Re: Edyta Bartosiewicz

1
Czy znajdzie się wśród Was wielbiciel/ka Edyty Bartosiewicz? Uwielbiam ją, a zwłaszcza płytę "Dziecko", która jest dla mnie niesamowicie ważna. Jestem bardzo ciekawa co myślicie o długiej przerwie w jej twórczości? Podobno nagrywa nową płytę, a ponieważ jest perfekcjonistką zajmuje jej to wiele czasu. Mam nadzieję, że jeszcze wróci i wierzę, że w wielkim stylu :tak: czekam na wasze zdania w tym temacie :wena:
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2010, 21:26 przez barsze93, łącznie zmieniany 1 raz.
Krew jak wino: burzy się za młodu, tężeje na starość.

Re: Edyta Bartosiewicz

2
Barsze93 -jedna z lepszych polskich wokalistek z przeszłości ....Bardzo lubiałam ją słuchac ,piekne piosenki ,łatwo wpadajace w ucho ,madre przesłania ...
Niestety ....w dzisiejszej polskiej muzyce ,nie ma juz takch piosenkarek/piosenkarzy :(
Sama chałtura i bezsens ,az sie nie chce słuchac muzyki :(

Mam nadzieje ,że to co piszesz o Edycie jest prawdą i w przyszłosci bedziemy mogli ją ponownie usłyszec :)
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 7:53 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Edyta Bartosiewicz

3
Edyta... uwielbiałem słuchać jej piosenek, do teraz chętnie do nich wracam. Najbardziej lubię Tatuaż, Jenny, Zegar...
Dorcik ładnie przedstawiła twórczość Edyty... też liczę na jej powrót na scenę.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2010, 15:23 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Edyta Bartosiewicz

5
nie mogę się doczekać kiedy nowa płytka Edyty się w końcu ukaże. Jest jedną z najbardziej utalentowanych osób w światku muzycznym. Nie tylko pisze mądre teksty, ale jej muzyka koi duszę samymi dzwiekami
Ostatnio zmieniony 02 lip 2010, 14:37 przez diabelek27, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Edyta Bartosiewicz

6
Miła wiadomość dla fanów Edytki, artystka wystąpi jako gwiazda wieczoru na Orange Warsaw Festival, a w Trójce wspominano o nowym singlu, który ma się ukazać we wrześniu.

Tak prawdę mówiąc, boję się takich powrotów po kilku latach nieobecności.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2010, 23:11 przez Highlander, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Edyta Bartosiewicz

7
niestety nie było mnie na OWF ale z tego co oglądałam Edyta wypadła świetnie! nie przeszła żadnej niekorzystnej metamorfozy ( jak niektórzy koledzy z branży :/ )wyglądała i śpiewała wspaniale :)) płyta "tam dokąd zmierzasz" zapowiada się wspaniale <3
"upaść, aby wstać" jest dla mnie ciut za wolne i melancholijne, ale "Madame Bijou " jest cudowna, przypomina mi trochę " Na krawędzi", a tekst w refrenie -" coś jeszcze się we mnie tli" idealnie pasuje mi do Edyty ^^, i mam cichą nadzieję, że ta iskra pod postacią powrotu na scenę muzyczną rozpali wielki płomień :))))))
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 12:22 przez barsze93, łącznie zmieniany 1 raz.
Krew jak wino: burzy się za młodu, tężeje na starość.

Re: Edyta Bartosiewicz

9
Moja znajoma nie jest piosenkarką a imię i nazwisko to samo.
:D
Chyba z ciekawości posłucham nieco tej wokliastki.
;)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2011, 3:51 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Edyta Bartosiewicz

11
Ja również nie trawię jej maniery wokalnej, ale bardzo mi się podobala, gdy śpiewała po angielsku (płyta "Love").

Mogę jeszcze słuchać płyty "Sen", ale reszty jej piosenek nie potrafię przełknąć :black2:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2011, 15:28 przez polliter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ateista - dzięki Bogu" Luis Bunuel
"Mam problem z piciem. Dwie ręce, a tylko jedna gęba" Keith Richards

Re: Edyta Bartosiewicz

14
No pamiętam że była bardzo ładna i piosenki dobre komponowała. Jedyne co mi się nie podobało że sobie brwii dziwnie obcinała i wyglądała jak jakiś ufok. Te nowe piosenki to za dobre nie są, ona jak Axel Rose nagrywała płyta z kilkanaście lat, a jak już nagrala to nic ciekawego. Ale żyje sobie z tantiem.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 1:26 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

cron