Re: Def Leppard

1
[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


A tu niespodzianka zespół brzmiący jak Deff Lepard, ale też dobra piosenka.
[youtube][/youtube]
Pamiętam tą piosenkę, bo jest w grze Alpha Protocol jak walczy się z jednym bossem ;) Myślałem że to Def Leppard ale jednak nie.

Def Leppard ma dobre brzmienie, pełno w tym lat 80, bardzo przebojowe mieli kawałki, i jako zespół też ciekawy np. ich perkusista grał u nich mimo że miał jedną ręke.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2014, 20:52 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Def Leppard

5
Do dzisiaj mam ich płytę "Pyromania" i zawsze lubiłem ten kawałek. Ja wiem, że kiczowaty, ale takie były czasy... :)

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 01 lip 2014, 21:57 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Def Leppard

6
Oni w ogóle są naznaczeni tragedią. Perkusista stracił rękę w wypadku samochodowym, a niedługo potem zapił się na śmierć ich gitarzysta, Steve Clark.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2014, 21:59 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Def Leppard

8
Teraz to brzmi kiczowato, ale racja, tak się wtedy grało. Jednak sentyment pozostanie sentymentem i lubię wracać do tych kawałków.

Volti, nawet u schyłku Zeppy już tak grały. Pamiętasz "All my love"? Ckliwa balladka, a ile uroku... :)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2014, 0:14 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Def Leppard

9
No na ostatniej płycie trochę eksperymentowali, ale to była jedna z ich lepsza płyt, właśnie moje ulubione płyty to ich pierwsze cztery i ostatnia. Troche przekombinowana, ale ta piosenka, ich ostatnia w sumie jakby nie patrzeć to moim zdaniem największe osiągnięcie w ich karierzę:

najlepszy wokal Roberta Planta. ;)


Plant potem grał muzykę pop bardziej niż rock, niektóre kawałki na tym etapie kariery miał tragiczne, ale wiele miał fajnych kawałków jak powyższy :] Ogólnie solowe płyty miał dobre, ale do Led Zeppelin to było daleko.
też dobre
musiałem tego posta wkleić jeszcze raz bo wcześniej mi się rozleciał. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron