Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

61
Może za bardzo wzięłam to do siebie,ale temat jest dla mnie bardzo drażliwy i powinniście zrozumieć że trochę inaczej on do mnie dociera. A swoją drogą jesli starsza kobieta chce się bardziej dowartościować idąc z młodszym do łóżka to chyba nic złego,przecież w końcu i on i ona mają na to ochotę...:slonko:
Co innego kiedy 50 latka zakłada różowe małe bluzeczki i krótkie spódniczki.... właśnie to jest śmieszne i nienaturalne według tego iż się starzeje i nie potrafi zrobić tego z godnością...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 8:05 przez imięBoga, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak spękana ziemia wody....
Tak ja chwili zrozumienia łaknę...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

66
Ja wiem Viki co ja myślę. Jak laska w wieku kopalnianym (taka wczesna kreda - berrias np.) zakłada bluzeczkę i odsłania pępuszek chociaż jej blaza wisi albo kiedy pokazuje pomarszczony dekold (tudzież udka) to wskazuje na brak lusterka w domu (albo brak wszystkich w domu)... delikatnie mówiac. Można być wyluzowanym staruszkiem który nie wygląda jak ufok a taki okaz muzealny stylizowany na nastkę działa lepiej niż najlepsze środki antykoncepcyjne i wcale nie jest apetyczny tylko żałosny...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 10:09 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

67
Prof House pisze:No nareszcie BRAVO.
Zawsze gdy jadę na balety to po drodze wstępuje do znajomego który ma stadninę koni.
I zawsze go proszę żeby mi przyniósł 5-6 szt.
Jak mu powiedziałem do czego to służy to spojrzał na mnie jak na kosmitę.
Bierze się koński włos i zawiązujesz na żołędziu aby się nie osunoł.
Jeżeli włoży się go do pochwy to on pęcznieje i wtedy dopiero kobieta szaleje w łóżku jest jej jak w 7 niebie.
Wtedy to trzeba zmieniać nr telefonu,chyba że chcesz chodzić z akumulatorem na plecach.
ale to tak, jakbyś dźwigał ciężary na sterydach :). kobieta szaleje ale sprawcą tego szaleństwa nie jesteś ty tylko ten koński włos :). to chyba taki bajer dla mniej zamożnych bo w "pewnych" sklepach można teraz lepsze zabawki kupić. mimo wszystko uważam, że najlepiej doprowadzić kobietę do szaleństwa bez "dopingu". satysfakcja gwarantowana. nie chciałbym się nią dzielić z koniem :). a z tym numerem telefonu to nie rozumiem - przecież one powinny do tego konia dzwonić :).
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 10:11 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

68
Jatagan pisze:Ale kobiałki (niektóre) drogi Rudzielcu są śmieszne rzekłbym im starsze tym "głupsze".
Po za tym nie bardzo wiem o co ci chodziło... o wiek węgla czy o pukanko ;) ?
Wiadomo, że o ten węgiel chodziło :D
Ja tam wolę jakościwo lepsze doświadczenia, ale może i "pukanko" ma swoje amatorki :D O gustach sie nie dyskutuje, jak mówiłam ;)
A co do wyglądu, podkreślania pewnych rzeczy, to czasami tak samo śieszne są młode kobiety, jak i starsze. Jak się ktoś widzi w lusterku i mu nic nie przeszkadza, to w sumie najważniejsze. Każda potwora ponoć znajdzie amatora. Potwory w męskim wydaniu też chodzą po tym świecie i jakoś i przyrost naturalny jakiś jest i dzieci w przedszkolach też ;)

Fiodor-święte słowa z tymi włosami i innymi nienaturalnymi, choćby z naturalnego włosa, wspomagaczami :D
Nie ma jak sukces wypracowany własnymi rękoma. Choć niekoniecznie w tym temacie tylko o ręce chodzi ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 10:20 przez kszynka, łącznie zmieniany 2 razy.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

69
Hihi... to dzielenie się z koniem... Fiodek hihihihi pjechałeś.
Są jednak gusta i gościki... "jeden lubi jak pachną skarpety a inny się łajnem upaja"...

Rudzielcu ale sama przyznasz że egzeplaże typu omawianego nie są nawet śmieszne... chociaż fakt śmieszność jest niezalezna od wieku...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 10:30 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

70
Ja czasami z podziwu wyjść nie potrafię, ze ktoś wygląda tak, a nie inaczej. I nie mówię tu o tzw. urodzie naturalnej, na która niewielki mamy czasem wpływ. To, co ludzie potrafią z siebie zrobić, to czasami masakra. Staram się po prostu z godnością nie reagować :D Jestem zwykle nastawiona krytycznie do siebie i innych i myślę - nie śmiej się durna, może ktoś tak samo patrzy na Ciebie i ma ochotę ryknąć śmiechem ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 10:33 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

72
Jatagan, smak i gust nie od starzenia zalezy :D na kusej bluzeczce świat się nie kończy, a bywa że na starszym brzuszku lepiej leży niz na młodych zwałach :ahah: zresztą powiem szczerze...... ja podziwiam taki luz bez obciachu :D
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 11:55 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

73
Może i się nie kończy ale to co przystoi apetycznej "osiemnastce" nie przystoi 40 - 50 latce zwłaszcza po kilku porodach...
A że istnieja takie "mamuski" że uuuuch to ja wiem.... ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 12:44 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

75
victoria pisze:ImięBoga, a co to jest wg Ciebie godność starzenia?
Godność starzenia się- według mnie oczywiście to:
1. Zachowywanie się stosownie do wieku;
2. Wypowiadanie się stosownie do wieku a co za tym idzie używanie słów zgodnych z wiekiem(bo mając 40 lat nie powiesz do koleżanki spadaj,albo siema itd.)
3. Ubieranie się stosownie do wieku co nie znaczy że mając 40-50 lat nie możesz się seksownie ubrać bo według mnie seksowna kobieta to nie ta w mini i krótkiej bluzeczce,tylko kobieta zadbana,która wie co może odsłonić a czego nie.
4. Korzystanie z rozrywek stosownie do wieku..... Bo raczej 50 latka nie bardzo wygląda w dyskotece gdzie są same 18-20 latki..
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 13:23 przez imięBoga, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak spękana ziemia wody....
Tak ja chwili zrozumienia łaknę...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

76
Jatagan pisze:
imięBoga pisze:Jatagan ile masz lat?
wiek przedkopalniany :) psy z mojego rocznika już uśpiono w każdym razie ;)
A co?
Nie wiem jakoś twoje wypowiedzi(czasem)brzmią jakby je 20 latek pisał :banan: , ale może w tobie nasze forum właśnie takie ukryte emocje odkrywa...
Mam może złe odczucia, ale wydaje mi się że nie bardzo lubisz kobiety,chyba kiedyś jakaś ci na odcisk dużego palca u nogi nacisnęła...:ahah:

A ten rudzielec to ja? :woman: Jakoś mi się to podoba.... :ach:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 13:29 przez imięBoga, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak spękana ziemia wody....
Tak ja chwili zrozumienia łaknę...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

78
imięBoga pisze:
victoria pisze:ImięBoga, a co to jest wg Ciebie godność starzenia?
Godność starzenia się- według mnie oczywiście to:
1. Zachowywanie się stosownie do wieku;
2. Wypowiadanie się stosownie do wieku a co za tym idzie używanie słów zgodnych z wiekiem(bo mając 40 lat nie powiesz do koleżanki spadaj,albo siema itd.)
3. Ubieranie się stosownie do wieku co nie znaczy że mając 40-50 lat nie możesz się seksownie ubrać bo według mnie seksowna kobieta to nie ta w mini i krótkiej bluzeczce,tylko kobieta zadbana,która wie co może odsłonić a czego nie.
4. Korzystanie z rozrywek stosownie do wieku..... Bo raczej 50 latka nie bardzo wygląda w dyskotece gdzie są same 18-20 latki..
aż mi słów zabrakło..... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 13:54 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

79
Jatagan pisze:Ale kobiałki (niektóre) drogi Rudzielcu są śmieszne rzekłbym im starsze tym "głupsze".
A to mnie Jatagan zabolało ...Czyli co- im starsza będę ,to będę coraz głupsza ,pomysl zanim cos napiszesz .... Bo nawet w żartach możesz kogos urazic ....:(
Przypominasz mi mojego męża i to bardzo -kobieta ma byc doskonała pod każdym względem,a najlepiej jak jest doskonała we wszystkim:(
Tylko cholewcia ,najgorzej ,jak ta kobieta zaczyna się starzec ,to co dalej ,wyrzucasz ja na bruk ....????

A najlepiej tak czytając poniektórych ,to wszystko musi byc doskonałe ,aż do przesady .....

A taka prawda ,że ja nie wiem co to jest piękno zewnętrzne ,naprawde .....
Dla mnie to jest to co widzę ,co obserwuje w danym człowieku ,jak ja go postrzegam ,ale tam wewnątrz....Nieważne jak się ubiera i jak w tym wygląda .....Mężczyzna może byc piekny na zewnątrz ,przystojny ,a nie ruszy mnie za nic ,to samo dotyczy kobiet :)


Profesorku -no bez przesadyzmu !! Nie ,że mnie to gorszy ,ale przeciez nie będę Ci opisywała co ja lubie robic za przeproszeniem w łózku z moim mężem :szczena: Czy jak jestem ,ubrana etc,etc ....
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 14:35 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

80
fiodor pisze:ale to tak, jakbyś dźwigał ciężary na sterydach :). kobieta szaleje ale sprawcą tego szaleństwa nie jesteś ty tylko ten koński włos :). to chyba taki bajer dla mniej zamożnych bo w "pewnych" sklepach można teraz lepsze zabawki kupić. mimo wszystko uważam, że najlepiej doprowadzić kobietę do szaleństwa bez "dopingu". satysfakcja gwarantowana. nie chciałbym się nią dzielić z koniem :). a z tym numerem telefonu to nie rozumiem - przecież one powinny do tego konia dzwonić :).
:rotfl::rotfl::rotfl:
Koń by chyba zwariował od tego nadmiaru ...telefonów ...oczywiście .... :6:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 14:39 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

81
a mi zupełnie nie przeszkadza, że kobiety po 40, 50, 60 noszą się w krótkich ciuszkach. zajebiście. jak ktoś się w tym dobrze czuje, daje mu to poczucie satysfakcji to czemu nie? świat jest fajny dlatego, że ma wiele kolorów. a że jedne kolory przyciągają wzrok a drugie porażają to inna bajka. nie wyobrażam sobie, że moje zachowanie, ubiór ma ograniczać ilość moich lat. ja też jestem wiecznym chłopcem, robię różne szalone rzeczy. może ktoś i na mój widok puka się w czoło? i wiecie co?- zwisa mi to. jestem sobą. dobrze mi z tym. czy wiek ma coś w moim życiu zmienić? mam udawać kogoś innego bo tak wypada? a dlaczego ma być tak, że wiek ogranicza ubiór a nie figura? to byłoby chyba lepsze kryterium. wiek jest mi potrzebny do zus-u i po nic więcej. jedni się starzeją jak mają 25 lat a inni mając 50 są jeszcze na niezłej fali. gdybym teraz przybrał garnitur, neseserek i kupił merca to za 2 lata byście mnie pochowali. nie znam pojęcia "godność starzenia". co to do cholery jest? od kiedy się zaczyna? kogo dotyczy? dopóki młodsi o połowę i starsi o połowę mówią mi cześć to znak, że wciąż jestem na fali. i nie zamierzam z niej schodzić.
a seks z młodszym partnerem? to zależy od indywidualnych gustów.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:00 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

82
imięBoga pisze:
Jatagan pisze:
imięBoga pisze:Jatagan ile masz lat?
wiek przedkopalniany :) psy z mojego rocznika już uśpiono w każdym razie ;)
A co?
Nie wiem jakoś twoje wypowiedzi(czasem)brzmią jakby je 20 latek pisał :banan: , ale może w tobie nasze forum właśnie takie ukryte emocje odkrywa...
Mam może złe odczucia, ale wydaje mi się że nie bardzo lubisz kobiety,chyba kiedyś jakaś ci na odcisk dużego palca u nogi nacisnęła...:ahah:

A ten rudzielec to ja? :woman: Jakoś mi się to podoba.... :ach:
Wbrew pozorom jestem szczęśliwym ojcem i mężem... kobiałek się nie boję chociaż czasem ich postepowanie może napawać strachem (np. jak moja żona siada za fajerą)... Nie każdy kto jest profesorem zachowuje się jak profesor ;) nobliwość zostawmy nobliwym starcom pielęgnującym siwe włosy...
Każdy starzeje się tak jak uważa... jeden opowieda o swoim lumbago a drugi oglądajac z wnukiem mecz w TV zakrzyknie czasem piosenką ze stadionu. Ale bez przegięcia... laska w wieku lat sciesięciunastu nie powinna zakładać ubranek wnuczki ale też worek po pyrach niekoniecznie mile widziany...


Dorciku... mea culpa :roza: . Zrobiłem coś czego nie cierpię... wszystkich zmierzyłem tą samą miarką ale słyszałaś to przysłowie "jak baba się starzeje to jej d... szaleje" ?... coś w tym jest, nie?
W każdym razie postaram sie wiecej nie generalizować... :k:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:10 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

83
Jatagan pisze:Dorciku... mea culpa :roza: . Zrobiłem coś czego nie cierpię... wszystkich zmierzyłem tą samą miarką ale słyszałaś to przysłowie "jak baba się starzeje to jej d... szaleje" ?... coś w tym jest, nie?
W każdym razie postaram sie wiecej nie generalizować... :k:
Jest oki .... :roza:
A nie wiem jak będzie ze mna za 10 -15-20 lat :) Na razie moja pupa nie szaleje siedzi na jednym krzesełku od 11 lat i niech sobie tam siedzi ,hihihihihih ;)
Fiodor -boo niewazne ile ma się lat -wiesz ,że ja bez żadnych zahamowań ,pobiegałabym po łące ,nawet teraz na bosaka ,jak dziecko -wazne na ile lat się czujesz !!!!.Ponownie to mówie ,ale to wazne jest :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:30 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

84
Jatagan pisze:
imięBoga pisze:
Jatagan pisze: wiek przedkopalniany :) psy z mojego rocznika już uśpiono w każdym razie ;)
A co?
Nie wiem jakoś twoje wypowiedzi(czasem)brzmią jakby je 20 latek pisał :banan: , ale może w tobie nasze forum właśnie takie ukryte emocje odkrywa...
Mam może złe odczucia, ale wydaje mi się że nie bardzo lubisz kobiety,chyba kiedyś jakaś ci na odcisk dużego palca u nogi nacisnęła...:ahah:

A ten rudzielec to ja? :woman: Jakoś mi się to podoba.... :ach:
Wbrew pozorom jestem szczęśliwym ojcem i mężem... kobiałek się nie boję chociaż czasem ich postepowanie może napawać strachem (np. jak moja żona siada za fajerą)... Nie każdy kto jest profesorem zachowuje się jak profesor ;) nobliwość zostawmy nobliwym starcom pielęgnującym siwe włosy...
Każdy starzeje się tak jak uważa... jeden opowieda o swoim lumbago a drugi oglądajac z wnukiem mecz w TV zakrzyknie czasem piosenką ze stadionu. Ale bez przegięcia... laska w wieku lat sciesięciunastu nie powinna zakładać ubranek wnuczki ale też worek po pyrach niekoniecznie mile widziany...


Dorciku... mea culpa :roza: . Zrobiłem coś czego nie cierpię... wszystkich zmierzyłem tą samą miarką ale słyszałaś to przysłowie "jak baba się starzeje to jej d... szaleje" ?... coś w tym jest, nie?
W każdym razie postaram sie wiecej nie generalizować... :k:
Właśnie jesteś w błędzie.
Kobieta po 40 ubierająca się prowokacyjnie jak małolatka wygląda zajebiście.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:32 przez Prof House, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprawy niemożliwe załatwiam od ręki a na cuda czeka się u mnie 14 dni

http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

86
Nooo obwisła blaza i pomarszczone cycki... do tego tatuaż, różyczka wyglądająca jak lilija na udzie na którym króluje celulit i rozstępy... miodzio. Są czterdziestki i "czterdziestki"... panie (nie szympansy) po 40 maja to do siebie że albo się szanują i nie dają na lewo i prawo albo jeśli szaleją to z facetami (kobietami) którzy albo dysponują zasobnym portwelem albo aparycją. Laski które pozwalają sobie wkładać końskie włosie (czy jakiekolwiek inne) biorą zazwyczaj ok. 100 zł za 15 min. i też są piękne pomimo upływu czasu. Ja wolę kobiety albo młodsze albo w moim wieku ale ja za seks nie płacę... i nie stosuję numerów które były atrakcyjne dla naszych dziadków...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:43 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

87
rudzioszek pisze:
Prof House pisze:Ale dziewczyny ja nadal czekam na waszą odpowiedz.
Powtórze pytanie:
Co się robi z końskim włosem podczas sexu ?
Jak i do czego on służy ?
jestem dawno po 40 i nie wiem. powiesz wreszcie???
Odpowiedz jest wyżej w tym wątku.
Proponuje dobrze go przeczytać od początku.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:54 przez Prof House, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprawy niemożliwe załatwiam od ręki a na cuda czeka się u mnie 14 dni

http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

88
To chyba Sztaudynger powiedział, że "to starość nie młodość musi sie wyszumieć. Bo żeby szumieć trzeba mieć i... umieć".

Nie wydaje mi się, żeby panie po 40tce dawały na lewo i prawo. To raczej domena tych młodszych. Będąc juz w wieku nieco zaawansowanym ma sie wiekszą wartość samej siebie i jest sie bardziej wybredną. Nie zgodzę sie z twierdzeniem, że te starsze kobietki szukają u mężczyzny zasobnego portfela lub przyjemnej aparycji. Wydaje mi się, ża bardziej patrzą na to co ten mężczyzna sobą reprezentuje w sensie osobowości a nie w sensie materialnym.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 15:55 przez slodka idiotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiek dojrzały charakteryzuje sie tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniaja się miejscami

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

89
slodka idiotka pisze:To chyba Sztaudynger powiedział, że "to starość nie młodość musi sie wyszumieć. Bo żeby szumieć trzeba mieć i... umieć".

Nie wydaje mi się, żeby panie po 40tce dawały na lewo i prawo. To raczej domena tych młodszych. Będąc juz w wieku nieco zaawansowanym ma sie wiekszą wartość samej siebie i jest sie bardziej wybredną. Nie zgodzę sie z twierdzeniem, że te starsze kobietki szukają u mężczyzny zasobnego portfela lub przyjemnej aparycji. Wydaje mi się, ża bardziej patrzą na to co ten mężczyzna sobą reprezentuje w sensie osobowości a nie w sensie materialnym.
Są takie co dają i wygląd albo kasa się dla nich liczy... to ostatnie podrygi bo niedługo sobie nie powybrzydzają (termin przydatności się kończy). Cichodaje są w każdym wieku ale podobno im starsza tym bardziej wyrafinowana i ma swoje potrzeby (najlepsze są takie bez zębów bo podobno seks francuski jest wtedy niezapomniany ;) )
Słodka Słodziaku... ty jesteś ta własnie Czterdziestka z klasą ale na pawiany też można trafić.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 16:11 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

90
Jatagan pisze:
slodka idiotka pisze:To chyba Sztaudynger powiedział, że "to starość nie młodość musi sie wyszumieć. Bo żeby szumieć trzeba mieć i... umieć".

Nie wydaje mi się, żeby panie po 40tce dawały na lewo i prawo. To raczej domena tych młodszych. Będąc juz w wieku nieco zaawansowanym ma sie wiekszą wartość samej siebie i jest sie bardziej wybredną. Nie zgodzę sie z twierdzeniem, że te starsze kobietki szukają u mężczyzny zasobnego portfela lub przyjemnej aparycji. Wydaje mi się, ża bardziej patrzą na to co ten mężczyzna sobą reprezentuje w sensie osobowości a nie w sensie materialnym.
Są takie co dają i wygląd albo kasa się dla nich liczy... to ostatnie podrygi bo niedługo sobie nie powybrzydzają (termin przydatności się kończy). Cichodaje są w każdym wieku ale podobno im starsza tym bardziej wyrafinowana i ma swoje potrzeby (najlepsze są takie bez zębów bo podobno seks francuski jest wtedy niezapomniany ;) )
Słodka Słodziaku... ty jesteś ta własnie Czterdziestka z klasą ale na pawiany też można trafić.
No cóż... 40tkę to ja juz dawno mam za sobą. Właśnie niedawno skończyłam po raz trzeci 18 lat ale cieszę się, że ktoś jeszcze widzi we mnie kobiete z klasą bo z braku urody i tzw. sex apealu jakos w końcu muszę na siebie zwracać uwagę.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 16:30 przez slodka idiotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiek dojrzały charakteryzuje sie tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniaja się miejscami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron