Re: Zapowiedzi

1
[youtube][/youtube]
Pamiętacie stare XCOM ? Trochę,heh, się pozmieniało ;)
Za produkcję wzięli się w końcu bądź co bądź twórcy Bioshocka.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2011, 20:36 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

3
Jak na grę faktycznie, choć nie takie cuda widywałem.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2012, 0:24 przez Nebogipfel, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie.
ps. w Tym wpisie jest o alkoholu i seksie.

Re: Zapowiedzi

4
trailery to nie to samo co gry. właśnie wpuściłem się w kanał ze Still Life. trailer dobry a akcja wlecze się jak krew z nosa. szkoda ócz naświetlać...
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 14:17 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapowiedzi

5
Zam,iast trailerów lepiej obejrzeć Gameplay, on więcej mówi o grze. Trailer to zwykle intro a takie to każda gra ma fajne, najlepsza to miaal gra Sindicate

Oczywiście gra wyglądałą zupełnie inaczej, ale intro to było co najlepsze w tej grze, włączałem gre żeby sobie to obejrzeć, ale sama gra nie była zła, jak na tamten czas oczywiście bo dzisiaj się nie da w to grać moim zdaniem,.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 16:05 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapowiedzi

6
Widziałeś Volt za to zapowiedzi najnowszego Syndicate ? ;)
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 19:21 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

7
właśnie sprawdziłem ;)

No trailer mistrzowski, ale jaka gra to nie wiem, wygląda na fps albo coś w rodzaju Splinter Cell. Muzyka fajna ;) Ale pierwsza część to było coś w rodzaju RTS, a nie takie coś.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 19:42 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapowiedzi

8
Pierwowzorów już prawie nie pamiętam. Rozgrywka była z rzutu izometrycznego i faktycznie mocno taktyczna. Ale nowa część przynajmniej na zapowiedziach prezentuje się imponująco :) Co do strategii chyba najbardziej oczekuje kolejnych dwóch fragmentów Starcraft II oraz dość nietypowej Nexus 2 (jedynka imo genialna). Na Blizzard jestem trochę wściekły z powodu coraz to przekładanej daty premiery Diablo III. Jeżeli wyszykują podobną niespodziankę co Panowie od DNF (Duke Nukem Forever) to się z letka zapienię. Tak czy inaczej szybciej wyjdzie Torchlight II, którego z czystym sumieniem mogę polecić chociażby po wrażeniach z jedynki (w końcu ludzie odpowiedzialni za starego diabła ją zrobili, muzyka to wręcz zrzynka).
Niespodzianką może okazać się dla fanów rts dość nieznany tytuł Wargame: European Escalation. Prezentuje się świetnie.
Prey 2 i nowym Max Payne również nie pogardziłbym ;) Half Life II Episode 3 - ciekawe czy zmodyfikują odpowidenio engine i dostosują (choć ciągle na nim wychodzą kolejne tytuły: typu mmofps Nuclear Dawn bądź single E.Y.E: Divine Cybermancy ) Gra już w końcu nieco leciwa i silnik source odbiega nieco od obecnych standardów.
Nie za długi czas ujrzy światło dzienne Mass Effect 3 :) No i kolejne godziny ślęczenia przed monitorem mnie czekają :P

Ehhh ... jest tego ... :D

PS
L.A. Noire to szczyt chamstwa. Olali naszą grupę językową :(
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 19:55 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

9
Sindicate taktyczny był raczej mało, trzeba było najpierw wyybadać co zrobić w danej misii, a później rozwalić wrogich agentów, w odróżnieniu od takiego Cannon Fodder, grało się w dużych miastach, trzeba było np. korzystać z komunikacji miejskiej ;) i trzeba było rozwijać technologicznie broń i różne przedmioty i swoich agentów cyborgów ;) , żeby je wykorzystać w czasie misji. Dla mnie ta gra była troche za trudna, bo jak szło na mnie 20 wrogów, to trzeba było się natrudzić nieźle. Ale fajnie było że chodziło się po miastach jak w GTA, szkoda że cywile wyglądali jak klony, ale jak na tamten czas robiło to jakieś wrażenie, pamiętam że miałem zawsze problem, bo mi samochody rozjeżdżały ludzi, ta gra była teroche głupia pod wieloma względami.
A na Mass Effect 3 też czekam, mam nadzieje że się gra nie zmieni zbytnio i nie podwyższą wymagań, żeby mi poszła , bo już 1 i 2 część przeszedlem i bym sobie zimportował postać. Na Dragon Age 2 też czekałem a czytałem że słaba.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 20:05 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapowiedzi

10
[youtube][/youtube]
Nooo ... teaser robi wrażenie.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, 3:37 przez Abesnai, łącznie zmieniany 2 razy.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

11
Zostań bojownikiem Ho Chi Minha w grze wietnamskiej produkcji zatytułowanej "7554" O.o
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17777
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 15:56 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

13
"Uwierz w ducha" - nowa aranżacja :P

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2012, 16:17 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

15
voltaren pisze:http://www.cdaction.pl/news-26025/

zapowiada się dobra gra. Steampunk? Już mi się podoba.
zajrzałem zobaczyć w co gracie :) trailer to nie gra co prawda ale ścieżka dźwiękowa bardzo dobra. może w zimę zagram sobie i ja :) dokupiłem do sprzętu monitor 27 cali 3D. w zwykłych grach już widać różnicę
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2012, 6:57 przez teddybear, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapowiedzi

16
"Diabolo numer tczy" :)

[youtube][/youtube]

I Ty graczu czuj się pszeszczeżony ! Diabolo nie śpi i czycha na okazję, by capnąć Twą duszę w zamian za preorder ;)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2012, 21:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

17
:rotfl: uwielbiam takich księży jak Natanek, oby więcej takich :) Ma chłop wielkie kochones i poczucie chumoru a tego jak na lekarstwo wśród księży.
koniec ofdupa.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 1:16 przez Ja?!, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Zapowiedzi

18
Abesnai pisze:"Diabolo numer tczy" :)

[youtube][/youtube]

I Ty graczu czuj się pszeszczeżony ! Diabolo nie śpi i czycha na okazję, by capnąć Twą duszę w zamian za preorder ;)
Ma racje. Wielu ludzi znowu się pochłonię Diabolo i straci wiele cennego czasu na tą grę. ;) Ilu ludzi straciło pracę, rodzinę przez WOW? Dobrze mówi moim zdaniem, niepotrzebnie się czepiają. :D
A w ogóle to szukałem recenzji Diablo 3 i trafiłem tylko na to nagranie. Natanek jest pierwszy i szybszy niż CDykżyn :D
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 10:08 przez voltaren, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Zapowiedzi

20
Z nowości to Sniper Elite v2 , odkurzyłem również starego TimeShifta :) Z mmo pogrywam w Juggernaut http://pl.juggergame.com/ oraz BlackCrusade http://blackcrusade.pl/#/home . Obydwie na przeglądarkę.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2012, 19:54 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

22
[youtube][/youtube]
Woowhhh ... określenie niesamowite chyba by pasowało ;) Ale jeszcze sporo czasu upłynie do światowej premiery gry.

Tymczasem powitajmy "Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier" , pozycję nader solidną i już wzbudzającą spore zainteresowanie na rynku graczy. Trzeba przyznać że granie special ops w trybie cloak brzmi nader kusząco. No i chyba sierżant John Kozak ma polskie korzenie :D
Oto i kolejny filmowy trailer:

[youtube][/youtube]
Oooj, jest na co popatrzeć.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, 0:58 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

24
Nadchodzi coś starego w nowej oprawie.

[youtube][/youtube]

Czekam.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2012, 22:24 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Zapowiedzi

25
nie wiem czy to cenna inf

"nowe informacje na temat technologii Wirtualnej Rzeczywistości Oculus Rift, informujemy o wielkim sukcesie wrocławskiej firmy oraz pokazujemy, w jaki sposób łatwo doprowadzić do białej gorączki posiadaczy Xboksa One."
Ostatnio zmieniony 20 sty 2014, 22:48 przez baabcia, łącznie zmieniany 1 raz.
przechadzam się pomiędzy [email protected]

Re: Zapowiedzi

26
[youtube][/youtube]

Ciągnie mnie w kierunku tego tytułu. Chyba będzie to jeden z nielicznych sandbox'ów na który zmarnotrawię sporo czasu ;)
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron