Re: To jak Panowie, padacie na kolana?

4
Subtelnoś, przed nia padam na kolana ale VIPKI
( rodzaj rzeński od VIP) jakoś nigdy mnie nie pociagały.
..... przebojowe wolę Trusie w realu, a nie gwiazdy z choinki urwane, wypacykowane i wypudrowane gdzie bądz.


Łosiu królik
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 0:28 przez Łosiu, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

....

Re: To jak Panowie, padacie na kolana?

8
Ojc Bolaren, a dyć to zaznaczylam, ze hipotetycznie - a skąd ja nieboga, niby mialabym wiedzieć, co Ci tam leży, na wątrobie na przyklad, albo stoi na glowie, albo wisi, co nie utonie. No skąd?
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 10:38 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: To jak Panowie, padacie na kolana?

17
A czasami są za szerokie by się z w bramy raju zmieścić... :D
W odniesieniu do rogaczy: Ja mam dopiero teoretyczne pojęcie; gdybym był i tak bym nie wiedział, rogów z racji płci i Twojej Teorii Płciowości Rogów przyprawić nikomu nie mogę.

A jednorożec kojarzy mi się z ... szeregowym z "Pingwinów z Madagaskaru". :D

Victoria:

Tak. "Męczennictwo Rogów" odpuszcza wiele win. Drogich, tanich, słodkich, deserowych i wytrawnych...

A szczególnie wytrawnych win... i przewinień.

:D :D
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 20:16 przez Bolaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: To jak Panowie, padacie na kolana?

18
Znaczy się, nie znasz dowcipu :D
Zmarło się dwóm biedaczkom pewnego wieczoru i ich duszyczki pobiegły do raju. Idą i idą a tu brama, zamknięta, więc pukają, odpowiada im święty Piotr, raj zamkniety, przyjdźcie rano. Co robic, gdzie przeczekać do rana? Ta bardziej rezolutna podeszła do płotu i mówi, niech mi tu wyrośnie drzewo z tyloma konarami ilu miałam w zyciu kochanków, szast prast i jest rozgałęzione niczym poroże starego jelenia, więc bidulka chyc na drzewo i już jest w raju. Druga myśli to ja też, czeka a tu wyrasta mała gałązeczka, licha i niska, więc bidulka do rana pod bramą przesiedziała. Jaki z tego morał? Kochane dziewczyny już za życia dbajcie by dostać się do raju :D
Ostatnio zmieniony 07 cze 2014, 20:43 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron