Re: Nudny konkurs Eurowizji

2
Nie wiem, kto jeszcze się tym ekscytuje. Reputacja Eurowizji spadła do poziomu Przeglądu Piosenki Wieśniackiej w Pcimiu nad Wisłą.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2014, 23:16 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Nudny konkurs Eurowizji

4
i wygrał facet, udający kobietę :D grunt to dobry pomysł na sprzedaż ;)
trochę śmieszyło to prześciganie się w afiszowaniu poprawności :ahah: a już najbardziej, nazywanie go austriacką księżniczką
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 0:31 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Nudny konkurs Eurowizji

5
Wygrał ktoś wyrazisty z dobrą piosenką.
Piosenką nie o niczym.
Rise like a Phoenix.
Skądinąd kibicowałem mu od początku do końca.

Na zakończenie wieczoru Thomas podzielił się refleksją, że ten wieczór zapamięta jako zwycięstwo pokoju i wolności.
Brawo Conchita Wurst :)

:bravo:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 0:59 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nudny konkurs Eurowizji

7
A ja mysle ze po prostu spowszednialy nam festiwale i konkursy, pamietacie jak w czasach gdy byl tylko jeden program tv, czekalo sie na Opole, na Sopot? Szkoda mi Holendrow, moim zdaniem to oni powinni byli wygrac, coz - facet w spodniach i babka bez brody, jakiez to pospolite...
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 6:50 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nudny konkurs Eurowizji

8
wygrał najlepszy :6:
;
Skoro już jesteście przy Conchicie: Wymowny tekst piosenki"
;
Budząc się w gruzach
Chodząc po szkle
Sąsiedzi mówią, że jesteśmy problematyczni
Cóż, ich czas minął
Spogląda z lustra
Nie, to nie ja
Obcy się zbliża
Kto to może być?

Nie znałbyś mnie wcale
Dziś
Wyfrunę z gasnącego światła

Powstanę niczym feniks
Z popiołów
Szukając zamiast zemsty
Kary
Zostałeś ostrzeżony
Kiedy zostanę przemieniona
Kiedy będę odrodzona
Wiesz, że powstanę jak feniks
Ale Ty jesteś moim płomieniem

Zajmij się swoimi sprawami
Zachowuj się jakbyś był wolny
Nikt nie mógł być świadkiem
Tego co mi zrobiłeś

Bo wcale byś mnie dziś nie poznał
I musisz zobaczyć
Żeby uwierzyć
Z blaknącego światła, lecę

Powstaję niczym feniks
Z popiołów
Szukając zamiast zemsty
Kary
Zostałeś ostrzeżony
Kiedy zostanę przemieniona
Kiedy będę odrodzona

Wznoszę się ku niebu
Ty zrzuciłeś mnie w dół, ale
Będę latać

I powstanę niczym feniks
Z popiołów
Szukając zamiast zemsty
Kary
Zostałeś ostrzeżony
Kiedy zostanę przemieniona
Kiedy będę odrodzona
Wiesz, że powstanę jak feniks
Ale Ty jesteś moim płomieniem ''
.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 8:14 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Nudny konkurs Eurowizji

9
Mee, mee, meeee,
ja też wygrać chce.


Łosiu zasmutasek


Jestem serdecznie rozczarowany porażką Sanny, no to cóż...
serduszko łosia płakało A/a/a/ ajse, A/a/a/ ajse.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 8:44 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Nudny konkurs Eurowizji

10
Za moich czasów facet przebrany za i to z brodą był specjalnością cyrku.Raczej kiepskiego .W tak mało wyrafinowany sposób znęcała się nad nami małolatami komuna :P .Pewnie dlatego jakoś nie mogę się dostosować do otaczającej mnie rzeczywistości :cool:.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 9:39 przez mordotymoja, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nudny konkurs Eurowizji

11
a mówia magicy , że swietość to zrównanie pierwiastka męskiego i żeńskiego , na poziomie ciała i umysłu , które chcą sie upodobnić do bezpłciiowego ducha. ;)
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 9:43 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Nudny konkurs Eurowizji

12
Jak za najlepszego PRL-u manipulacje pod stołem okazały się decydujące dla wyników Festiwalu Eurowizji.
Wprawdzie w głosowaniach publiczności i Jury na reprezentanta Austrii różnic istotnych nie było, to w głosowaniu na piosenkę polską 14-ty wynik końcowy zawierał w sobie 4-5 wynik w ocenie publiczności, w tym 1 w takich krajach jak Ukraina, Anglia i Irlandia czy Norwegia.

Media o tym nie piszą, warto jednak zwrócić uwagę na głosowanie Polski na sympatycznego Austriaka.
Szczególnie na tle aplauzu Europy - który w Polsce nazywa się "poprawnością polityczną" - ki diabeł?

Otóż Polacy głosowali na austriacką piosenkę następująco: jury 19 miejsce, publiczność 4 miejsce, liczba punktów 0.

Polska. Od 10 lat w Unii Europejskiej!

http://www.eurovision.tv/page/results?e ... 3&voter=PL


http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... a-material
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 12:27 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nudny konkurs Eurowizji

14
W tym nic dziwnego.
Interesujące, choć może nie dziwne, jest, że podobająca się w całej Europie piosenka austriacka - szczególnie publiczności, ale także jury większości państw, w Polsce napotkała na wrogie przyjęcie wśród identyfikowanych z nazwiska osób jury i całkiem ciepłe przez anonimową publiczność.

Myślę, że to jest jeden z dowodów na polską homofobiczność oficjalną, osobistą, na tle mimo wszystko rosnącej normalności prywatnej.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 13:05 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nudny konkurs Eurowizji

15
No zesz - a Tobie, Maly _kwiatku, nie wpadnie na mysl ze ludziom mogla sie po prostu bardziej podobac piosenka Holendrow? Niezaleznie od orientacji seksualnych, stanu owlosienia czy stroju? Bardziej ze względów artystycznych niz obyczajowych? Coz za cudne przypisywanie swoich mysli innym. Wypraszam sobie posadzenia o homofobie - piosenkarz jest do spiewania, i liczy sie to jak spiewa, a nie z kim sypia, tak trudno to pojac?
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 13:37 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Nudny konkurs Eurowizji

16
Zblizają się wybory do parlamentu eu i każdy głos się liczy :D europa się przesciga, tylko, nie bardzo już wiem w czym. Następnym krokiem moze być utalentowane niepełnosprawne dziecko, bo to że wygrywa piosenka to ja już nie wierzę.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 13:41 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Nudny konkurs Eurowizji

19
victoria pisze:W Pcimiu nad Rabą, Polli :D rzeki na razie nie zmieniały swoich koryt ;)
Przegląd Piosenki Wieśniackiej też jeszcze nie powstał czy to w Pcimiu nad Wisłą czy nad Rabą. :ahah:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 13:59 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Nudny konkurs Eurowizji

20
Kwiatku, wszystko jest pod coś :D niestety, takie życie.

Polli, ale jak zorganizujesz, to nie możesz polec na nieznajomości geografii :ahah:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 14:13 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Nudny konkurs Eurowizji

21
Jak na taki przegląd zaproszę babę z brodą, to nikt nie będzie sobie zawracał głowy geografią. :ahah:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 14:20 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Nudny konkurs Eurowizji

24
Obrazek
Kiedyś podobny image prezentował inny artysta, z Polski, skądinąd.
Jednak wtedy publiczne skojarzenie jego osoby z Panem J. byłoby srogo napiętnowane i nie było możliwe w mediach kontrolowanych przez reżim. A prywatnie można było mieć skojarzenia jakie kto chciał.
I to różniło między innymi, tzw. reżim PRL-owski od tuskolandowego. Ten dzisiejszy jest bardziej nieludzki i bardziej totalitarny, sięgający bardziej wgłąb duszy niż tamten, niszczący dusze i zbiorowo i indywidualnie.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 14:40 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nudny konkurs Eurowizji

26
Jakoś zdecydowanie wolę refleksje małego kwiatka oparte o uważne obserwowanie rzeczywistości, bez parodystycznych czy nawiedzonych klimatów, które zaciemniają obraz, miast go rozjaśniać.

Czuję, że wizyta Conchity Wurst w prawie każdym europejskim domu nie jest przypadkowa.
Jednak nie ze względów religijnych, czy kreowanych przez samą artystkę celów obyczajowych.
Z przebiegu wydarzeń w nocy widoczne było, że to co się działo, nie było przewidziane dla niej samej.
Jeśli nawet jakaś grupa wylansowała artystkę dla swoich celów, to artystka była tego nieświadoma.
W każdym razie, dzieją się rzeczy ciekawe.
Myślę, że dość szybko się wyjaśni parę rzeczy.
Bądźmy uważni.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 15:09 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]

Re: Nudny konkurs Eurowizji

28
człowiek ma prawo być sobą ! , jak kogoś cos w dupę szczypie to wystarczy pstryk na pilocie czy myszce i juz moze sobie nagle oglądać małpki z zoo lub rekiny w morzu lub piekne seriale lub trwam lub wiele wiele wile innych rzeczy , jesli tak bardzo was przykuwa czyjas broda to se zasiejcie na swej facjacie :P
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 20:42 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron