Re: Cywilizacja VI

1
Yes, yes, yes :)

Z serią jestem związany od Cywilizacji I "kupionej" na giełdzie elektronicznej obok Spodka w Katowicach. Nawet hakersko ją spolszczyłem dla swych braci a potem "sprzedałem" handlarzowi na giełdzie :)

Syndrom "jeszcze jeden tury" jak zwykle wymiata czas. Wczoraj w nocy "jeszcze jedna tura i spać" trwało 2h ;)

Ta wersja wymaga dużej uwagi by ją wymasterować bo liczba równolegle prowadzonych konfrontacji na różnych frontach jest bardzo duża (wojsko/nauka/religia/kultura...).

Są jednak bolączki. Dyplomacja znów do bani. Dlaczego nie mają pomysłu jak to dobrze zrobić? Nadmiar informacji - około roku 1000 ne trudno już wszystko ogarnąć.

Ale jak zwykle the one, queen of all computer games - Civilization. Ciągle niepokonana.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, 8:12 przez civilmonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Happiness is peace in motion, peace is happiness at rest

Re: Cywilizacja VI

2
Cieszę się twoim szczęściem, jednak w Beyond Earth dali ciała a jeszcze później zmajstrowali potworka Starships. Chyba się nie doczekam pełnoprawnego remake Alpha Centaurii :(

Civ 2 było jedną z moich ukochanych gier. Piesek nie raz omal nie strzelił kupy przed drzwiami, niecierpliwie oczekując spaceru. Ciężko było się oderwać, oj bardzo ciężko.
Całkiem dobrze również mi się grało na pobocznej serii - klonie Civ, czyli Call to Power. Szkoda, że odeszła w zapomnienie.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, 20:36 przez Abesnai, łącznie zmieniany 1 raz.
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”

cron