Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

1
Drodzy Panowie :)

Sporządziłam mają ankietkę. Jestem bardzo ciekawa jej wyników ;)
Interesuje mnie jaki typ kobiet preferują mężczyźni i czy model przedstawiamy w środkach masowego przekazu jest aby słuszny... ;)

Zapraszam też do dyskusji:

Jakie kobiety kochają mężczyźni?
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 18:30 przez ludożerka, łącznie zmieniany 1 raz.
:smacznego:

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

2
1. jest niezależna i samowystarczalna
2. jest inteligentna, stać ją na ciętą ripostę
3. ma swoje pasje, swoją własną przestrzeń
4. mówi wprost jeśli coś jej się nie podoba
5. akceptuje siebie, dobrze się czuje we własnej skórze

jeszcze parę rzeczy bym dodał, ale tak na prawdę sprowadza się to u mnie do:
1. ładna
2. miła
3. inteligentna
Wszystko inne to pochodna...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 18:39 przez Risthalion, łącznie zmieniany 1 raz.
powiedz mi co o mnie myślisz...

Ludzie są głupi. Zawsze to powtarzam.

NIENAWIDZĘ FANATYKÓW.:mad:

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

4
W sumie zbieżnie jak kolega... nie cierpie "ciepłych klusek" bez względu na płec. Wiem że takie kobiety są "ciezkie" w zwiasku ale przynajmniej nie jest nudno i jest z kim i o czym podyskutowac ;)

Ten zestaw: "ładna, miła, inteligentna" też preferuję :D
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 10:22 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

5
1. jest niezależna i samowystarczalna
2. jest inteligentna, stać ją na ciętą ripostę
3. ma swoje pasje, swoją własną przestrzeń
4. mówi wprost jeśli coś jej się nie podoba
5. akceptuje siebie, dobrze się czuje we własnej skórze



Analogicznie z mężczyznami.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 15:05 przez luzik, łącznie zmieniany 1 raz.
" Jeśli ludzie są tego samego zdania co ja , zawsze mam wtedy wrażenie , że się pomyliłem" Oskar Wilde

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

6
U mnie wyglądało to następująco:
1. jest niezależna i samowystarczalna
2. jest inteligentna, stać ją na ciętą ripostę
3. ma swoje pasje, swoją własną przestrzeń
4. mówi wprost jeśli coś jej się nie podoba
5. akceptuje siebie, dobrze się czuje we własnej skórze

Ważne też jest, aby kobieta miała klasę, była ładna i miła.

A co do tych kobiet przedstawianych w mediach. Jak powszechnie wiadomo faceci są wzrokowcami i to jest głównym celem tych reklam itp. spotów, aby przyciągnąć męską uwagę.
No bo nie oszukujmy się panowie, który z was obejżałby się za jakąś brzydką , ważącą 90kg okularnicą? To tak dla przykładu tylko.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 18:21 przez arturlysy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by móc bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami" E. Hemingway

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

7
Za brzydką i ważącą 90 kg okularnicą obejżałby się...brzydki ważący 120 kg okularnik. ;)
To tak dla przykładu...;)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 23:35 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

9
Ważąca 272 kg Donna Simpson oświadczyła, że chce zostać najcięższą osobą na świecie, osiągając wagę 453 kg. Swój cel zamierza osiągnąć spożywając 12 tysięcy kalorii dziennie, wydając tygodniowo na jedzenie 750 dolarów. Kobieta już w tej chwili nosi ubrania w rozmiarze XXXXXXXL.

- Żyjemy w czasie największej w historii popularności serwisów typu YouTube, dzięki którym wszyscy możemy stać się szybko sławni. Ona stanie się sławna tylko dlatego, że nie będzie atrakcyjna – ocenia Marc Lamonty Hill, antropolog kultury. – Pęd do sławy zaczął się od telewizji, tendencja ta nasiliła się dzięki rozwojowi internetu - dodaje.

- Ona umrze, jeśli osiągnie wagę tysiąca funtów. Moim zdaniem to samobójstwo, ludzie tak to będą postrzegać – mówi ze swej strony dr Drew Pinski, specjalista od leczenia uzależnień. – Jej głównym motywem jest poszukiwanie sławy – dodaje. Jak ocenia, jedzenie stało się dla Simpson fetyszem.

42-letnia Simpson zajmuje w tej chwili 43. miejsce na światowej liście najcięższych osób. W próbie bicia rekordu wspiera ją jej chłopak Philip
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 23:55 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

10
Czyli lubisz...szalone Snajper? ;)
Być może jesteś dla niej wyzwaniem...
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 23:57 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

11
Weronika pisze:Czyli lubisz...szalone Snajper? ;)
Być może jesteś dla niej wyzwaniem...
Podobno to odrobina szaleństwa ubarwia szary świat :)

Lubię kobiety które umykają schematom. Ona jest właśnie taka. :)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 0:01 przez Snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

12
Żeby ubarwić cały szary świat nie wystarczy odrobina szaleństwa...potrzeba chyba ciuuuuut więcej. :)
Z drugiej strony jeśli mamy na myśli swój świat,to takie szaleństwo może być na miarę złota. ;)

Snajper...życzę Wam wszystkiego naj naj naj...:)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 0:23 przez Weronika, łącznie zmieniany 2 razy.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

13
Weronika pisze:Żeby ubarwić cały szary świat nie wystarczy odrobina szaleństwa...potrzeba chyba ciuuuuut więcej. :)
Z drugiej strony jeśli mamy na myśli swój świat,to takie szaleństwo może być na miarę złota. ;)

Snajper...życzę Wam wszystkiego naj naj naj...:)
Dzięki :) Jak na razie układa nam się wlaśnie naj... ;) :)

Widzisz mnie się wydaje że nie ma tak naprawdę nieatrakcyjnych dziewczyn i kobiet. Są tylko ślepi faceci. :)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 0:31 przez Snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

14
No tak..atrakcyjność to pojęcie względne,a ślepota to...ślepota. ;) ;)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 0:36 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

15
Snajper pisze:Widzisz mnie się wydaje że nie ma tak naprawdę nieatrakcyjnych dziewczyn i kobiet. Są tylko ślepi faceci. :)
No miodzio ,miodzio ,miodzio ......

No to z reguły mamy samych slepych facetów :rotfl:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 7:06 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

16
Tak Dorcik...z REGUŁY są jak nietoperze: niedowidzą, niedosłyszą i wszystkiego się czepiają ;) ;)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 10:03 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

18
Nassanael Rhamzess pisze:2 4 5 6 - to dla mnie najważniejsze w sumie chyba. Ale ogólnie to ciężka sprawa - czasem mnie inne pociągają...
Robert -podobaja Ci sie kobiety ,które dla Ciebie sa w stanie zrezygnowac z własnych ambicji ,pragnień ,z własnego dążenia do zamierzonego celu ??????????? Zyc Twoim zyciem ...a gdzie jej zycie ,pragnienia ......
Albo może ja źle odczytałam Twoje punkty ???????
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 15:41 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

21
A jeżeli w każdej kobiecie coś mnie pociąga?

wymienione pociągi w ankiecie to frazeologizmy...

Każda niewiasta ma w swojej otoczce osobowości naturalny urok, wdzięk, magnetyzm, który odkrywszy
w zachwyt wprawia mnie/ nas facetów.
Mówimy o ,,pociągu"? Mówimy o ,,pociągu"?

Czarouroki rzucają na nas i tyle.

I jeżeli ona wie, że ja wiem,
że ona posiada to coś,
co mnię hipnotyzuje,
to biada mi jeżeli wykorzysta wiedzę tę ...

Łosiu - sceptyk
Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, 14:06 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: właśnie taka kobieta mnie pociąga...

22
Musiałbym wszystko powyższe zaznaczyć, a większość się wyklucza. To głupie, ale egoizm wrodzony tego właśnie chce. Całośććć ja chce wszystkooo. Bądź taka i taka, w łóżku to, na spacerze tak, w pracy myśl o tym, gdy wracasz do domu nie zapomnij zrobić mi obiadu.

Zbyt dużo tego wszystkiego. Myśląc w kategoriach - idealna kobieta, byłaby to kobieta... z którą nie mógłbym żyć :P
Jakie mnie pociągają? Mam pewne typy. Są pewne drobnostki, tak, dosłownie drobnostki, które stanowią o tym czy kobieta mnie "pociąga" bardziej lub mniej. Zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i charakter.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2012, 2:26 przez Reiv, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron