Re: Heroes M&M I-VI

91
Ja, młodszy niż reszta, zaczynałem przygodę z HoM&M II. Później było III, IV i V. I powrót do III. Trzecia część zawsze była i będzie dla mnie najlepszą. A dodatek do niej o nazwie WOG tylko poprawia daną grę. Wprowadza on 10 poziomów dla grup potworów w drużynie bohatera, zdobywają własne poziomy, lepsze statystyki i umiejętności. Dodatkowo każdy bohater posiada postać dowódcy, który czynnie bierze udział w walce. Heroes III WOG jest grę bez błędów, poza okazjonalnym zawieszeniem się (czasami to strata maksymalnie jednej tury, czyli tyle co nic) jest perfekcyjna. W chwili obecnej grupa polskich fanów gry pracuje nad ulepszeniem WOGa, który został zamknięty w 2007 roku. Planują oni poprawić wszystkie usterki WOGa, dorzucić od siebie dwa dodatkowe zamki oraz umożliwić Graczom grę sieciową na zasadach z Heroes VI, czyli jednoczesne tury online. Ja trzymam kciuki, chociaż dużo wody upłynie nim WOG mi się znudzi, skoro gram na nim dobre 4 lata. :)
Ostatnio zmieniony 28 lis 2011, 17:09 przez Pan Rysownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Heroes M&M I-VI

92
http://en.mm-heroesonline.com/ zapowiada się co najmniej nieźle :)
Ostatnio zmieniony 15 sie 2012, 23:34 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Heroes M&M I-VI

94
Jak ktoś lubi Heroesów, to polecam King's Bounty. Wyszła nie dawno nowa wersja tej gry. King's Bounty to zresztą prekursor Heroesów, a więc Heroesi to był King's Bointy do którego wprowadzono rozbudowe zamków itp. A tak jak w Heroesach, chodzimi bohaterem, i walczymy z innymi potworami. Dobre. ;)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2012, 22:57 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Heroes M&M I-VI

95
Zwłaszcza, że można w pełni legalnie ściągnąć i zagrać w kilka kampanii ;)
http://imladis.p2a.pl/viewtopic.php?id=6244
Ostatnio zmieniony 11 lis 2012, 14:46 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron