Re: Szok, normalność czy śmieszność?

4
Wszyscy o nich słyszeli, jednak kogo Ty porównujesz.... zresztą nie facet ani babka, tylko ta broda poruszyła ludzi na świecie :D facet chciał chyba przebić Dianę International :ahah: a może faktycznie jak gdzieś ktoś na anglojęzycznym forum (link w temacie eurowizji) wysnuł teorię zstąpienia Jezusa :) coś mu po głowie chodziło, osobiście nie wierzę, ale co mi tam, nie miał siły przebicia jako facet, więc ubrał kieckę i bardzo smacznie nazwał się kiełbasa :rotfl:
Ostatnio zmieniony 12 maja 2014, 1:00 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Szok, normalność czy śmieszność?

7
Jest wiele rzeczy, które mnie szokują w muzyce, ale żadnej z nich nie ma w ankiecie. Szokuje mnie zachwyt nad tandetą, nad nieudolnymi kompozycjami i durnymi tekstami piosenek. Jest też szok pozytywny, gdy usłyszałem pierwszy raz kwartet smyczkowy Góreckiego, w ogóle muzyka współczesna jest takim pozytywnym szokiem (Penderecki, Reich).
Mniej szokuje mnie ta otoczka wokół muzyki, czyli te wszystkie kobiety z brodą, burdy w hotelach, image artysty, bo to tylko marketing i nic więcej.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2014, 13:48 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Szok, normalność czy śmieszność?

8
W moim przypadku często pierwszy kontakt z rodzajem muzyki, nowym artystą robi na mnie silne wrażenie..................
Przy kolejnych spotkaniach odkrywam wszystko to co muza niesie ze sobą - takie trawienie treści dzwięków, obrazu, .........
i zapisuję to na czarnych krążkach pamięci, a po latach odświerzam...

Konczita - bez brody być może nie wiedział bym, że ktoś taki śpiewał,
chciaż mam sentyment do tego imienia i do kiełbaski też.

Dla mnie artysta ma prawo do ekscentrycznych zachowań a w wypadku conchity to tylko niewiina broda. Może budzić mieszane uczucia lub niesmak ale artyści tak już mają, i nie ma dla nich tematu tabu tak jak dla mediów..

Łosiu concha
Ostatnio zmieniony 24 maja 2014, 17:23 przez Łosiu, łącznie zmieniany 2 razy.
;)

....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron