Re: Polskie Tatry

1
Mam pytanie ktoś zna tanie noclegi w okolicach Kuźnic? W przyszłym roku już planuję wyjazd w Tatry ale planuje nocleg w schronisku albo w jakimś tanim motelu jak ktoś poda namiary :). Planuje trochę w Taterkach pochodzić ale interesuja mnie wysoka część: OP fragmentami może cała. Zobaczymy jak wypali z kursem to może jakieś lekkie skałki. Ktoś ma doświadczenie w spinaczce lub wędrrówce to prosze się nie kryć tylko pisać śmiało. Dzięki za info z góry.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 22:05 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polskie Tatry

3
Z Kuźnic mam blisko niebieskim u już jestem na Murowańcu (tam mam komplet szlaków niebiski i przeskok na żółty i jestem na Granatach, na Kozią Przełęcz żółtym, Zawrat niebiskim, Zielonym na Kasprowy, przez Karb na Kościelec) a kolejką jeździć nie będe no może ten jeden raz jak coś mi odbije i postanowie przejść całą OP naraz to zawsze bliżej z Kasprowego niż z samego dołu. Jak masz lepszy pomysł Victorio to słucham bo nic lepszego nie wymyślę już chyba.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 14:16 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polskie Tatry

5
Nie, nie mam nic przeciwko Kuźnicom, tylko jest to miejsce w którym najtrudniej o noclegi, właśnie ze względu na kolejkę :D Jak myślisz li tylko o Tatrach Wysokich to rezerwuj noclegi w schronisku na Hali Gąsienicowej...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 21:59 przez victoria, łącznie zmieniany 1 raz.
... Kiedy nie masz nic do podarowania, ofiaruj uśmiech ....

Re: Polskie Tatry

6
Też tak myśle bo nic lepszego nie przychodzi mi do głowy :). Victorio chodziłaś może po wysokich? Jakieś porady jak coś masz? Tak kręcą mnie teraz tylko Tatry wysokie i to po nich mam zamiar chodzić może uda się nawe tu i tamm na linie powisieć ale to się zobaczy po maju :)
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 22:21 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Polskie Tatry

8
Byłem na Rysach, mam zaliczone przejście Zawratem, byłem też na Świnicy, pod Chłopkiem, no i Kościelec. Na wyjeździe planuje zacząć od przejscie od Zawratu do Koziej przełęczy potem od Zadniego do Skrajnego Granatu. Potem to zobaczymy jak sobie poradzę ale bardzo chcę zaliczyć Kozi do tego jeszcze. Jak dobrze się spiszę to postaram się przejść też resztę od Koziego aż do Krzyżnego. Dodam, że z Rys schodziło podczas burzy i gradu (było naprawdę ciepło choć temp bliska zeru chyba w lipcu :)) Absolutnie się nie urażam i rozumiem co chcesz powiedzieć :).
Ostatnio zmieniony 08 lis 2010, 17:40 przez Michall, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka i podróże”

cron