Re: Wybierz pięć

1
Jakich pięć produktów spożywczych najbardziej lubisz i nawet, gdyby zabrakło innego rodzaju jedzenia, mógłbyś je konsumować na okrągło? :smacznego:

Mój zestaw:
- soki marchewkowe,
- jogurty,
- pieczywo razowe,
- banany,
- ryby.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 17:38 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Wybierz pięć

2
Sailor pisze:- banany
Serio? :P
Ja wybieram:
poziomki
Ptasie mleczko ;D
mleko
pieczywo
pomidory
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 20:23 przez aka, łącznie zmieniany 1 raz.
This is what makes us girls
We all look for heaven and we put our love first
Somethin' that we'd die for, it's our curse
Don't cry about it
Lana Del Rey

Re: Wybierz pięć

3
- ryż
- piersi kurczaka
- grzyby shitake
- ryby
- czosnek
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 20:57 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Wybierz pięć

4
owoce morza :D
ogórki kiszone
zupe pomidorową
kapustę z grzybami
miętuski :D
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 21:01 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Wybierz pięć

7
aka pisze:
Sailor pisze:- banany
Serio? :P
Serio, serio :P Choć teraz chyba doszłam do wniosku, że jednak preferowałabym bardziej truskawcie.

Jatagan wybrał czosnek, a dla mnie to prawdopodobnie ostatnia rzecz pod słońcem, którą bym wskazała :)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 21:07 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Wybierz pięć

9
Szosnek jest la dobhry... no co wy... kurzy cyc, shitake, czosnek, ryż i jest żareło palce lizać :D
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 21:18 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Wybierz pięć

10
pieczywko z ziarenkami
żółty ser
pomidor
śledzie
cebula

To wonny zestaw zaserwowałam :D
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 22:29 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Wybierz pięć

12
Mój zestaw to:
-żółty ser
-makaron
-ziemniaki
-pierś kurczaka
-ryż

Szkoda ,że nie mogę więcej wymienić :P
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 9:37 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Wybierz pięć

13
Weronika pisze:Mój zestaw to:
-żółty ser
-makaron
-ziemniaki
-pierś kurczaka
-ryż

Szkoda ,że nie mogę więcej wymienić :P
Weroniko, pierwotna wersja tej zabawy zawiera trzy produkty, więc i tak rozbudowałam skład :) Ale w sumie można wymieniać, ile się zapragnie. Nie będę na nikogo krzyczeć za niezastosowanie się do początkowej wersji, bo dla mnie to też trudny i bolesny wybór był :P
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 15:15 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Wybierz pięć

14
Acha...czyli w każdym nowym poście w tym temacie po 5 :P
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 15:18 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Wybierz pięć

15
No chociażby :P Mnie np. łatwiej przychodzi wymienić rzeczy, których nie lubię i nie jem, od tych, które lubię, bo jakoś specjalnie nie wybrzydzam (prawdopodobnie dlatego, że jestem rozpuszczona na maminym jedzonku, a matuli wszystko wychodzi pyyyszne ) :)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 15:24 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Wybierz pięć

16
ryz, czerwona soczewica, ryby, chai /herbata po indyjsku, gotowana, slodka, z mlekiem i kardamonem/, kurczak tandoori
Ostatnio zmieniony 09 maja 2010, 20:16 przez asmaani, łącznie zmieniany 1 raz.
"Biada ci, o Dhil'ib. Gdyż oczy Go nie widzą; ale serca postrzegają Go dzięki wierze. Jest znany dzięki dowodom wskazującym na Niego. Nie można doświadczyć Go poprzez zmysły. O Dhil'ib. Mój Pan jest bliski wszystkim rzeczom bez dotykania ich." Ali ibn Abu Talib

Re: Wybierz pięć

21
Serek camembert
Mleko
Parówki
Ciemne piwo :)
sos czosnkowy/czosnek

Ogólnie to chciałam dopisać jeszcze kawę, ale w sumie na całe wakacje ją odstawiłam i jako przeżyłam, nawet jakoś ''czyściej'' się czułam- więc bez niej przeżyję.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2010, 19:04 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia”

cron