Re: Gra w stylu Simsów

1
Zawsze lubiłam Simsy, ale nie niestety już ich nie mam :( Niedawno gadałam z koleżanką i powiedziała, że mam zagrać w shmooze.pl :) Ona też w to gra i powiedziała, że jest fajne i na pewno mi się spodoba :) Wciągnęło mnie, a najbardziej podoba mi się to, że mogę rozmawiać z ludźmi, a nie tylko patrzeć na obrazki w chmurkach jak w Simsach :) Mogę też grać w gry multiplayer czy meblować mieszkanie :) Wciąż poznaję tę grę i lubię ją coraz bardziej ;) Nawet siostra zaczęła grać :D Może Wam też się spodoba albo znacie też inne gry tego typu? ;)
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 12:47 przez aneta, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gra w stylu Simsów

2
Anetko, jeżeli chcesz czegoś w stylu Simsów ORAZ chcesz konwersacji z ludźmi, polecam Ci Second Life. Tzw. "Drugie Życie". Jest to "gra" na bazie której stworzono Simsy. W Second Life możesz być kimkolwiek zechcesz. Tworzysz wirtualny odpowiednik siebie i... żyjesz. Są wyspy różnego rodzaju. Są i polskie. Co ciekawe - w Second Life grasz za darmo, jeżeli jednak chcesz kupić jakieś przedmioty - musisz iść do pracy. Praca w tej grze wygląda tak jak naprawdę - siedzisz i tworzysz coś, co daje Ci zarobek. Pieniądze zarobione w grze możesz wymienić na realne dolary. Przelicznik jest chyba 1 $ = 0,1 $ w grze. Pewna kobieta, dzięki wynalezieniu w grze jakiegoś nowatorskiego pomysłu na dekorowanie domów, zaczęła zarabiać miliardy w Second Life i stała się milionerką w prawdziwym świecie dzięki temu. Jasne, nie ma wiele szans, aby każdemu się udało to zrobić, ale zachęcam Cię - jeżeli chcesz czegoś podobnego do Simsów, poszukaj sobie na Google "Second Life".

Ja sam nie gram, ale mój znajomy, grafik, zarabia tam niezłe pieniądze (100$/miesięcznie) sprzedając swoje prace jako obrazy...
Ostatnio zmieniony 09 mar 2010, 21:08 przez Pan Rysownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gra w stylu Simsów

7
Anetko, jeżeli chcesz czegoś w stylu Simsów ORAZ chcesz konwersacji z ludźmi, polecam Ci Second Life.
Ja ci odradzam, jest do bani.
Mnie się Secnd Life znudziło po tygodniu, najbardziej mnie wkurzali właśnie ludzie, ich nabzdyczenie, całkowicie ignorowanie przez nich nowych użytkowników i pustota tamtego świata. Co do tych userów... to przecież integracja z ludźmi powinna być kwintesencją tej gry, a gracze zajmują sięsobą, albo tworzą zamknięte grupy, przez cały tydzień jaki grałem spotkałem tylko jedną osobę, która mi pomogła i chciała dużej pogadać, reszta wolała się trzymać w zamkniętej klitce
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 8:33 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gra w stylu Simsów

8
Im dłużej siedzisz - tym więcej ludzi się na Ciebie otwiera. I musisz coś robić, bo chodzić bez celu może każdy i nikt nie chce tracić czasu dla takich osób. Ta gra ma być życiem, a nie interaktywnym czatem. Rozmowa to tylko funkcja dodatkowa.

Co do pustoty - może trafiłeś na jakąś nową wyspę? W SL jest masa wysp, polecam te związane z fantasy, jak i te z Polską.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 16:19 przez Pan Rysownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gra w stylu Simsów

9
Ja siedziałem głównie w Polsce, w jakimś mieście gdzie była dyskoteka i u góry czytali poezje, nie pamiętam jak się to nazywało.
Co nie zmienia faktu, że mi się nie podobała ta gra, ale szczerze, to niech każdy sam spróbuje, to jest darmowe, i niech se wyrobi zdanie.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 16:32 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Gra w stylu Simsów

12
Grą w stylu Sims jest Guild 2, tylko dzieje się w średniowieczu, można np. pracować jako kowal, albo jako aptekarz, albo jako bandyta ;) a potem jak kogoś zabijemy to mamy proces i musimy przekupywać sędziego. Można kandydować też na stanowiska w ratuszu. No gra nie jest tak dobra jak być powinna, ale sobie w nią grałem kiedyś i na pewno bardziej zajmująca niż SIMSy.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2014, 18:45 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron