Re: Wymarzona podróż :D

31
Ja na stare lata to będe jeżdzić już wszędzie tam gdzie mnie nie było ,postaram się zwiedzić jak najwięcej bo co zostanie wtedy tylko zwiedzanie .A teraz tez zwiedzam a chciałabym pojechać do USA:zozol4:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 1:31 przez Nutka, łącznie zmieniany 2 razy.
...............

Re: Wymarzona podróż :D

37
chciałbym znów pojechć do Portugalii. nad Zatokę Biskajską koło Porto. jest taki zajazd skąd widać Atlantyk i statki i zachody słońca. pieknie. kiedy tam byłem nie miałem aparatu. jakże było żal...
Ostatnio zmieniony 19 maja 2012, 2:59 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wymarzona podróż :D

45
Tyle miejsc jeszcze chcę zobaczyć, głównie Bliski Wschód. Najbardziej bym chciała wyjechać do Iranu. Przepiękny kraj, z wieloma zabytkami, skomplikowaną historią. Ponoć to nie jest polecany kierunek, ale co się tam będę przejmować, tam jest tyle do zobaczenia. Już od dłuższego czasu coś mnie tam ciągnie, trudne do zidentyfikowania, ale serducho się rwie. Wstyd, że jeszcze nie byłam w Hiszpanii - też bym chciała nad Zatokę Biskajską i oczywiście do Al Andalus ;)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 12:16 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Wymarzona podróż :D

46
Hiszpania? To mamy w tym samym kierunku. Tylko, że ja do Santiago de Compostela - piechotą. Kiedyś mi się wyśniło, że tam znajdę rozwiązanie moich problemów. Wracając, zawadziłbym oczywiście o Grenadę. Bo nie można, nie zobaczyć Alhambray.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 15:07 przez Cahir, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wymarzona podróż :D

47
hehe, może się pod drodze spotkamy? I proszę, pątnik ;)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2012, 16:07 przez BasmaW, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie powinniśmy się wstydzić przyjmowania prawdy, bez względu na to, z jakiego źródła do nas przychodzi, nawet jeżeli przynoszą ją nam dawne pokolenia i obce ludy. Dla tego, kto poszukuje wiedzy, nic nie jest bardziej wartościowe, niż wiedza jako taka. (Al-Kindi)

Re: Wymarzona podróż :D

53
Mi się marzy żeby za rok wyjechać do Norwegii na dziko. Bez planów, znaleźć pracę, spróbować zamieszkać. Póki co zbieram kaskę na początek ;) Wyjechać na pewno wyjadę, ale mam wielki midfuck jak sobie wyobrażę fakt, że znajdę się ot tak w środku jakiegoś miasta, którego nie znam i muszę gdzieś zamieszkać, założyć bank, szukać pracy. Musi to być fajne przeżycie ;P
Ostatnio zmieniony 12 lut 2015, 16:12 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Wymarzona podróż :D

55
k4cz0r200 pisze:Mi się marzy żeby za rok wyjechać do Norwegii na dziko. Bez planów, znaleźć pracę, spróbować zamieszkać. Póki co zbieram kaskę na początek ;) Wyjechać na pewno wyjadę, ale mam wielki midfuck jak sobie wyobrażę fakt, że znajdę się ot tak w środku jakiegoś miasta, którego nie znam i muszę gdzieś zamieszkać, założyć bank, szukać pracy. Musi to być fajne przeżycie ;P
ta dziewczynka sie nie boi ego wilka a on sczeży :upal:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 10:06 przez Nutka, łącznie zmieniany 1 raz.
...............

Re: Wymarzona podróż :D

57
BasmaW pisze:Tyle miejsc jeszcze chcę zobaczyć, głównie Bliski Wschód. Najbardziej bym chciała wyjechać do Iranu. Przepiękny kraj, z wieloma zabytkami, skomplikowaną historią. Ponoć to nie jest polecany kierunek, ale co się tam będę przejmować, tam jest tyle do zobaczenia. Już od dłuższego czasu coś mnie tam ciągnie, trudne do zidentyfikowania, ale serducho się rwie. Wstyd, że jeszcze nie byłam w Hiszpanii - też bym chciała nad Zatokę Biskajską i oczywiście do Al Andalus ;)
Teheran ..białe miasto ..Piekne..Hiszpania ..Wszystko wiemy o Italii..Jednym tchem mówimy Michał Anioł Buonarotti, Santi ,Leonardo...ale kto wie o Francisco de Zurbaran..?? Kto widział katedre w Lorca ten wie ze w Polsce takiej nie znajdzie..A kataedra w Sevilli gdzie ołtarz ma 30 m wysokosci ( 10 pietrowy wierzowiec !!! ) a blisko 20 m szerokosci ...gdzie srebrne lichtarze maja po 2 m wysokosci...A Grnada ,Cordoba,Malaga ...Sam Madryt....A plac hiszpański w Sevilli...Jest co zwiedzac tak na oko z pól roku
I order temu kto zanuci flamenco !! np tp Paco de Lucii
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 11:17 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Wymarzona podróż :D

59
Podróż na czerwoną planetę.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2015, 21:09 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wymarzona podróż :D

60
montecristo pisze:[youtube][/youtube]
Eeee tam duzo wieksze wrazenie robi wodospad na rzece Parana w Iguasu...Jest przepiekny z mnóstwem galerii widokowych i podejsc az pod sam wodospad Too robi wrazenie...Oprócz tego dzungla wokło ...
Ostatnio zmieniony 10 mar 2015, 12:18 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Geografia”

cron