Re: KULT SZEŚCIOPAKA

32
Dorcik pisze:a tu się okazuję ,że Kaziu ma jeszcze lepszy ,o niiiiebo lepszy..... :ahaha::ahaha:

Kszynka -jakie Ty marzenia masz,hehehehehehe
Kaziu to ma,ale chyba daszek dla....
Obrazek
:lol:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 17:41 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

34
No kurde właśnie nie :ahah:

Może Victoria jakiegoś małego znajdzie i doda do emotek :D
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 17:45 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

35
oj nieładnie się tak z pana premiera i pani premierowej nabijać. niech im będzie dobrze chociaż ja wróżę rychły i głośny koniec.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 19:16 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

37
fiodor pisze:oj nieładnie się tak z pana premiera i pani premierowej nabijać. niech im będzie dobrze chociaż ja wróżę rychły i głośny koniec.
Fiodor...przecież my tylko o ptaszkach mówiłyśmy :D
A ten :ptaszek: to chyba papuga :D

Dzięki Victorio...mniejsze też jakieś masz? :P
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 19:28 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

39
No wiesz...moze się kiedyś przydać...

Mówią "mały,ale wariat" :ahah:

My tu gadu o ptaszkach,a temat o brzuszkach przecież :man:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 19:42 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

41
W tym temacie to fachowcy powinni sie wypowiedzieć,a tu...ani widu ani słychu...fachowców.
Moze brzuszki robią :D .
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 19:59 przez Weronika, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz".
(Phil Bosmans)

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

42
A mi się wydaje, że faceci uznają za ''męskie'' to, co imponuje reszcie samców i udowadnia w ich oczach jakąś siłę, wytrzymałość... xD uwierzcie, na żadnej z moich znajomych nie robi wrażenia dyskusja o wielkości bicepsa, a panowie między sobą uwielbiają te licytacje, ''który ziomek na osiedlu ma więcej w bicepsie''...
a co do rzeczonego kaloryferka...mówiłam kiedyś, że nie przywiązuję do ''sześciopaka'' wagi, ale odkąd spotykam się z facetem, który ma twardy brzuszek zamiast piwnego flaka...to się docenia takie rzeczy. xD
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, 17:38 przez lapicaroda, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: KULT SZEŚCIOPAKA

43
zgodzę się, że to nie brzuch świadczy o człowieku, ale widok zadbanego wpływa znacząco na podświadomość i to u obu płci. Sam ćwiczyłem brzuch bardzo długo, ale robiłem to dla siebie. Czułem spełnienie kiedy o 3 w nocy pociłem się aby osiągnąć postawiony sobie cel.
Podziwiam kulturystów bo wiem z doświadczenia jak wiele kosztuje kształtowanie sylwetki.. nie rozumiem do końca dlaczego to robią i szkoda było by mi czasu na taki tryb życia, ale ich podziwiam.

Warto ćwiczyć jeśli robi się to dla własnej satysfakcji, a nie budzenia podziwu u innych.

kszynka mam słabość do kobiet o rudym kolorze włosów :)
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2010, 23:55 przez athis, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron