Re: KULT SZEŚCIOPAKA

1
Czy to prawda,że wyznacznikiem męskości mogą być dla mężczyzny mięśnie brzucha, popularnie zwane „sześciopakami”? :)
Nie mówię,że dla wszystkich,ale zauważyłam ostatnio wśród znajomych jakąś obsesję na tym punkcie.
Co o tym myślicie?
:man:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 19:12 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

2
ja takiej obsesji nie mam. może dla tego, że w moim wieku ciężko utrzymać "kaloryfer". a diety póki co nie mam ochoty stosować.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 19:52 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

4
Ale przyznacie ,że to ładna nazwa,co? Jak się przekrzywi taki sześciopak spodem do brzucha,to faktycznie widok podobny do kaloryfera :lol: .
Pocieszające jest to,że każdy ma taki sześciopak,tylko niektórzy mają przykryty :P .
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 20:52 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

6
jaśniak pisze:Obsesji nie mam... 6 paka też nie, ale idę właśnie poćwiczyć brzuch... xD
O tej godzinie? :man:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:49 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

7
Przechwala się :P
Tak, ja miałem, mam nawet, ale ostatnio zdarza mi się tyć xD

Co z obsesją... Cóż, jeśli ktoś tutaj będzie wyznaczał męskość, porównywał, to wiadomo, że sześciopak stanie się dla niego śmiertelnie ważny.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:52 przez Rutlawski, łącznie zmieniany 1 raz.
2790097 - piszcie, kochani :>

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

8
A ja w ogóle nie rozumiem tego, że czasami faceci mają obsesję na punkcie udowadniania swojej męskości takimi rzeczami ;) I jeszcze im się wydaje, że kobiety tylko na to patrzą :lol:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:54 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

10
No właśnie,nie wszystkie kobiety zwracaja uwagę na "mięsień piwny" :P
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 22:58 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

11
Rutlawski pisze:Może należałoby popatrzeć, czemu w ogóle czują potrzebę udowadniania swojej męskości ;>
No własnie nie wiem .To sprowadza wszystko do tematu- co tak na prawdę jest męskie i co jest męskie zdaniem facetów a co zdaniem kobiet.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 23:42 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

12
czyli według Kobiet kaloryfer nie jest "czkoko" ?? ;D



ciężko jest go wyrobić ale łatwo stracić, kiedyś miałem obsesję i wyćwiczyłem sobie kaloryfer [ogólnie było widać tylko 4 kostki czekolady, nie wiem czemu wlasnie 6-scio a nie 4-ro pak]


no ale w zwiazku z tym że do wegetarianów nie należę a lubię porządnie zjeść to w jakieś dwa - trzy tygodnie ślad po nim zaginął .. jedyny szesciopak jaki teraz mam to Leszek .. do każdego szesciopaku otwieracz gratis! ;D
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 13:59 przez Dud3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

13
mój kumpel mówi, ze zamiast sześciopaka woli nosić kega a zamiast kaloryfera - bojler. ponoć kobiety i tak zwracają uwagę na inteligencję a nie na urodę. więc po co przepłacać.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 14:39 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

14
fiodor pisze:mój kumpel mówi, ze zamiast sześciopaka woli nosić kega a zamiast kaloryfera - bojler. ponoć kobiety i tak zwracają uwagę na inteligencję a nie na urodę. więc po co przepłacać.
Fajny tekst...ku pokrzepieniu duszy i ciała :ahah:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 19:46 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

18
fiodor pisze:ja takiej obsesji nie mam. może dla tego, że w moim wieku ciężko utrzymać "kaloryfer". a diety póki co nie mam ochoty stosować.
A w jakim jesteś wieku :P
No właśnie,nie wszystkie kobiety zwracaja uwagę na "mięsień piwny"
Ale jak jest pokaźny i "baloniasty", to trudno uwagi nie zwracać Weroniko :P

A mi się podobają zadbane brzuszki :) Zarówno męskie jak i kobiece :P
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 22:07 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

19
On ma tyle lat co ja Kszynka ,czyli 18 :banan:
A ja nie wiem co mi sie podoba ...oczywiscie ,że jak sie widzi fajnego i przystojnego faceta ,to każda zwróci na niego uwage .... Ale u mnie musi byc to ''cos '',co mnie zachwyci w mężczyźnie i niewazne wtedy jak on wygląda ,bo mi sie będzie podobał tak czy tak ....
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 22:13 przez Dorcik, łącznie zmieniany 2 razy.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

20
Dorcik, popraw swjego pościka, bo wyszło, że ja nie mam obsesji, a ja mam-wiele :P
A czy to taki grzech zapytać Fiodora, ile ma lat?:P
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 22:23 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

22
kszynka pisze:Dorcik, popraw swjego pościka, bo wyszło, że ja nie mam obsesji, a ja mam-wiele :P
A czy to taki grzech zapytać Fiodora, ile ma lat?:P
oj kszynko - powiem ci to już ze mną nie będziesz chciała rozmawiać. fiodor ma dużo lat - więcej niż 18 mniej niż 50.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 9:29 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

24
kszynka pisze:fiodor, musze Cię zmartwić-lubię starszych Panów :P :P
hehe. no to się polubimy :tak:. będziemy jak izabell i kaziu. co ty na to?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 9:48 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

26
aż się popłakałem ze śmiechu. kaziu wyszedł bosko. kurcze - łysy jeszcze nie jestem ale da się zrobić. śmieję się dalej...rewelka fotka.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 10:20 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

28
Kszynko...mniam :P
Kaziu na pewno takiego nie ma :D
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 17:37 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

30
a tu się okazuję ,że Kaziu ma jeszcze lepszy ,o niiiiebo lepszy..... :ahaha::ahaha:

Kszynka -jakie Ty marzenia masz,hehehehehehe
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 17:39 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron