Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

1
Kto kupił i gra, jak wrażenia ? :)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2015, 23:55 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

5
[youtube][/youtube]

Miałem poczekać do pierwszych większych dodatków. Nie zdzierżyłem i kupiłem ! :D
Po pierwszych godzinach mogę napisać tylko, że CDPR przeszli samych siebie. Czekam na Cyberpunk 2077 i oby był tak dobry.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2015, 22:52 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

6
No ja zagrałem dosłownie 30 minut na ps4 jak wróciłem do rodziny i wgniotło mnie w fotel. Pierwsza scena z Ciri na tych wahadłach przypomniała mi ile frajdy miałem z czytania tej książki. Idealnie odwzorowanie tego "pierdolnięcia" tej sceny z książki. Podoba mi się motyw wejścia do karczmy i bycia wytykanym, tak samo jak bójka na zewnątrz. No to tak super wpasowuje się w klimat tej opowieści i mam nadzieję, że będzie tego więcej, bo tak to wyglądało w książce.

Miałem wewnętrzne rozbicie czy kupić sobie lepszy komputer i pracować zdalnie w domu czy playstation i grać po pracy. Teraz decyzja już jest dużo łatwiejsza :D
Ostatnio zmieniony 17 cze 2015, 0:22 przez k4cz0r200, łącznie zmieniany 2 razy.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody

Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

7
[youtube][/youtube]

Dostać takie w edycji kolekcjonerskie, bezcenne :D
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 19:18 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.

Re: Wiedźmin 3: Dziki Gon

8
No pogrywam już jakiś czas na własnej już konsoli, właściwie prawie skończyłem główny wątek - zatrzymałem się przed ostatnim questem i robie poboczne. Jestem pozytywnie zaskoczony pod względem fabularnym i oddania klimatu książki, ale zdecydowanie negatywnie pod względem i oprawy graficznej i optymalizacji. Tam, gdzie są questy pokazywanej jeszcze na targach grafika daje rade, ale wszystko co było robione potem wygląda na fuszerkę. Loadingi są długie, fpsy lubią spadać i niektóre modele wyglądają po prostu kiepsko. Do tego problemy ze streamingowaniem tekstur i sporo bugów. Przy takim gta V pod względem technologicznym nowy wiesiek po prostu wymięka.

Podobnie jest z questami pobocznymi. Gta V daje dużo frajdy praktycznie w każdym zadaniu jakie się trafi, a wiedźmin ma questy lepsze, a raz gorsze. Niektóre zapowiadają niesamowitą historię, a kończą się 5 minut później na rozrąbaniu kogoś w jakiejś jaskini, bez żadnego morału albo po ciekawej linii dialogowej kończą się na przyniesieniu czegoś lub zabiciu znanego potwora lub jakiegoś bandyty. Są i questy bardzo dobre, ale tych jest garstka i głównie mowa o tych pokazywanych na targach. Przykładowo questy z krawym baronem zasługują na oskara i swoje własne miejsce w pierwowzorze. Pod względem graficznym, muzycznym i klimatu po prostu rozkładają inne gry na łopatki.

Podsumowując: Jest dobrze, ale szału nie ma. A że ta część to, pomijając DLC, ostatni wiedźmin od CD Projekt, to muszę powiedzieć, że jest marnie :( Nie wierzę, by taki tytuł został tak po prostu porzucony, więc czekam na propozycje innego polskiego studia albo nawet większych, zagranicznych firm.
Ani z kamienia ni z gliny tylko z Jasiowej przyczyny
Ani z kamienia ni z wody tylko z Jasiowej urody
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron