Re: Świąteczny prezent dla dziewczyny..

1
Siema!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc chcę kupić mojej dziewczynie jakiś fajny prezent. Jako, że faceci z reguły nie mają talentu do kupowania prezentów przyszło mi was prosić o radę, dziewczyna lubi każdego rodzaju biżuterię - niestety jakoś w allegro nie mam zamiaru wierzyć ponieważ sporo razy się już sparzyłem...
Chciałbym coś pewnego i oryginalnego, mówiąc lubi biżuterie mam na myśli, że ma tego już sporo i ciężko dobrać coś nowego.. :(

Chciałbym też się jej w bardzo niedalekiej przyszłości oświadczyć , ale czy pierścionek zaręczynowy to dobry prezent na święta ?

Poradźcie coś..
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 22:19 przez bart901, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Świąteczny prezent dla dziewczyny..

3
bart901 pisze:Siema!
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc chcę kupić mojej dziewczynie jakiś fajny prezent. Jako, że faceci z reguły nie mają talentu do kupowania prezentów przyszło mi was prosić o radę, dziewczyna lubi każdego rodzaju biżuterię - niestety jakoś w allegro nie mam zamiaru wierzyć ponieważ sporo razy się już sparzyłem...
Chciałbym coś pewnego i oryginalnego, mówiąc lubi biżuterie mam na myśli, że ma tego już sporo i ciężko dobrać coś nowego.. :(

Chciałbym też się jej w bardzo niedalekiej przyszłości oświadczyć , ale czy pierścionek zaręczynowy to dobry prezent na święta ?

Poradźcie coś..
Zaproponowałbym zakup bransoletki :)
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 23:00 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Świąteczny prezent dla dziewczyny..

4
@up
Ciekawy pomysł ! Tego kobiety mają zazwyczaj najmniej :P
Skoro jesteście już długo ze sobą ( wnioskuję po chęci na oświadczyny ) po powinieneś wiedzieć sam najlepiej co lubi. Ciężko mi doradzić coś poza allegro.
Jestem z Legnicy i jak kupowałem swojej kobiecie biżuterie to skorzystałem z usług firmy R.A.J. oprócz samej biżuterii też grawerują , odnawiają i sprzedają.
Ale to jak mówię sam korzystałem bo mieszkam niedaleko , jeśli przez sieć to musisz sam zdecydować

Powodzenia ! Aleks
Ostatnio zmieniony 16 gru 2014, 0:03 przez altexs, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Świąteczny prezent dla dziewczyny..

5
Ja swojej dziewczynie kupiłem okulary przeciwsłoneczne. Przydadzą jej się podczas wyjazdu na narty gdy słońce odbija się od śniegu i mocno razi w oczy, ale również podczas jazdy samochodem rano kiedy promienie słoneczne potrafią znacznie przeszkadzać. Ciekawą ofertę posiada sklep uButik - może kogoś zaciekawi :)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014, 10:11 przez Dominik123, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron