Re: Widzieć muzykę

1
DP44, podczytuję Twój blog i ostatni wpis jest właśnie natchnieniem dla tego postu. Widzieć muzykę, pięknie powiedziane, nigdy o muzyce tak nie pomyślałam, czuć i owszem, ale widzieć?
Coś w tym jest... Kto z Was potrafi widzieć muzykę?
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014, 9:51 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Widzieć muzykę

2
Ja widuje. To znaczy samo mi sie widzi, czasami. W sumie nic w tym dziwnego, zwazywszy na to ze wszystko jest forma energii - wiec chodzi o przekierunkowanie odczytu? Kiedys udalo mi sie "wskoczyc" w sam srodek pewnego utworu, to tak jakby sie bylo zanurzonym w roznobarwnej rzece, pelnej kolorowych pilek :-), swietne przezycie.
Ale na tej samej zasadzie mozna slyszec obrazy.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014, 10:09 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Widzieć muzykę

4
My je natomiast odczuwamy :) Najwięksi kompozytorzy, wirtuozowie, śpiewacy chyba przed wszystkim czuli. Co pozostaje zresztą, kiedy jeden ze zmysłów nie funkcjonuje tak jak był powinien.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014, 18:32 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Widzieć muzykę

5
Ja też czuję 'każdym nerwem' :). To, co słyszę, to tylko takie preludium, znaczenie ma, co odczuwam.

A propos, osoby niesłyszące też odbierają muzykę. Poprzez wibracje.
Pozdrawiam!

Lidka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron