Re: Natręctwa muzyczne ;)

67
Ostatnio słucham nowej płyty Linkin Park. Że poszli w stronę elektroniki to się zainteresowałem ich płytą, i powiem że nie jest zła, a momentami bardzo dobra.

Niezłe niezłe, jednak za dużo na tej płycie smutów i ballad, a tak brzmienie dobre. Nie jest gorsza niż Hybrid Theory, po prosty inna płyta. Muszę przyznać że to nie gwiazdy sezonu, ale dobrzy muzycy.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2012, 8:54 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

68
A mnie od trzech dni moje ulubione radio przesladuje moim ulubionym Cohenem...Dance me .... I nawet jak oni nie graja tego, to we lbie mi samo leci...to the end of love. Przejdzie mi moze kiedys. Moze
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, 8:39 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

70
Matyldo jedyna, zaleglo mi sie we lbie takie diabelsto, jedna fraza i jedno zdanie: don't ask me...cos tam cos tam.
Jakis tysiac lat. I nie moge wyczaic co to i kto to
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 9:34 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

73
Dzieki Volt, przypomnialam sobie. Piekne i doglebnie prawdziwe. Choc Zeppelinow nie zastapi...sa jak haust zimnej wody na pustynii. Lubisz?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 11:27 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

74
Ale czy lubię A - ha czy Led Zeppelin? ;)
A - ha to mój ulubiony zespół, mam ich wszystkie płyty. W sumie każda ich płyta ma coś ciekawego, na pewno nie jest to zespół jednego przeboju jak piszą niektórzy, dużo zrobili ciekawej muzyki przez te ponad 20 lat chyba jak istnieli.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 11:42 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

76
Led Zeppelin owszem lubię, ale najbardziej mi się podobała płyta Page i Planta po latach, jak nagrali utwory w nowej aranżacji:



fajnie im to wyszło.

Z płyt Led Zeppelin najbardziej mi się podobała III ;)

Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 16:34 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Natręctwa muzyczne ;)

77
Tłukli tą piosenkę we wszystkich radiach i telewizjach muzycznych. W uch każdemu wpadło i nózki do tańca chciały ruszyć. Wbrew pozorom zespół składa się z 2 Niemców i Włocha.

:radosc:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 20:35 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Znikam na długo, ale się pojawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron