Re: Szukam tytułu piosenki

1
Szukam tytułu piosenki, jest w stylu dance, swoją drogą wydaje mi się, że chyba każdy ją kiedyś słyszał. Jest dosyć stara, wydaje mi się, że z czasów tego:

Eiffel 65 - Blue


Jednak mogę się mylić. Wiem, żę była jeszcze grana na rmf dobrych parę lat temu, a leci ona dokładnie tak jak fragment od pierwszej minuty w piosence:

Shakira - Pure intuition


Kojarzycie?
Ostatnio zmieniony 30 lip 2014, 13:22 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Szukam tytułu piosenki

4



z czasów eiffel 65 to mi się Aqua kojarzy jeszcze, ale to był naprawdę dobry zespół oczywiście w swoim gatunku :P


Mógłbyś Kaczor napisać więcej,. np. czy śpiewała kobieta czy mężczyzna, czy była w tym utworze np. gitara itp. to byśmy znaleźli, ja np. dosyć sporo słuchałem muzyki i różne takie piosenki znałem i mam pamięć do wykonawców muzyki, w odróżnieniu od innych rzeczy do których nie mam głowy :P
Ostatnio zmieniony 31 lip 2014, 23:50 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Szukam tytułu piosenki

5
Wybaczcie, jakoś przeoczyłem wasze posty. Dziękuje bardzo za pomoc, voltaren, ale żadna z podanych piosenek nie jest tą, którą szukałem. Ricochet, Tobie też dziękuje, ale shazam nic by tu nie pomógł - piosenka shakiry i to czego szukałem, to dwie różne piosenki, a łączy je tylko fragment od pierwszej minuty w piosence shakiry.

Jednak się nie poddawałem, przeszukałem od groma muzyki przez te dwa tygodnie i znalazłem ;D
gigi d'agostino - i will fly with you


Swoją drogą miałem tę piosenkę zaraz przed nosem już na początku poszukiwań, ale założyłem, że to na pewno nie to. O ja głupi ;O
Ostatnio zmieniony 13 sie 2014, 10:55 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron