Re: Ulubione Radio?

2
angelikaszybka pisze:Hej,
Wasze ulubione radio?
Moje to złote przeboje.
A ja dla odmiany jestem słuchaczem samochodowym radia .......
......i tu uwaga......nie zgadniesz........(buduję na pięcie)....... A mianowicie, uwaga......
Radia Złote Przeboje...

Łosiu z eteru
:witka:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 19:23 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Ulubione Radio?

4
Już dawno nie słuchałem radia. Kiedyś, to Trójka i... uwaga... Złote Przeboje. :lol:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 20:16 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Ulubione Radio?

5
Ja tylko TokFM. Jak chce muzy to Spotify. Ostatnio odkryłem coś zajefajnego, szczególnie dobrze pasuje do szpinaku:

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 20:41 przez civilmonk, łącznie zmieniany 2 razy.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Ulubione Radio?

6
Nie słucham radia zbyt często, ale jeśli mi się już zdarzało, to wieczorami w samochodzie trójkę lub czwórkę. Bardzo dobra muzyka tam leci, bardzo wiele przeróżnych gatunków. Przy wieczornych audycjach poznałem bardzo dużo dobrej muzyki, więc polecam ;) Przeróżnych rmf-fm, zetek czy złotych przebojów i innych tego typu nie lubię, bo grają tam głównie szmiry albo zapętlają "klasyki" niezmiennie od 20 lat. No i te talk show czy inne wiadomości, ehh. W radiu interesuje mnie tylko muzyka, więc jak słyszę jakiekolwiek wiadomości, to przełączam, a audycji słucham tylko na temat muzyki ew. jakieś słuchowiska.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2015, 20:55 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Ulubione Radio?

7
Słuchacie radia w 2016? Ja już prawie w ogóle. Czasem tylko jakieś audycji z archiwum tok.fm-u, ale i nawet to mnie nudzi.

Coraz dłużej siedzę na youtubie. :)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2016, 15:32 przez Małrycy, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron