Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

121
Ja i brak tolerancji? Bo ci przypomnę pewien temat... z resztą w tym temacie to raczej nie ja "pokozołym" panie lanie po mordzie! Jak zwykle ciebie pika. To po cholerę robisz osobiste wycieczki? Ja zrypałem temat... jak zwykle... masz rację...
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 16:58 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

123
fiodor pisze:nie mam zamiaru patrzeć na świat tak jak ty -panie brak tolerancji. moje widzenie mi pasuje. i takie je tu przedstawiam. bez zabawy typu - moja racja - twoja racja. pika mi twoje poczucie humoru i czy ci do śmiechu czy nie. sam czasami prosisz się o spamiętanie. napisałbym ci coś w twoim stylu ale jak zwykle się popłaczesz więc dam sobie spokój. kolejny temat, który skutecznie zjebałeś.
Fiodor, nie wiem, skąd w Tobie tyle złośliwości i to w tak banalnej dyskusji na temat ubioru? Wyluzuj, każdy ma prawo do własnej oceny i nie warto tego zmieniać za wszelką cenę, przy okazji wyciągając argumenty z gatunku tych nie- w- porządku.
Poza tym, jeśli uczucia tego, z kim dyskutujesz Ci "pikają", to może czas zmienić podejście...?
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 20:43 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

124
Sailor pisze:
fiodor pisze:nie mam zamiaru patrzeć na świat tak jak ty -panie brak tolerancji. moje widzenie mi pasuje. i takie je tu przedstawiam. bez zabawy typu - moja racja - twoja racja. pika mi twoje poczucie humoru i czy ci do śmiechu czy nie. sam czasami prosisz się o spamiętanie. napisałbym ci coś w twoim stylu ale jak zwykle się popłaczesz więc dam sobie spokój. kolejny temat, który skutecznie zjebałeś.
Fiodor, nie wiem, skąd w Tobie tyle złośliwości i to w tak banalnej dyskusji na temat ubioru? Wyluzuj, każdy ma prawo do własnej oceny i nie warto tego zmieniać za wszelką cenę, przy okazji wyciągając argumenty z gatunku tych nie- w- porządku.
Poza tym, jeśli uczucia tego, z kim dyskutujesz Ci "pikają", to może czas zmienić podejście...?
moment, moment. przeczytaj od początku kto tu jakiego słownictwa używa i gdzie ja komuś na złość robię. ktory to jest argument "nie w porzadku"? sailor wybacz ale ja nic takiego nie zauważam. jak masz jakieś zarzuty to je argumentuj bo nie wiem co masz na myśli. bo jak zauważam niezbyt dokładnie czytasz. ja napisałem - pika mi twoje poczucie humoru . więc może więcej obiektywizmu?
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 21:13 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

125
Mnie byłoby przykro, gdyby ktoś mi napisał, że mu "pika", czyli w wolnym tłumaczeniu, ma gdzieś, to co ja myślę. Tak samo jak gdyby mi ktoś napisał, że popsułam jakiś temat. A Tobie nie?

Nie mam zamiaru tego rozkładać na czynniki pierwsze, poza tym to nie moja sprawa i już dawno się przekonałam, że bycie "języczkiem uwagi" nie jest miłym doświadczeniem. Lubię Was obu (Ciebie i Jatagana), więc jestem obiektywna, ale zagalopowałeś się nieco moim zdaniem.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 21:54 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

126
Sailor pisze:Mnie byłoby przykro, gdyby ktoś mi napisał, że mu "pika", czyli w wolnym tłumaczeniu, ma gdzieś, to co ja myślę. Tak samo jak gdyby mi ktoś napisał, że popsułam jakiś temat. A Tobie nie?

Nie mam zamiaru tego rozkładać na czynniki pierwsze, poza tym to nie moja sprawa i już dawno się przekonałam, że bycie "języczkiem uwagi" nie jest miłym doświadczeniem. Lubię Was obu (Ciebie i Jatagana), więc jestem obiektywna, ale zagalopowałeś się nieco moim zdaniem.
no i jeszcze raz powtórzę to co napisałem - pika mi twoje poczucie humoru.
a jeśli jesteś obiektywna o weź pod uwagę nie tylko w tym wątku jak jatek zwraca się do mnie. w off topie specjalnie dla niego wątek utworzyłem, co mam jeszcze zrobić? jeśli ktokolwiek się zagalopował to z pewnością nie ja. wszystko jest napisane. można przeczytać.
z jednego tematu dla świętego spokoju już się wycofałem. ale nie zamierzam z każdego. chyba, że w ogóle mam przestać tu pisać i już.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 22:16 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

127
fiodor pisze:
Sailor pisze:Mnie byłoby przykro, gdyby ktoś mi napisał, że mu "pika", czyli w wolnym tłumaczeniu, ma gdzieś, to co ja myślę. Tak samo jak gdyby mi ktoś napisał, że popsułam jakiś temat. A Tobie nie?

Nie mam zamiaru tego rozkładać na czynniki pierwsze, poza tym to nie moja sprawa i już dawno się przekonałam, że bycie "języczkiem uwagi" nie jest miłym doświadczeniem. Lubię Was obu (Ciebie i Jatagana), więc jestem obiektywna, ale zagalopowałeś się nieco moim zdaniem.
no i jeszcze raz powtórzę to co napisałem - pika mi twoje poczucie humoru.
a jeśli jesteś obiektywna o weź pod uwagę nie tylko w tym wątku jak jatek zwraca się do mnie. w off topie specjalnie dla niego wątek utworzyłem, co mam jeszcze zrobić? jeśli ktokolwiek się zagalopował to z pewnością nie ja. wszystko jest napisane. można przeczytać.
z jednego tematu dla świętego spokoju już się wycofałem. ale nie zamierzam z każdego. chyba, że w ogóle mam przestać tu pisać i już.
Fiodor bez ciebie to forum będzie dziwne,inne... Ani się waż. Może za krótko tu jestem i mało piszę ale zauważyłam że jesteś tu ważną osobą,a twoje wypowiedzi sa bardzo ciekawe.... Odpuść sobie po prostu dyskusję póki złość nie minie...:pociesz:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 22:22 przez imięBoga, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak spękana ziemia wody....
Tak ja chwili zrozumienia łaknę...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

128
chyba cała dyskusja zeszła na troszkę inny temat. Skoncentrowaliśmy się na wyglądzie, czy tak zwanym "opakowaniu" osób w różnych kategoriach wiekowych. Każdy ma prawo ubierać się w taki sposób jaki chce, oczywiście jest to dość drażliwy temat, ale nie powinniśmy się wdawać w kłótnie. Ubiór jest kwestią gustu, który jestety podlega presji otoczenia.
Wracając do tematu, osobiście nie wydaje mi się, że kobieta po 40stce szuka tylko w młodszym partnerze kochanka. Na miłość nie ma żadnych reguł, ona rządzi się własnymi prawami. Oczywiście są również takie kobiety, które chcą nowych doznan w sferze seksualnej i często z takimi potrzebami kierują się do młodszych mężczyzn.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2010, 11:07 przez diabelek27, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron