Re: Clapotkowo

2
A tutaj podobna sytuacja tylko z inna piosenką

moja wersja instrumentalna:


a tu oryginał
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 17:34 przez clapo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko muzyka przy życiu mnie trzyma

Re: Clapotkowo

4
zgadzam się z Twym słowem człowiecze, wiedz jednakże ,że celem mym nie było usidlenie Twej bezgustownej muzycznej duszy, a tylko ciekawość przemawiała. Zaciekawienie czy może zrobić tam da się coś jeszcze i jeśli jeszcze coś da sie to co :)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 21:25 przez clapo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko muzyka przy życiu mnie trzyma

Re: Clapotkowo

6
z pewnością skrywasz głęboko tę tajemnice życia , a ja śpieszę zapytać czemu ? ach czemu ? Mistrzu. W ręce Twe składam pieśń swą koguciąm abyś przejękniony ową nutą zasnąć nie mógł dziś.



tam na końcu rozwija się ból istnienia, napisz , że w końcu to słyszysz i zmień tego avatara, bo ma sraczke od tych kulek
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 21:44 przez clapo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko muzyka przy życiu mnie trzyma

Re: Clapotkowo

7
może robisz postępy ale nadal jest chaos i hałas, spróbuj z mniejszą ilością instrumentów, muzyka jest charmonią dźwięków (przypominam bo zapomniałeś)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 22:12 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Clapotkowo

8
No nie ma porozumienia , a światełko w tunelu widziałem . Czego słuchasz na co dzień Panie Ja?!... co jest muzyką twej młodości. Na czym wyrastałeś, ale szczerze .:)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 22:47 przez clapo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko muzyka przy życiu mnie trzyma

Re: Clapotkowo

9
wyrastałem na tym co leciało w radiu i tv, w młodości byłem głupio uzależniony od słuchania muzy każdego nurtu, od popu do metalu byle było w tym piękno i harmonia.
Obecnie jak mam chandre to czasem se puszcze coś z Sary Brightman ale już dawno jej nie słuchałem bo skończyły sie czasy uzależnienia od muzyki.
To jest jak religia, uzależnia i ogłupia i dlatego trzeba dbać o jakość by dawała coś pozytywnego.


to jest mistrzostwo, udźwigniesz to ?
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 0:20 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Clapotkowo

10
Jak szczerze...to klimaty lat 70/80-tych...czyli Dire Straits, Smokie, The Beatles, Door, Dżem,...itp
No oczywiście również Fredi Mercury, David Bowie, Bob Dylan...etc.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 3:41 przez Lusiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Clapotkowo

11
bałem sie troche ze Ja?! muzyki nie rozumie , ale on rozumie ponad wszelka wątpliwość i zaskoczył mnie skromnie i pięknie.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 7:54 przez clapo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko muzyka przy życiu mnie trzyma

Re: Clapotkowo

12
Zagadka nr 1
krotki motyw, ja gram wy zgadujecie , kto pierwszy ten otrzymuje niedostepne , piekne, przesliczne coś.
zagadka nr 1

Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 9:24 przez clapo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko muzyka przy życiu mnie trzyma
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron