Re: Diablo III

1
Zasługuje zapewne na osobny wątek :)

[youtube][/youtube]

Macie ? Gracie ? Jakie wrażenia ?
Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, 22:43 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Diablo III

2
Ja mogę się wypowiedzieć jedynie na temat emulatora, zrobionego przez Skidrow. Oczywiście jest to pirackie.
NIE ŚCIĄGAJCIE. Owszem, grupa Skidrow zrobiła kawał dobrej roboty JEDNAK, nie ukończycie nawet pierwszego questa.
A to z powodu tego, że skrypty questów, przedmiotów upuszczanych przez potwory i paru innych rzeczy znajdują się na serwerach Blizzard.

Skidrow stworzyli emulator, który tych skryptów nie posiada. Minie kilka dobrych lat, zanim komuś będzie się chciało napisać te skrypty od podstaw.
Oczywiście ktoś powie "na pewno komuś uda włamać się na serwery i owe dane pobrać". Powiem krótko - nie uda się. Weźmy na przykład World of Warcraft - jeszcze NIKT nie wykradł oryginalnych kodów źródłowych questów. Wszystko musiało zostać napisane OD PODSTAW. I dlatego właśnie Blizzard tyle zarabia na swoich grach - Nie można ich "scrackować". Trzeba pisać 1/3 gry samemu :).
Ostatnio zmieniony 07 lip 2012, 23:57 przez Skitter, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Diablo III

3
Mnie spodobało się to co zobaczyłem w filmiku Abesnai. Po prostu kupię tą grę, zapłacę osobom które ja wymysliły. Jestem socjalistą i uważam, że za pracę nalezy się zapłata. Zwłaszcza za taką pracę. Jak pogram - napiszę.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2012, 0:38 przez Snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara nie poparta krytyczną analizą rzeczywistości jest tylko naiwnością. [img]http://img202.imageshack.us/img202/8959/jednoroecmini.png[/img]

Re: Diablo III

4
Hack'Slash który mnie najbardziej wciągnął jak na razie to Sacred 2.
Poczekam jak stanieje Diabolo 3 a znając Blizzarda to nie stanieje nigdy, bo Diablo 2 wydany chyba 10 lat temu nadal kosztuje 50 złotych, chyba sobie jaja robią.
A już zniechęca mnie fakt że trzeba miec stałe połączenie z internetem, ale przynajmniej im tej gry nie spiracą
A nie grałem, a gra mi wygląda na zwykły Hack'nSlash, ale dopracowany i ładnie wyglądający. Ale i tak mi się podoba bardziej Sacred 2 ;)
Ostatnio zmieniony 08 lip 2012, 1:43 przez voltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Diablo III

5
Minal roczek od pojawienia sie Diablo3.
Ja jestem zauroczony:)Dodam,iz tworcy caly czas staraja sie by kolejne aktualizacje powodowaly wyzsza miodnosc gry.Gra rozwija sie...
Oczywiscie nie wszystko jest takie idealne...mozna jeszcze wiele rzeczy poprawic czy tez wrecz udoskonalic.
Co do pirackich wydan.Absolutnie bez sensu jest uzywanie ich... w pewnym sensie :).Gra online wymaga posiadania konta i autoryzacji,a wiec
identyfikacji posiadanej wersji .Czytalem gdzies w sieci,powtarzam czytalem,ze jesli kogos nie stac na wydatek rzedu 200zl,to moze sciagnac
pirata i odkupic konto od gracza,ktoremu gra sie znudzila,sa tacy? :)
Duzym plusem jest mozliwosc gry w domu aukcyjnym.Dodam,ze gra posiada 3 glowne serwery:europejski,amerykanski i azjatycki.Istnieje mozliwosc sprzedazy itemow,za realne pieniadze.Coz to dla takiego japonczyka ,siedzacego caly dzien przed kompem, za problem kupic kusze za 50 euro:)Dodam,iz tworcy pomysleli rowniez o opodatkowaniu.
Jesli sa chetni do rozmowy w tym temacie ,to sluze porada niemalze w kazdym temacie.
91 stopien mistrzowski Ender
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013, 15:55 przez mont_kaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Diablo III

6
Snajper pisze:Mnie spodobało się to co zobaczyłem w filmiku Abesnai. Po prostu kupię tą grę, zapłacę osobom które ja wymysliły. Jestem socjalistą i uważam, że za pracę nalezy się zapłata. Zwłaszcza za taką pracę. Jak pogram - napiszę.
No i w sumie nie trzeba być Snajp socjalistą, żeby Daibełka 3 kupić, jeżeli ktoś chce w ogóle na nim zagrać :D
Piraci sobie na niej zęby połamali i żadne scrackowane wersje z emulacją serwera nie dają rady :)

Volt, to dłuuuugo poczekasz. Produkcje Blizzarda należały i należą do droższych. Coś w zamian za coś.
Chcesz coś tańszego i fajnego - kupuj Torchlight 2, jeżeli razi Ciebie jego cukierkowatość - bierz w ciemno The Incredible Adventures of Van Helsing. Ja czekam jeszcze na Grim Dawn :) I jak byłeś fanem Titan Quest, pewnie właśnie nim się zainteresujesz.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2013, 17:30 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Diablo III

7
W sumie to Titan Quest był dobry ale za prosty według mnie, powinno być więcej poziomów trudności, tak samo Sacred 2 przeszedłem ani razu nie ginąc, co jest dla mnie żałostne trochę :] Ale grałem na Hardkore i byłem z tego powodu ostrożny i zawsze zapas mikstur :] Ale te Hackenslashe powinny być trudniejsze, bo wadą tych gier jest to że są łatwe, albo żenujące jak Loki. Torchlight był dobry bo można było sobie wybrać poziom trudności, ale tam cały czas chodzi się tylko po jaskiniach i tak nie jest tak bardzo źle :] Chyba z Hackenslashy najlepsza według mnie zaraz po Sacred 2. I tak wolę normalne RPG, chociaż hackenslashe mają tą przewagę że nie ma w nich tych melodramatycznyuch romansów które są w nowych RPGach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron