Re: Konkurs - wycieczka do Berlina

1
Codziennie przesiaduję na Facebooku i tam właśnie natknęłam się na ciekawy konkurs,dlatego postanowiłam się podzielić tą wiadomością z forumowiczami,może akurat ktoś skorzysta? Bo ja wzięłam udział w tym konkursie, a chodzi o to,że można wygrać wycieczę trzydniową dla dwóch osób do Berlina z noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu Holiday Inn na Alexanderplatz. I gdyby ktoś był tym zainteresowany,podany jest link do konkursu:

http://www.bahn.com/i/view/POL/pl/blogg ... gger_LZ001

A w tym linku jest do wypłenienia ankieta: Imię,Nazwisko i swój email,oraz 4 łatwe pytania ( są do wyboru dwie odpowiedzi jedna oczywiście jest ta prawidłowa), a pytania dotyczą DB Bahn ( wszystko w j.polskim),informacje na ten temat też są jeśli wejdzie się na stronę.www.bahn.com/pl

Acha i jeszcze ważna rzecz, ten konkurs jest ważny tylko do 30.06.14 roku. :)
Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, 13:25 przez gorczyca, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Konkurs - wycieczka do Berlina

2
Jestem daleki w brania udziału w konkursach takich czy telefonicznych , kiedyś się naciąłem i wziąłem udział w konkursie podając wszelkie dane , po krótkim czasie się okazało ze wygrałem roczna prenumeratę czasopisma za które miesięcznie musiałem zapłacić 30 zl miesięcznie , na szczęście udało mi się odkręci ten ""numer "" który mnie kosztowa dużo zdrowia .

Już nie wezmę w żadnej takiej ""zabawie" "udziału.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2014, 22:29 przez artin, łącznie zmieniany 1 raz.
Cyceron

Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem

Re: Konkurs - wycieczka do Berlina

3
W tym akurat konkursie nie trzeba było podawać żadnych swoich danych,gdybyś wszedł na ich stronkę i przeczytał jakie stawiali wymogi,wiedziałbyś, że to nie była żadna podpucha,tylko szczera prawda.Wygrało dwoje z Polski, zresztą już dawno wrócili do domów. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka i podróże”

cron