Re: Piwne pogaduszki.

33
Ja nie Dorotka,ale powiem,że WARTO :D.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:02 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Piwne pogaduszki.

35
A co z trójkątem... :? lalala:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:05 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Piwne pogaduszki.

38
Filmik -warto Kszynka ,oj warto ..... Fajna końcówka...
Jatagan sie wystaszył i trójkącika nie chce .... :cool:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:12 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Piwne pogaduszki.

41
No faktycznie.Zapraszam do Dobrej NOCKI :lzy::D Zrobimy sobie pogaduszki przy winie :P
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:21 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Piwne pogaduszki.

42
Kurde co w moim poście robi ten koleś z husteczkami? Ja go tam nie chciałam :P
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:23 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Piwne pogaduszki.

44
a ja was sobie podgląda. jak będzie ten trójkącik to mnie zaproście. chociaż popatrzę sobie :zdziw:.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:33 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Piwne pogaduszki.

45
kszynka pisze:Dorcik, obudź sie :P Trójkącik miał być sikorkowy :P Ty, Weronika i ja :P
Wredoty jak poszłyscie juz spac ...to z kim mam sie trójkacikowac ....phiii...ide spac do mojego syna ....:tak:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:47 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Piwne pogaduszki.

48
Spało się....szybko :ahah: .
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 7:54 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Piwne pogaduszki.

53
A dinozaury? :ahah:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 9:18 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: Piwne pogaduszki.

54
buty i dinozaury mogą być. mi się śniło, że samochód, który sprzedałem nie odpalił....a koleś, który go kupił stał obok z 3 kumplami i patrzył mi prosto w oczy. brrrr
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 10:19 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron