Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

93
Ja moze tak z innej beczki, co sprawia, ze tak wyrozumiały i ponad czasowo tolerancyjny człowiek, nagle zaczyna przyglądać sie innym i segregować? Wiek, moda, uroda, religia, kolor skóry, kontakty seksualne coś jednak w oko kole, tylko nie do wszystkiego wypada sie przyznać? :D
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 17:25 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

94
Prof House pisze:A teraz kilka pytań

1.....
Te "kilka" pytań, to raczej na osobne tematy się nadają. I tak się wojenka mała zaczęła robić w temacie, bo Jatagan dograbi się zbiorowego linczu u babeczek niebawem ;)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 17:38 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

95
kszynka pisze:
Prof House pisze:A teraz kilka pytań

1.....
Te "kilka" pytań, to raczej na osobne tematy się nadają. I tak się wojenka mała zaczęła robić w temacie, bo Jatagan dograbi się zbiorowego linczu u babeczek niebawem ;)
Masz rację zaraz zrobię osobny wątek tylko jestem chwilowo zajęty owocnym pisaniem z Arturem.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 17:49 przez Prof House, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprawy niemożliwe załatwiam od ręki a na cuda czeka się u mnie 14 dni

http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

96
A dla mnie godne starzenie to umiejętność pogodzenia się z pewnymi faktami np. z tym, że niektóre rzeczy są przywilejem młodości i niektóre zachowania czy sposób bycia zamiast ujmować lat, stawia nas w dziwacznych sytuacjach. Ja nie zawiązałabym sobie kokardek na warkoczykach i ubrana w krótką plisowaną spódniczkę z podkolanówkami w motyli nie weszłabym np. na uczelnię, bo już daaaawno mam taki etap za sobą. Tak samo jak niektóre panie powinny powstrzymać się od prezentowania tego i owego. Wiadomo, nikt nie jest idealny, czas, ciąże, laktacje wpływają na kobiece ciało i każdą z nas to kiedyś czeka, ale co wygląda ponętnie u młodszej kobiety u starszej już niekoniecznie i sama sobie robi krzywdę wystawiając się na niemiłe komentarze czy spojrzenia.
Poza tym ja na pewno nie chciałabym, aby kiedyś moje dzieci., wnuki wstydziły się za mnie, bo nosiłabym się bardziej młodzieżowo i/lub wyzywająco niż one. Mam przykład mamy mojej znajomej, która to pani ok. lat 40. poczuła nagłą sympatię do mini i panterek, jej córka to natomiast uosobienie dziewczęcej elegancji i wyglądają komicznie. Ale też trzeba być świadomą swoich walorów i defektów bez względu na wiek, bo i nie każdej 16- nastce pasują topy i biodrówki :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 18:02 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

97
Sailor, tylko rozpatrz taki problem, kobieta odsłania ciało bo jest wygodnie, chce złapać słoneczną opaleniznę, lubi taki rodzaj ubioru, czy chce jakąś część ciała wyeksponować? Niby różnica niewielka a jednak ogromna, bo jeśli chce wyeksponować to z góry z młodością przegrywa dość sromotnie, ale jeśli nie taki cel jej przyświeca, to musi zakrywać, udawać że się nie starzeje i nie mówię o jakiś skrajnościach, ale o naturalnej kolei rzeczy, z wiekiem skóra wszędzie traci jędrność nie tylko na pupie i brzuchu, więc idąc tym tokiem rozumowania w pewnym wieku twarzy też nie można już pokazać? Wstyd jest mieć ponad czterdzieści lat?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 19:33 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

98
To nie wstyd tylko jak napisała Sailor (a ja skrócę) "co wolno Wojewodzie..." jak widzę kobiałkę po 40 ubranej elegancko i stosownie (jakiś komplecik, spodnie/ spódnica i garsonka) to ok., aż miło oko zawiesić ale jak paniusia robi za nastolatkę z odzysku... to już nawet śmieszne nie jest...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 19:43 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

99
Więc jednak z tą tolerancją i akceptacją u Ciebie nie jest tak różowo :D wiele kobiet po czterdziestce ma figury wspanialsze niż nie jedna nastolatka, ale to tak na marginesie... A więc uważasz, że to wstyd nie mieć pięknego jędrnego ciała i jeszcze do tego się go nie tylko nie wstydzić ;) ale traktować jak coś naturalnego, ja nie mówię o bezguściu w stylu lateks, podkolanówki i kokardki, więc nie uzywaj takich argumentów, bo tak nie ubierze się żadna normalna nastolatka.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 19:54 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

100
To teraz chcąc wymienić bezguścia mam zastosować taki tok myśleniowy: pani w wieku mojej mamy ubrana w bluzeczkę: niebieska, różową, zieloną, beżową, czarną, czerwoną, fioletową etc, etc z napisem: sex machine, dick eater etc, etc z dekoldem na wysokość ssutków odsłaniająca pępek i brzuch który zwisał jej na uda, kolana, kostki etc, etc w sukience zielonej, czerwonej, beżowej, fioletowej, czarnej, żółtej etc, etc sięgającej przed kolano, do połowy ud, zakrywającej jedynie majtasy etc etc lub w spodniach obcisłych biodrówkach, krótkich wciętych, odsłaniających pół d..., 3/4 z lampasami, kokardkami, nacięciami, ćwiekami etc etc. Ma nakopane we łbie podobnie jak jej podobne nastolatki z odzysku, torbiele ślepawe, tańczące z lustrami etc etc ?
Wiele ma figóry a wiele nie ma... z tych co nie maja część zdaje się że o tym nie wie... dla części czas się zatrzymał na etapie lat 20. Wśród tych co mają "ciałko" też część zdaje się że nie ma lusterka większego niż to które wchodzi do torebki...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 20:12 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

104
Jatagan, ta nienawiść do niedoskonałości to z czego u Ciebie wynika? :D Bo dość specyficznie postrzegasz kobiety po czterdziestce...
Bezguścia są w każdym wieku, to może zostawmy je na boku, powiedz mi dlaczego kobieta ma ukrywać swoje ciało gdy traci doskonałość, plaże też już nie dla niej? A co z mężczyznami, też zapakujesz każdego który straci figurę macho, a jak nigdy jej nie miał?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 20:24 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

105
Grzegorz pisze:
slodka idiotka pisze:
Grzegorz pisze:"na sex" ???
Po polsku prawidłowo jest "na seks". Teraz juz wiesz?
Nie .
Hm... na seks czyli do wspólnych czynności prokreacyjnych zmierzających niekoniecznie do prokreacji a wręcz przeciwnie.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 20:28 przez slodka idiotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiek dojrzały charakteryzuje sie tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniaja się miejscami

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

109
Sailor, tylko rozpatrz taki problem, kobieta odsłania ciało bo jest wygodnie, chce złapać słoneczną opaleniznę, lubi taki rodzaj ubioru, czy chce jakąś część ciała wyeksponować?
Słoneczną opaleniznę łapię się raczej w miejscach ku temu przeznaczonych jak plaża lub ustronnych jak działka, ogród. Niekoniecznie trzeba to robić w parku, autobusie itd. Może ja jestem jakoś starsznie stetryczała jak na swoje lata, ale jakoś niczego publicznie specjalnie nie eksponuję, bo nie jestem eksponatem :P
Niby różnica niewielka a jednak ogromna, bo jeśli chce wyeksponować to z góry z młodością przegrywa dość sromotnie, ale jeśli nie taki cel jej przyświeca, to musi zakrywać, udawać że się nie starzeje i nie mówię o jakiś skrajnościach, ale o naturalnej kolei rzeczy, z wiekiem skóra wszędzie traci jędrność nie tylko na pupie i brzuchu, więc idąc tym tokiem rozumowania w pewnym wieku twarzy też nie można już pokazać? Wstyd jest mieć ponad czterdzieści lat?
Victorio, nadinterpretujesz. Zagalopowałaś się, gdyż nigdzie nie twierdzę, że kobietom nie wolno odsłaniać ciała, jednak w kwestii tak subtelnej powinna obowiązywać zasada zdrowego rozsądku i klasy. I dotyczy to wszystkich kategorii wiekowych, a panie dojrzałe powinny być bardziej wyczulone, bo są (przynajmniej teoretycznie) bardziej świadome swego ciała i kobiecości. To wszystko. Też będę mieć pewnie kiedyś ponad 40 lat i też będę musiała temu sprostać; mam tę świadomość. Wstydem nie jest taki wiek, lecz usilne i desperackie kreowanie się na młodszą.
Poza tym, czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy w zmarszczkach na buzi i wyeksponowanych zmarszczkach na brzuchu? Skoro można ukryć swoje słabsze punkty (ja też takie mam), to po co je wystawiać na widok publiczny? (tako rzecze Trinny& Susannah :P)
ja nie mówię o bezguściu w stylu lateks, podkolanówki i kokardki, więc nie uzywaj takich argumentów, bo tak nie ubierze się żadna normalna nastolatka.
Ależ, żartowałam przecież z tymi kokardkami ;) Oczywiście, żadna normalna nastolatka się tak nie ubierze, tak samo jak żadna normalna dojrzała kobieta nie powinna udawać podlotka, bo jak pisałam to w żaden sposób nie odmładza, tylko czyni groteskowym jej wizerunek.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 20:41 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

110
Jasne, ze nadinterpretuję :D ale chyba nie bardziej niż wszyscy tutaj... Przez chwilę miałam wrażenie, ze jak nie wyjde w spodniach i bluzce z długim rękawem, zapiętej pod szyję, to niektórzy apopleksji dostaną :ach:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, 20:56 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

111
Ogólna zasada jest taka "jak cię widzą tak cie piszą". Mijając się z babką (lub chłopem) na ulicy nie wiem co ma we łbie. Jedyne co o danej osobie mogę sądzić to jej wygląd. Człowiek po 40 z irokezem na głowie i poprzecieranych spodniach wcale nie jest cool... jest śmieszny. Laska z balkonem na biodrach i pomarszczonym cycem wyeksponowana jak seksimodelka też jest groteskowa... Każdy dziadek czy babcia zakładający ciuchy wnuka jest żałosny...
Ubrać się potrafi każdy ale nie każdy potrafi sie ubrać...
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 10:36 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

112
Jatagan pisze:Ogólna zasada jest taka "jak cię widzą tak cie piszą". Mijając się z babką (lub chłopem) na ulicy nie wiem co ma we łbie. Jedyne co o danej osobie mogę sądzić to jej wygląd. Człowiek po 40 z irokezem na głowie i poprzecieranych spodniach wcale nie jest cool... jest śmieszny. Laska z balkonem na biodrach i pomarszczonym cycem wyeksponowana jak seksimodelka też jest groteskowa... Każdy dziadek czy babcia zakładający ciuchy wnuka jest żałosny...
Ubrać się potrafi każdy ale nie każdy potrafi sie ubrać...
a może nie chodzi o to, żeby być cool tylko, żeby być po prostu sobą? bo może facet z irokezem na głowie to stary punczar, który właśnie nie uległ żadnym modą i dobrze mu w takiej a nie innej skórze? znam takich osobiście i wcale nie są dla mnie śmieszni. wręcz przeciwnie -stanowią jakiś koloryt. a już ostatnie co można zrobić to oceniać kogoś po wyglądzie. tu się jatek chyba zapędziłeś. dla mnie osobiście w ocenie człowieka ubiór nie ma znaczenia. może mi się podobać lub nie, pasować lub nie. jest to tylko i wyłącznie sprawa gustu. mojego gustu. trochę mnie to śmieszy - to ustanawianie granicy wiekowej. koleś 39 letni z irokezem na głowie jest cool a za rok już jest śmieszny. dla mnie to tylko indywidualna kwestia gustu i dobrego samopoczucia. nie ma to nic wspólnego ani z wiekiem ani z co się ma w głowie.
ale widać niektórzy staja się takimi piernikami, że przeszkadza im, że inni piernikami się nie czuja :P.
czyżby dopadł cię syndrom "witaj brzusiu - żegnaj siusiu"?:)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 11:06 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

113
fiodor pisze:a może nie chodzi o to, żeby być cool tylko, żeby być po prostu sobą? bo może facet z irokezem na głowie to stary punczar, który właśnie nie uległ żadnym modą i dobrze mu w takiej a nie innej skórze? znam takich osobiście i wcale nie są dla mnie śmieszni. wręcz przeciwnie -stanowią jakiś koloryt.
Wielkie braaawa :) :) :) Podpisuje sie pod tym obydwiema ''rękami'' Własnie tacy ludzie mnie zachwycaja ,do takich ludzi mnie ciągnie i zawsze będzie ciągnęło ...Tacy ludzi są dla mnie ''ukochani'',a dlaczego ???? Bo są sobą .I nie ważne ,czy ma rozstępy ,cellulitis ,czy różowe włosy .Nie wazne czy ma 20 lat czy 50 -jest sobą :).I nie wazne czy mi sie podoba jej/jego styl ubierania czy nie .To jak sie pokazujemy ,jak wygladamy ,to każdego indywidualna sprawa ,nic mi do tego -taka prawda .....
Jatagan -teraz tak sobie myśle z usmiechem na twarzy ,jakbys mnie przyjał ,gdybys mnie zobaczył w realu ...szczerze bałabym Ci sie pokazac :P
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 12:46 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

114
dorcik - tylko nie dajmy się sprowadzić do jakiś obaw, strachu czy ukrywania swojego "ja". jest taki film "dzikość serca". i jest w nim taka scena - na imprezie rockowej koleś wyśmiewa kurtkę z węża, którą miał na sobie nicolas cage. odpowiedział on w ten sposób - "Czy mówiłem ci już, że ta kurtka jest symbolem mojej indywidualności i mojej wiary w wolność jednostki?". po czym zrobił........sami sobaczcie co. tę scenę i te słowa dedykuję jataganowi.
indywidualistów, pasjonatów, zapaleńców poznaje się po tym, że odróżniają się od bezbarwnej masy, tłumu. i tak trzymać. nie patrzeć na ponuraków, zakompleksieńców, sztywniaków. trzeba byś sobą i już. nawet wbrew głupawym uśmieszkom.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 13:46 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

115
Jasne i dziadzia z irolem wygląda spoko. Ja nie wiem czy koleś to eks panczur czy mu ktoś kawał zrobił... widzę dziadzia z irolem i jest dla mnie... groteskowy. Może mu wtym dobrze, może nie ma lusterka ale nie zmienia to faktu że nie potrafię ocenić wnętrza na pierwszy rzut oka... potrafisz Fiod? Mnie śmieszą ludziska którym się wydaje że czs dla nich stanął w miejscu i eksponują to co powinni zachować dla siebie.
Widząc golasa w środku miasta co myślisz... ja po pierwsze widzę golasa i mnie śmieszy potem kombinuję że może zmiatał i nie miał czasu się ubrać (mąż wrócił wcześniej), założył się, ma problem z uzwojeniem, jest pijany albo naćpany, to zboczek. Kolejność dowolna chociaż nie zmienia to faktu że golas w centrum pośród ubranych wcale nie jest cacany tylko groteskowy. Wali mnie że to może naturysta który tęskni za plażą, nie szukam idei żeby to zdarzenie w nie ubrać. Golas to golas... facet z irolem to facet z irolem, a "blaza" to blaza i wali mnie że 30 lat temu była laską a już nie jest. Ona o tym wie a ja nie i dla mnie to kobiałka która nie zainwestowała w lustro...
Fiod... zejdź ze swoimi tekstami ze mnie bo za krótki jesteś... tak jest, mam brzuch jak balon bo wpieprzam sterydy chociaż jakoś kur... nie prosiłem się o chorobę. Mięśnie mi flaczeją bo nawet krótki spacerek w tej chwili to problem (3 tygodnie temu wcale nie chodziłem)... masz jeszcze coś do dodania na temat mojego wyglądu itp. czy zmienisz obiekt "westchnień". O kij ci biega?
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 14:09 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

116
fiodor pisze:indywidualistów, pasjonatów, zapaleńców poznaje się po tym, że odróżniają się od bezbarwnej masy, tłumu. i tak trzymać. nie patrzeć na ponuraków, zakompleksieńców, sztywniaków. trzeba byś sobą i już. nawet wbrew głupawym uśmieszkom.
Dla mnie dojrzała kobieta w różowiej panterce i wystających stringach nie jest indywidualistką, tylko naśladuje plastiki, sądząc że w ten sposób się odmłodzi. Co innego, gdyby ubrała się hippie- to jej młodość, może rzeczywiście własny styl. Poza tym ja cenię indywidualizm nieco innego gatunku. Wygląd go niestety nie zapewnia. I uważam, że to właśnie osoby zakompleksione najbardziej wydziwiają i na siłę coś kreują, innym wystarczy bycie sobą :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 14:35 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

117
Sailor pisze:
fiodor pisze:indywidualistów, pasjonatów, zapaleńców poznaje się po tym, że odróżniają się od bezbarwnej masy, tłumu. i tak trzymać. nie patrzeć na ponuraków, zakompleksieńców, sztywniaków. trzeba byś sobą i już. nawet wbrew głupawym uśmieszkom.
Dla mnie dojrzała kobieta w różowiej panterce i wystających stringach nie jest indywidualistką, tylko naśladuje plastiki, sądząc że w ten sposób się odmłodzi. Co innego, gdyby ubrała się hippie- to jej młodość, może rzeczywiście własny styl. Poza tym ja cenię indywidualizm nieco innego gatunku. Wygląd go niestety nie zapewnia. I uważam, że to właśnie osoby zakompleksione najbardziej wydziwiają i na siłę coś kreują, innym wystarczy bycie sobą :)
Jak powiedziałem... ubrać się potrafi każdy ale nie kazdy potrafi się ubrać. Nie dla każdego to jest jednak jasne że taka "oryginalność" czasem jest po prostu nie na miejscu i jest śmieszna. Można mieć w d... to co inni ale wieku i lustra się nie oszuka.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 15:11 przez Jatagan, łącznie zmieniany 1 raz.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

118
Jatagan pisze:Fiod... zejdź ze swoimi tekstami ze mnie bo za krótki jesteś... tak jest, mam brzuch jak balon bo wpieprzam sterydy chociaż jakoś kur... nie prosiłem się o chorobę. Mięśnie mi flaczeją bo nawet krótki spacerek w tej chwili to problem (3 tygodnie temu wcale nie chodziłem)... masz jeszcze coś do dodania na temat mojego wyglądu itp. czy zmienisz obiekt "westchnień". O kij ci biega?
jatagan - przeginasz trochę kolego. nie wiem jak wyglądasz, co potrafisz a czego nie. więc nie pogrywaj ze mną w ten sposób.nie sugeruj, że ja używam twojej choroby przeciwko tobie bo to nie jest w porządku. jeżeli chcesz żebym cię traktował w szczególny sposób to ok - daj znak i tak będzie. ale jakoś czytając twoje teksty nie widzę ku temu podstaw. walisz po wszystkich na odlew nie wiedząc nawet ilu osobą sprawiłeś przykrość. a sam chcesz żeby cię jak calineczka traktować. uważasz, ze to jest ok?
a zupełnie przypadkiem pokazałeś jaka może być proza życia. może jak ty wyjdziesz teraz na spacer styrany chorobą jakiś zdrowy chłopaczek powie - te dziadek po co ci te adidasy? pasują ci jak świni siodło. i co? zaczniesz się teraz inaczej ubierać? wywalisz spodnie z mordexa bo ci już nie pasują? nie pogrywaj w ten sposób bo jesteś taki sam. nie z tym czego doświadczasz. więcej zimnej wody na głowę.
o co mi biega? o nic. rozmawiamy. to jest forum dyskusyjne. wbrew temu co ci się wydaje nikt tu nie ma monopolu na rację a jak widzisz zupełnie przypadkiem i niezamierzenie można kogoś słowami skrzywdzić.
i wstrzymaj się z hasłami typu "za krótki jesteś". bo nie chcę ci w tym samym tonie odpowiadać. nie będę się z tobą licytował. chcesz - sprawdzisz i tyle.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 16:03 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

119
O tej kuśce to był żart... dawno się tak nie uśmiałem... i nie strasz mnie bo od tego jest Kobuszewski. Po wtóre wychodząc do sklepu w bloku obok ubieram coś w czym będzie mi wygodnie ale nie będę wyglądał jak nastolat z odzysku.
Wygląd chorego człowieka a to co ktoś na siebie zakłada to dwie różne rzeczy... nadążasz czy pismem obrazkowym lepiej pokumasz.
A i byłbym zapomniał... jak zwykle masz rację...
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 16:17 przez Jatagan, łącznie zmieniany 2 razy.
Historia jest pisana przez ludzi, którzy wieszają bohaterów.
Robert Bruce (Waleczne serce)

Re: Czy Panie po 40 szukają młodych na sex ???

120
Jatagan pisze:O tej kuśce to był żart... dawno się tak nie uśmiałem... i nie strasz mnie bo od tego jest Kobuszewski. Po wtóre wychodząc do sklepu w bloku obok ubieram coś w czym będzie mi wygodnie ale nie będę wyglądał jak nastolat z odzysku.
Wygląd chorego człowieka a to co ktoś na siebie zakłada to dwie różne rzeczy... nadążasz czy pismem obrazkowym lepiej pokumasz.
A i byłbym zapomniał... jak zwykle masz rację...
nie mam zamiaru patrzeć na świat tak jak ty -panie brak tolerancji. moje widzenie mi pasuje. i takie je tu przedstawiam. bez zabawy typu - moja racja - twoja racja. pika mi twoje poczucie humoru i czy ci do śmiechu czy nie. sam czasami prosisz się o spamiętanie. napisałbym ci coś w twoim stylu ale jak zwykle się popłaczesz więc dam sobie spokój. kolejny temat, który skutecznie zjebałeś.

napisz mi na jakie tematy nie wolno żartować, żebyś znów pretensji do mnie nie miał.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2010, 16:43 przez fiodor, łącznie zmieniany 2 razy.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron