollo 440

1
Mało znany zespół, ale według mnie ciekawy. Grają muzyke elektroniczną z elementami rocka i różnymi innymi. Ich płyty są trudno dostępne ale warto się zainteresować, bo mimo że nie są zbyt populartni to warto ;)

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 17:12 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: apollo 440

2
Mało znany zespół ?!? Może obecnie Volcie :)
Do dzisiaj mam podczepioną listę w zakładkach przeglądarki:
http://www.youtube.com/artist/Apollo_44 ... ideo_title
świetny album "Electro glide in blue", strasznie go lubiłem i lubię :)

No i świetny tytułowy utwór
[youtube][/youtube]

PS
Ciekawy projekt:
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 17:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: apollo 440

4
Świetny :) Również z "Electro glide in Blue" :P
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 22:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: apollo 440

6
Ostatnio słucham nowej płyty, wyszła w tym roku i ją kupiłem niedawno ;) Powiem że niezłe brzmienie, jakie mi się podoba, rock z elektroniką, ale musze dłużej posłuchac żeby ocenić, ale słucha się nieźle.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 13:15 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: apollo 440

7
Ogólnie nic nadzwyczaknegp ta nowa płyta, ale wrażenia ogólnie pozytywne. Przede wszystkim odrazu słychać że to ten zespół, ale niektóre piosenki są bardzo rockowe, brzmią mało elektroniczne, ale większość to ostra elektronika z riffami gitarowymi. Fajne, fajne. Miło się tego słucha naprawdę dają czadu. Ale to nic orginalnego, ani nowatorskiego, Apollo 440 w starym stylu , tylko ostrzej i troche bardziej nowocześnie.

Świtny jest ten kawałek:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 15:19 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron