Re: Co jest waszym ulubionym daniem ???

61
Pentryt pisze:Takich ulubionych to mam dużo potraw. Tak pierwsze "z brzegu" co weszły na myśl:
- golonka po bawarsku,
- jagnięcina z rożna,
- prosiak pieczony,
- paella,
- ryby smażone,
- pyzy,
- wątróbka...
itd.
To ty grubas musisz być (i to z niezłym wynikiem cholesterolu) :black2:
Ostatnio zmieniony 06 cze 2011, 22:53 przez PiotrRosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla ludzi z kraju tego, gdzie kruszynę chleba ... nie warto się męczyć.

Re: Co jest waszym ulubionym daniem ???

63
katarzyna pisze:Moim ulubionym daniem są gołąbki w sosie pomidorowym, gulasz po węgiersku, placki ziemniaczane i pierogi ruskie :) oczywiście wszystko na ostro ;)
Ja gołąbki konsumuję tylko z sosem grzybowym z kurkami lub borowikami + faszerowane kaszą gryczaną. Gołąbki z ryżem i sosem pomidorowym, choćby nie wiem jak przyprawione, dla mnie są po prostu mdłe, tak samo jak zwyczaj krojenia do środka kiełbasy... przecież to psuje cały urok dania, które potem jedzie kiełbaską :/ Ja robię z mięskiem mielonym w każdym bądź razie. Nie mogę jednak się powstrzymać, kiedy widzę taką profanację tegoż wspaniałego dania;)

Co do placków i pierogów też się zgadzam, pierwsze konsumuję z kefirem (żadnych sosów czy pomysłów, by były na słodko!), a pierogi ruskie lubię ze skraweczkami :smacznego:
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 18:33 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Co jest waszym ulubionym daniem ???

64
Ok, to teraz ja napiszę co lubię:
schabowe, mielone, ziemniaki, marchwekę, szpinak, brokuły, łudko z kurczaka, filet z ryby, jajecznicę, omlety, zupę mleczną i pomidorową, sałatkę grecką, frytki, jabłka, banany, arbuzy, ogórki kiczone, mizerię w śmeitanie, truskawki, naleśniki, wątróbkę, kiełbasy(najlepiej wędzone), baleron, pierogi, herbaty, parę produktów mlecznych, pwien sos z ryżem..

Oj i pewnie bym jeszcze wymieniał.
:D
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 18:44 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Co jest waszym ulubionym daniem ???

65
Sailor, o mateńko kochana :D jakże się cieszę że Cię widzę :tuli: w dobrym zdrowiu? Sesja Was zabija, że się z aką nie pokazujecie, czy ten przystojniak ;) A wracając do gołąbków z ryżem i mięskiem mielonym oczywiście wieprzowym, to tylko w sosie własnym ewentualnie grzybowym :D
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 18:45 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Co jest waszym ulubionym daniem ???

66
Viki, jak miło że ktoś się tu nami jeszcze przejmuje ;)
Tak, dobiła mnie sesja, obrona i problemy ze sprzętem ostatnio, ale jest coraz lepiej :D chociaż nie ukrywam, iż wolałabym się tłumaczyć tym zasugerowanym przystojniakiem a nie tak przyziemnymi sprawami :P
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 21:32 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Co jest waszym ulubionym daniem ???

68
Tak gwoli ścisłości, ja już nie studiuję ( myślę jeszcze co prawda o podyplomowych, ale to już i tak nie to samo), jednak Akusia nadal pozostaje na tym placu boju :D

Przeprosiny oczywiście przyjęte :)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2011, 21:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia”

cron