Re: Co myślicie o tego rodzaju teledyskach?

2
Zaintrygował mnie tytuł tematu...
''Tego typu'' znaczy że w sensie poruszania wątku gejowskiego? Czy chodzi o tę dokumentalną formę zdjęć? Jeśli chodzi o to- czarno biała taśma jest przepiękna BTW!- ten teledysk jest taki prawdziwy, ma coś do powiedzenia, nie jakieś tam skomplikowane wygiby w cekinach, jednego od drugiego teledysku nie odróżniam.
Teraz o pierwszej scenie, która mnie zaskoczyła, myślałam że cały teledysk jest w tym kontekście.
Sceny pocałunków między facetami , w wydźwięku -a kij, użyję tego słowa!-lirycznym,pojawiają się coraz częściej, np. teraz ostatnio dwóch gejów jest pokazane w klipie Mariah Carey ''I wanna know what love is'', czy ''Beautiful'' Christiny Aguilery.
Osobiście mam stosunek neutralny ku pozytywowi, ktoś bardzo mi bliski, z kim długo byłam, był zawsze biseksualny, a teraz obecnie jest w związku z drugim facetem, więc...
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, 18:06 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Co myślicie o tego rodzaju teledyskach?

4
Mam spóźniony zapłon czasami ....... :ahah: Tematykę w sensie ogólnym i sposób przekazania... Nie jakieś historyjki, scenki pasujące czy nie pasujące do muzyki. Teledysk który czemuś słuzy, nie tylko piosence. Mnie sie takie pomysły szalenie podobają i myślę, że przy okazji zmuszają do myślenia.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2011, 19:25 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Co myślicie o tego rodzaju teledyskach?

5
Kogo zmuszają tego zmuszają.
Wątpliwy pozytyw jest w pluciu czy demolowaniu samochodu - pozostałe sceny ok.
Więc po części ta miłośc jest pokazana, lecz..no własnie.
Ta demolka i to plucie jakoś mnie odrzuciły.
Jeszcze tego typu plucie w seksie jeszcze ok, ale tu?
Co to ma wspólnegoz miłością?
A teraz samochód.
Ok, z miłości różne szalone rzeczy człowiek robi, tylko cyz musi kraść lub niszczyć by okazać miłość?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 18:14 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Co myślicie o tego rodzaju teledyskach?

6
Mnie to wygląda tak, skończył ktoś szkołe filmową, nie miał pomysłu co z tym zrobić, więc wziąl super piosenkę i nakręciłł do niej daremny teledysk. Że ył beztalenciem totalnym, to wziął czarnąbiałą taśmę, ludzi z ulicy i kazał im robić idiotyczne rzeczy przed kamerą, a wszystko co na białoczarnej taśmie to wiadomo musi być ambitne. A że to w ogóle nie ma nic wspólnego z muzyką to osobny problem.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2011, 4:14 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron