Re: Zony

2
1-5 check, z wyjątkiem drugiego. To jest wyjątkowo trudne :O Wyjątkowo dużo rzeczy wymaga mojej uwagi, ludzie zresztą też i ciężko to wszystko ze sobą pogodzić. Pewnie, że siadam, pytam jak było w pracy, jak minął dzień, etc, ale prawdopodobnie oboje wiemy, że to wierszyk zaraz przed siadaniem do nauki lub pracy. Staram się to rekompensować np. wyskoczeniem na spacer czy na rower, czasami jak ktoś gdzieś mnie zaprosi, to od razu zabieram dziewczynę żeby się rozerwała. Mimo, że mam to już ustalone jak w kalendarzu, każdy krok robię automatycznie, to nadal brakuje mi robienia tego szczerze i przez to głowa strasznie mnie boli - mam wrażenie, że to powstrzymuje mnie przed robieniem rzeczy dla mnie ważniejszych.

Nie chcę wychodzić na hipokrytę, więc nie oczekuję uwagi z jej strony. Pomijając różne dyskusje z nią więcej słucham niż mówię. Nie mam oczywiście żadnych tajemnic, ot niepytany nie mówię co robię i co mnie jara - widać to wyraźnie, gdy się tym zajmuję.

Nie wiem czy to oznaka pracoholizmu, ale chyba nie. Nie robię niczego dla kariery czy pieniędzy tylko dla własnej satysfakcji, wypełniania celów, które sobie stawiam. Nuży mnie gadanie o przeszłości, życie wspomnieniami, zwykła rutyna i inne takie. Nie potrafię tego ze sobą połączyć i nie miałbym żalu do niej gdyby w końcu miała tego dość. Na razie się nie zapowiada, ale na takie bycie przykładnym mężem(póki co chłopakiem) chyba jeszcze nie przyszła pora lub w ogóle nie jest mi to pisane.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 12:53 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 1 raz.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Zony

3
Chwała Ci Panie ...Juz nie mam tego problemu...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 18:07 przez egoista99, łącznie zmieniany 1 raz.
Siły by zmienić to, co można zmienić, pokory i cierpliwości by godzić się z tym, czego zmienić nie można i mądrości by odróżnić jedno od drugiego

Re: Zony

4
równie dobrze można te 5 postulatów odwrócić w drugą strone. Facet nie świnia, też potrzebuje przyjaźni i całej reszty.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2015, 0:40 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zony

5
Ja?! pisze:równie dobrze można te 5 postulatów odwrócić w drugą strone. Facet nie świnia, też potrzebuje przyjaźni i całej reszty.
zgadza się ale kobiety bardziej potrzebują pozytywnych uczuć , facet powinien mieć jaja i nie na miekko
:
:

..PHZ - poza horyzontem zdarzeń ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie rozmowy”

cron