Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

1
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]

:happy:

Nie tylko dla równolatków :P Dalej, co tam macie i pamiętacie, przy czym się bawiliście lub co Wam do gustu muzycznego przypadło.

Ło kurna, ale babola strzeliłem "Friday I'm In Love" The Cure został wydany w 92 :ahah:
Ostatnio zmieniony 05 sty 2014, 23:20 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

5
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]

To się Polli pomyliłem, bo w sumie klasyfikuję się do pokolenia lat dziewięćdziesiątych i praktycznie do niego mi bliżej z trendami :P Przykładowo wielbiony po dzień dzisiejszy utwór wykorzystany w Terminatorze 2 Guns n' Roses - You Could Be Mine. Jak puszczam, to się żona buntuje, bo zaczynam śpiewać :| Osiemdziesiąte pamiętam głównie z dyskotek szkolnych i kolonijnych przytupów, urodzin "parapetówek", kast przegrywanych na "dziko" i odtwarzanych w magnetofonach zasysających je jak spaghetti :ahah: Davida Bowie wkleiłem "awansem", bo to była muzyka wtedy dla mnie zbyt ... mało zrozumiała :D
Tak się zastanawiam, czy by nie dokoptować do właśnie 90'siątych ale pokiełbaszę i częściowo zdubluję z wątkiem Filipa.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 1:35 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

11
dla mnie do dziś jest świetną zabawą napotkanie youtubka z czymś co znałam jedynie z nasłuchu Radia Luksemburg

dziś nie wyobrażalne - jedna fotka jednego Beatlesa na klasę - pamiętam, która do kogo się modliła :lody:

do dziś bywaja zaskoczenia, ze pajac w jakichs rajstopkch czy obrylancony i brzydki jak noc - a tak cudnie skrzeczał :)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 12:33 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

13
dziś nie wyobrażalne - jedna fotka jednego Beatlesa na klasę - pamiętam, która do kogo się modliła
A Ty do kogo się modliłaś?
Strzelam, że do Paula. :D

Skoro jesteśmy przy Paulu...

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 06 sty 2014, 13:03 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

15
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]
[youtube][/youtube] [youtube][/youtube]

Te kawałki nigdy się nie "zużyją" :P
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 0:48 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

16
Cofnę się jeszcze troszkę bo właśnie mineła 40 rocznica wydania albumu Pink Floyd The Dark Side of the Moon Jednego z niewielu albumów który jest ponadczasowy

Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 12:06 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

17
A co powiecie na Black Sabbath - Niebo i piekło ..??
albo Police i Sing Every Breath You Take
Nie licząc nieśmiertelnego Anglika w Nowym Yorku..

Nie piję kawy, wolę herbatę, moja droga
Lubię, jak mój tost jest spieczony z jednej strony
I możesz to usłyszeć w mym akcencie, gdy mówię
Jestem Anglikiem w Nowym Jorku

Możesz mnie zobaczyć, kiedy spaceruję piątą aleją
Przy mym boku laska
Biorę ją wszędzie, gdzie idę
Jestem Anglikiem w Nowym Jorku

Jestem obcym, jestem legalnym obcym
Jestem Anglikiem w Nowym Jorku
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 14:54 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Barwne lata osiemdziesiąte, tylko ulubione utwory.

24
Mógłbym się spierać. Były takie kapele jak Klan, Exodus, SBB, a to lata siedemdziesiąte. W latach dziewięćdziesiątych Polacy też grali świetną muzykę rockową.
Lata osiemdziesiąte, to w rocku właściwie tylko punk. Zalatujący popem Perfect, Lady Pank, Republika i nowa fala, to nie do końca rock.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2014, 2:22 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron