Re: Moja ulubiona muzyka.

1
Bardzo lubię słuchać Elvisa Presleya,Dire Straits,Marka Knopflera,U2,Tine Turner,Led Zeppelin,Pink Floyd,Marka Grechute,Budkę Suflera,Perfect to są moi ulubieńcy poza nimi lubię też Elektryczne Gitary,Skaldów,Alphaville,Modern Talking.Muzyki słucham codziennie,z radia lub z płyt kompaktowych lub komputera,pozdrawiam melomanów i audiofili,Marek L.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2013, 14:57 przez marek l., łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moja ulubiona muzyka.

3
Ja słucham wszystkiego prócz disco polo i techno.
Hip hop i ostry metal też mi jakoś nie leżą bardzo ale czasem coś wpadnie w ucho.

Wykonawców to można by długo wymieniać...
Ostatnio zmieniony 23 lip 2013, 22:49 przez Mistyk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przekraczanie dualizmów umysłu to doskonały pogląd,
Uspokojony i cichy umysł to doskonała medytacja,
Spontaniczność to doskonałe działanie,
A kiedy wszystkie nadzieje i lęki umierają, osiąga się cel."
Pieśń Mahamudry Tilopy

Re: Moja ulubiona muzyka.

4
Gatunki muzyczne nic nie znaczą. Jedyny właściwy podział, jaki istnieje, to muzyka dobra i zła. :D
Ostatnio zmieniony 24 lip 2013, 1:14 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Moja ulubiona muzyka.

5
Moje ulubione gatunki to metal i rock. Myślę, że to jedne z lepszych gatunków.
Najlepsi według mnie: Megadeth, Metallica (do Czarnego Albumu), Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Perfect, Lady Pank, Arch Enemy, Iron Maiden, Scorpions, Annihilator, Pantera... Mogłabym tak wymieniać i wymieniać :)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2013, 12:32 przez tornado_of_soul, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Moja ulubiona muzyka.

11
Muzyka którą słucham jest uzależniona od nastroju. Inna do medytacji inna do motywacji, inna w tle kiedy coś robię, a jeszcze inna kiedy potrzebuję coś dla ducha:) Ogólnie klasycy lat 70-tych Jethro Tull, Deep Purple, Black Sabbath, Led Zepelin, The Who, Santana, Eric Clapton, Lenon itd... Lista długa Poza tym gatunki rock, pop, blues, new age, etniczna, madytacyjna. Ogólnie oprócz disco polo , jazzu i muzy komercyjnej wszystko mi pasuje.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2014, 20:22 przez anoushka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron