Re: Natręctwa muzyczne ;)

32
Znałam kiedyś na pamięć i nucenie jej naprawdę zakrawało na nerwicę natręctw ;) :
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, 15:28 przez Sailor, łącznie zmieniany 2 razy.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Natręctwa muzyczne ;)

33
Z sygny:
[youtube][/youtube]
Czesław jest moim jednym wielkim natręctwem :D
Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, 15:39 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Natręctwa muzyczne ;)

35
:radosc:
[youtube][/youtube]

DA DA DA ... :michael:
DA DA DA ...
...
DA DA DA ... :kogucik:
DA DA DA ...
...
DA DA DA ... :banan:
DA DA DA ...
... :lalala:
:1:
Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, 21:06 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

36
Sailor pisze:Czesław jest moim jednym wielkim natręctwem :D
Oł, brzmi dwuznacznie ;P
I w ogóle miło wiedzieć, że Jungle Drum podziałało silnie uzależniająco nie tylko na nas :)
Naprawdę wstyd się przyznać:
[youtube][/youtube]
Ostatnio zdarzało mi się słuchać radia i efekt jest taki, że ledwo wstanę i już wyśpiewuję Alejandro, Ale-Alejandro :stu:
Ostatnio zmieniony 31 sie 2010, 22:27 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Natręctwa muzyczne ;)

38
aka pisze:Naprawdę wstyd się przyznać:
Ostatnio zdarzało mi się słuchać radia i efekt jest taki, że ledwo wstanę i już wyśpiewuję Alejandro, Ale-Alejandro :stu:
Aka, słuchaj Trójki, a gwarantuję Ci, że Lady Gagi tam nie usłyszysz.


Mnie od dwóch dni "przyatakowała":
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 31 sie 2010, 23:46 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

39
Skoro wszyscy tacy szczerzy i skłonni do zwierzeń (Brodka i Gaga :P) to i ja się ujawnię z nową "przyczepką":
[youtube][/youtube]
piosenka jest okropna, ale nie mogę przestać jej nucić...
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 21:35 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Natręctwa muzyczne ;)

44
valdemar88 pisze:P.S. Sailor ta twarz z klipu "Chłopcy z Palcu Broni" to drugie wcielenie Ozzy Osbourne'a ! xD
Oj tam, Ozzy ma zdecydowanie ładniejsze rysy, choć teraz trudno to wychwycić ;), ale w latach młodości był fajnym ciachem.
Ostatnio zdarzało mi się słuchać radia i efekt jest taki, że ledwo wstanę i już wyśpiewuję Alejandro, Ale-Alejandro
Nie usłyszałam tego w radiu, ale za to kliknęłam tutaj i już mam w odtwarzaczu :P Klip podobno gorszący, ale w przypadku Gagi raczej nic mnie nie zdziwi ;P
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2010, 17:52 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Natręctwa muzyczne ;)

45
Nie usłyszałam tego w radiu, ale za to kliknęłam tutaj i już mam w odtwarzaczu :P Klip podobno gorszący, ale w przypadku Gagi raczej nic mnie nie zdziwi ;P
Jej piosenki są jak wirusy- łatwo się zarazić, a potem ciężko się ich pozbyć. Klip mnie nie gorszy, co najwyżej zniesmacza w pewnych momentach.
U mnie ostatnio przyjemne natręctwo:
[youtube][/youtube]
uwielbiam ten kawałek
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 21:54 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Natręctwa muzyczne ;)

46
.....skoro o wirusach mowa ,to powiem,że mnie dopadł ostatnio jeden. :stu:



Aka ,a jeśli chodzi o Gagę,to nawet dzieci to śpiewają,ostatnio na placu zabaw słyszałam wersję..."ale jądro,ale jądro" . :D
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 23:27 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Natręctwa muzyczne ;)

48
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
:black2:
Ostatnio zmieniony 05 lis 2011, 17:59 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

53
Wszyscy wyjeżdżają z ambitną muzyką, a ja od dłuższego czasu niemal non stop podśpiewuję to:
[youtube][/youtube]
:P
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, 10:41 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Natręctwa muzyczne ;)

55
U mnie króluje to:
[youtube][/youtube]
:D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 12:36 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron