Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

1
zainspirowany rozmową z kszynką mam pytanie - panowie lubicie młodsze czy starsze kobiety - lub inaczej wolicie jak mają większe czy mniejsze zniżki w vision express?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 10:42 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

7
kszynka pisze:To się mieszczę w ramach zniżek :P
To pisałam ja-"inspiracja"...tematu :P
Kszynka -Ty jesteś inspiracja dla wszystkich :calus:
U mnie ,cięzko powiedziec ,tak się złozyło ,że mam mlodszego męża ,wec u mnie pzedział 30 -50 ,ale ja sama tak naprawde nie wiem ....
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 13:24 przez Dorcik, łącznie zmieniany 1 raz.
''..Szukam Ciebie wariatko radosna,Z gniazdem ptasim w dłoniach,Jeszcze w Tobie cień nadziei,Na zgłupienie wspólne, śmiech z niczego,I taniec w deszczu... '':) :)

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

15
Cóż ja podam taki rozciągnięty w przód i trochę w tył (byłabym paskudna gdybym mając młodszego od siebie faceta podała skalę licząc od mojego wieku :lol: :lol:): 20-30% :slonko:
Swoją drogą by uniknąć spekulacji, podam swoją zniżkę której się nie wstydzę (jak powinno na kobietę przystawać :D)- 22%
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 19:42 przez lufestre, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

20
kszynka pisze:Jatagana wiek znam :P
Na temat fiodorowego gdybam, może kiedyś się wygada ;) Jakąś tam cyferkę mam w głowie-i nie, nie jest to 69 :P
strzelaj kszynka - zobaczymy jakie masz oko.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 18:38 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

24
Stosując się do przelicznika Vision Express, mój idealny przedział to 23- 35% zniżki :P
Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 23:51 przez Sailor, łącznie zmieniany 1 raz.
Każda cząstka elementarna w kosmosie ma swoją antycząstkę. Razem tworzą parę, są identyczne, ale się nie tolerują. Jeśli zanadto zbliżą się do siebie, ulegają zagładzie i zamieniają w światło.
Majgull Axelsson

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

26
fiodor pisze:
kszynka pisze:Jatagana wiek znam :P
Na temat fiodorowego gdybam, może kiedyś się wygada ;) Jakąś tam cyferkę mam w głowie-i nie, nie jest to 69 :P
strzelaj kszynka - zobaczymy jakie masz oko.
ponieważ net mi dopiero wrócił, więc tak na ślepo, bo ledwo patrzę, strzelam 38 :P
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 0:32 przez kszynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobre momenty jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie ...

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

27
kszynka pisze:
fiodor pisze:
kszynka pisze:Jatagana wiek znam :P
Na temat fiodorowego gdybam, może kiedyś się wygada ;) Jakąś tam cyferkę mam w głowie-i nie, nie jest to 69 :P
strzelaj kszynka - zobaczymy jakie masz oko.
ponieważ net mi dopiero wrócił, więc tak na ślepo, bo ledwo patrzę, strzelam 38 :P
:)
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 7:06 przez fiodor, łącznie zmieniany 1 raz.
mieć siłę do walki i odwagę do marzeń. (fiodor)

Re: Kobiety a zniżka w Vision Express.

30
Hmmm... Teoretycznie pasują mi te ze zniżką 18%, chociaż nie lubię za dużo płacić za okulary. Jednak prawdopodobnie szukam kobiety doroślejszej, tak około 23-25%. Sam mam 21 lat, a od 3 pokoleń każdy facet w mojej rodzinie za wybrankę miał kobietę starszą o parę lat. Moja mama jest starsza od ojca o 10 lat. Bratowa jest starsza o 3 lata od brata. Babcia od dziadka o 6. I coś wewnątrz mnie siedzi, co przyciąga mnie do odrobinę starszych kobiet, łatwiej mi się z nimi rozmawia, nie ma w nich już tyle chaosu, jest niewielka wysepka ładu, na której można czasem osiąść i porozmawiać...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron