Re: Parki Wodne W Europie

4
Tatralandię na Słowacji odradzam - tłok, ścisk - nie ma szans popływać, co najwyżej stać w basenie obok innych stojących, bo na nic innego miejsca nie ma
Jeżeli już - Kreta w okolicach Iraklionu - bardzo duży otwarty teren, duża ilośc basenów o sporej powierzchni, spora ilośc atrakcji
Ostatnio zmieniony 06 cze 2011, 11:22 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Parki Wodne W Europie

6
generalnie mam zastrzeżenia do wszystkich z jednego powodu - naprawde NIE MA gdzie swobodnie poplywać - baseny maja małe powierzchnie, jak jest większa liczba osób to co chwila trzeba uważać aby komuś w czerep nie przywalić z crawla albo samemu nie oberwać. Jeszcze w miarę OK jest w Tarnowskich Górach na basenie zewnętrznym + kilka innych atrakcji
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 7:02 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Parki Wodne W Europie

7
Hmmmm ... jeden z nich mieści się w mojej toalecie ;)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 20:02 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Parki Wodne W Europie

14
Poleciłbym Termy Caracalli, ale chyba spóźniłem się o ładne kilkaset lat ;)
Ostatnio zmieniony 13 gru 2011, 21:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka i podróże”

cron