Re: Gry na facebooku

2
Oj byłam bardzo wciągnięta w gry facebookowe, ale w pewnej chwili po prostu miałam za duże stężenie :P I stwierdziłam w sobie ogromną niechęć do nich. Grałam sobie w Farmville, Cafe World, Pet Society, YoVille i Happy Aquarium i to tak codziennie regularnie. Ale ile można. ;) Moze kiedyś mi wróci ochota.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 11:22 przez lufestre, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gry na facebooku

5
Lubię Farmville, Happy Aquarium, Social City i Zoo Paradise. Można się beztrosko odstresować, tu poklikać, tam ustawić, wyżyć się artystycznie.:)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 18:55 przez ljuskrigare, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ten, kto przemawia w gniewie sprawia, że zapamiętany będzie jego gniew, ale przepadną słowa."

Re: Gry na facebooku

7
Jest cała masa gier tego typu, to zupełnie osobny gatunek i zwykle bazuje własnie na starym mario. Te poziomy są bardzo długie i super trudne, ale mają pewien schemat, trzeba go znaleźć i powtarzać bledy az przejdzie sie calosc. To taka gra w powtarzanie jakby, zapamietywanie ruchow. Analogicznie goscie przechodzą gry na ślepo (np. bez telewizji). Zapamiętują dźwięki i ilość krokow potrzebnych by gdzies dojsc na przyklad.

To to to samo tylko do tego dochodzi jeszcze zręcznościówka. Dodatkowo, ten poziom, który wrzuciłaś, to poziom bardzo trudny. Takie poziomy ogrywają już goscie bardzo doswiadczeni w tym.

Po co to robią?

Sami nie wiedzą. Czasami się nawet o to kłócą xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron