Re: Małpy Bonobo To Homo-erektus Pierwowzór Człowieka ? Tak :)

32
Ja?! pisze:nie udało się zrobić z małpy człowieka, to przykra konkluzja. Co z tego że obecnie małpa umie mówić i że inteligentna skoro serca brak.
Nie brak serca tylko cudze serce nie jest Twoim, a jak małpa chce być małpą to cóz na to morzna poradzić, Goryl i Szympans to nie jest ten sam gatunek i tak samo człowiek i ten Bonobo to nie jest to samo.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, 2:00 przez Conan Barbarzynca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Małpy Bonobo To Homo-erektus Pierwowzór Człowieka ? Tak :)

33
Bonobo właśc. Simon Green – angielski producent, kompozytor, muzyk i DJ.

W wieku 18 lat, przeniósł się do Brighton gdzie wydał swój debiutancki album Animal Magic w wytwórni Tru Thoughts w 2000 roku. Dzięki temu albumowi (który właściwe sam wyprodukował), stał się jednym z "nowych pionierów downtempo", a jego muzyka urzekła prasę, a także wiele poważnych wytwórni muzycznych.

W 2001 Bonobo zdecydował się przejść do Ninja Tune a w 2003, po jednym albumie remiksów, jeszcze w Tru Thoughts w 2002, wydał Dial 'M' For Monkey.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bonobo_(muzyk)

Nie wiem czy pierwowzór a jego erekcje mnie nie obchodzą.
Choć na pewno bardziej ludzki od małp.
:D

I jeszcze coś o "kulturze"..
6 lat temu Gottfried Hohmann z Instytutu Maxa Plancka w Lispku, wraz z kolegami, rozpoczął obserwacje 30 małp bonobo w Parku Narodowych Salonga. Jeden z badaczy zaobserwował osobnika, który zaczaił się na drzewie. Na co czekał? Okazało się, że na grupę niczego nie świadomych koczkodanów (Cercopithecus ascanius). Kiedy się pojawiły zeskoczył z drzewa i zaatakował. Wybrał ofiarę i po krótkim pościgu trzymał ją w swoich łapach. Chwilę później bezwzględnie pożarł schwytanego nieszczęśnika.

Od tej pory badacze starali się przyłapać bonobo na takich polowaniach i udało się! Zaobserwowali 6 ekspedycji, podczas, których bonobo – samice i samce – polowały na inne małpy. Badania pokazały, że bonobo organizują polowania, podczas których ściśle ze sobą współpracują. Do tej pory taką cechę przypisywano tylko szympansom – podkreśla badacz naczelnych Frans de Waal z Uniwersytetu w Atlancie.
http://wiadomosci.ekologia.pl/rosliny-i ... ,4961.html
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, 4:47 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Małpy Bonobo To Homo-erektus Pierwowzór Człowieka ? Tak :)

34
Ja?! pisze:no już pisałem że bydło na forum. To jedna z głównych przyczyn że nie mam ochoty tu pisać.
kiedy ci zaczyna brakować argumentów rzeczowych do dyskusji zaczynasz innych obsypywać epitetami , to twoja metoda , nie pisz na forum myslisz , ze ktos sie z tego powodu powiesi ?
zachowujesz sie jak oburzony nadety bufon .
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, 6:40 przez Crows, łącznie zmieniany 1 raz.
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..

Re: Małpy Bonobo To Homo-erektus Pierwowzór Człowieka ? Tak :)

35
Nebogipfel pisze:A ewolucja?

ps. bydło to ludzie o odmiennych poglądach?
Czy lata minęły PO ostatnim poście a wPIS nebo pozostaje dalej aktualny.

Pragnę dopełnić, że równie rozpustny tryb żyia prowadzą ..... no właśnie, pewnie kogoś zaskoczę... delfiny.

ot kolorowanka dla dzieci propagująca , hmmm... no włąśnie co?
Obrazek
.... syrenka i delfin= zgroza..... w przedszkolu

Łosiu delf
Ostatnio zmieniony 20 paź 2014, 19:43 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: Małpy Bonobo To Homo-erektus Pierwowzór Człowieka ? Tak :)

36
Crows pisze:kiedy ci zaczyna brakować argumentów rzeczowych do dyskusji zaczynasz innych obsypywać epitetami , to twoja metoda , nie pisz na forum myslisz , ze ktos sie z tego powodu powiesi ?
zachowujesz sie jak oburzony nadety bufon .
:good:
Ostatnio zmieniony 20 paź 2014, 23:03 przez maly_kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
[img]https://zenforest.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=529[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biologia”

cron