Re: Tellate Games

1
Ktoś z was grał w gry od Tellate? Osobiście jestem ich fanem odkąd wypuścili walking dead. Ogólnie jeśli ktoś nie wie, to Tellate Games wypuszcza gry, które mają mieć filmowy klimat. Tworzy je w epizodach i wypuszcza w krótkich odstępach czasu. Osobiście seria walking dead mi się nie podobała, ale gra reprezentowała bardzo wysoki poziom i na prawdę wciąga. Ogólnie rzecz biorąc gra jest liniowa, ale pozwala nam podejmować decyzje, które odbijają się na całej historii. Ważna jest tam interakcja z innymi osobami, to jak postrzegają nas inni bardzo wpływa na to kto będzie naszym sprzymieżeńcem i masa innych.

Tellate ostatnio wypuściło grę z serii Gry o tron i ogólnie jako oglądacz, bo jeszcze nie fan serialu muszę powiedzieć, że robi robotę. Gra, typowo jak serial zaskakuje na początku, zamula w środku i ścina z nóg pod koniec ;) Jak dla mnie pierwszy odcinek gry warty jest zagrania, a jeśli gra będzie tak dobra jak Wolf Among Us tego samego studia, to przebije serial.

Swoją drogą właśnie Wolf Among Us jest moją ulubioną grą wydaną przez Tellate Games i choć może nie jest to najlepsza gra w jaką grałem, to zdecydowanie stoi bardzo wysoko w kwalifikacji do takiej. W grze wcielamy się w postać z bajki, która razem z innymi postaciami przeniosła się do świata rzeczywistego i próbuje jakoś przeżyć. Postać wielkiego, złego wilka jest przezajebista, sam utożsamiłem się z nim dosyć mocno i niektóre sytuacje, które spotkałem w grze już kiedyś miałem nieszczęście przeżyć, to też jeszcze bardziej wczułem się w świat gry. W przeciwieństwie do pozostałych tytułów od Tellate, Wolf Among Us posiada historię nawiązującą do komiksu, a Twisty, które się tam znajdują miażdżą nawet takie produkcje jak szósty zmysł. Gra bardzo warta polecenia, bo historia zapada w pamięć i jest bardzo zakręcona i nieoczywista. Powiedzmy, że gra potrafi tak pozamiatać człowieka, że ten już zupełnie niczego nie jest pewien ;)


Wolf Among Us
Obrazek
Obrazek
Obrazek






Game of Thrones
Obrazek
Obrazek
Obrazek






Walking Dead
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron