Re: uwaga na WIZARD101

1
Jest to gra mmo 3D - oparta na magii walce i przygodzie razem z przyjaciółmi.
Łatwo uzależnia a gra nie jest darmowa jak twierdzi reklama na stronie głównej.
Całość składa sie z około 10 światów z czego bezpłatna jest połowa pierwszego świata by narobić chęci na kolejne płatne odcinki gry.

W kilka dni i nie ma co robić na darmowych odcinkach bo kończą sie zadania.

Wykupienie wszystkich światów kosztuje minimum 200 zł i to przy promocji świątecznej.

Jeśli któryś rodzic decyduje sie na wykupienie tej gry to powinien sie liczyć z wielką ilością pokus, są w grze sklepy gdzie można łatwo utopić kilkaset zł.

Jest to jedna z najdroższych gier i w dodatku potrafi uzależnić na kilkanaście godzin gry dziennie i ciągle mało.
Gra wymaga myślenia i ciągłej koncentracji uwagi, to potrafią głównie dorośli i ich w grze jest pełno mimo że to gra dla dzieci od 12 lat.

Po 3 dniach gry musze sie bić z myślami by nie wykupywać dostępu płatnego.
Jak dla mnie gra ma wysoki wskaźnik niebezpieczeństwa jeśli chodzi o uzależnienie. O 3 czy 4 rano można spotkać kilkadziesiąt osób w grze na polskich serwerach.

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2013, 15:03 przez Ja?!, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: uwaga na WIZARD101

2
Lord of the Rings Online ponoć jest darmowe. Gram od jakiegoś czasu i nie powiem że mnie wciągnęło bardzo ale będę grał. I darmowoś LOTRO też się kończy. Po za tym leży w niej rozwój postaci, i trochę zastanaiwa mnie fenomen tej gry, ale w sumie jeszcze nie wyszedłem z intra.
Jest jeszcze Runes Of Magick i troche dawno grałem, ale co się zorientowałem to można było dużo grać za darmo, i było chyba po Polsku i ciekawsze niż LOTRO ;)
Battlefield Heroes to też MMO tylko strzelanka i w dużej mierze jest darmowa , można sobie w sumie pstrzelac za darmo.
Serio to nie wyobrażam sobie żeby wydać prawdziwe pieniądze na ubranie do gry, mnie po prostu gry sieciowe tak nie kręcą. Wolę zwykłe RPG, gdzie jest ciekawa fabuła, a nie lata się po jakiejś brzydkiej Polanie i ukatrupia setki wilków i dzików, i kręcą się jacyś ludzie wokół, ale ani z nimi nie pogadasz, ani nic mądrego nie zrobisz. ;) MMO jest trochę dziwne dla mnie i niezbyt zajmujące.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron